Grasi Mattos: “Fiziğimi cinsel hayatıma borçluyum”

Instagram’da paylaştığı egzersiz ve diyet önerileri ile ön plana çıkan 24 yaşındaki model Grasi Mattos, kusursuz fiziğini cinsel hayatına borçlu olduğunu söyledi.

Grasi Mattos: “Fiziğimi cinsel hayatıma borçluyum”

Grasi Mattos, Instagram’da paylaştığı birbirinden iddialı pozlarla ön plana çıkan isimlerden biri. Egzersiz ve diyetle ilgili paylaşımlar da yapan 24 yaşındaki model, kusursuz vücudunu cinsel hayatına borçlu olduğunu söyledi.

0_DIET-FITNESS-Fitness-model-claims-daily-sex-sessions-helps-her-lose-weightjpgomesti

Dengeli beslendiğini ve sıkı bir egzersiz programı olduğunu söyleyen Mattos, vücudunun hızlı bir şekilde sıkılaşıp, şekil almasının cinsel hayatı sayesinde olduğunu söyledi. Portekiz'in Lizbon kentinde yaşayan model, günde 8000 kalori yakmayı hedeflediğini ve bunun için pazarları hariç her gün 4-5 saatini fiziksel aktiviteye ayırdığını belirtti. Günde ortalama 3 saatini ise cinsel aktivitelere ayırdığını söyleyen genç kadın, bunun için bir uzmanla çalıştığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Doğru söylüyor. Kusursuz bir vücut için spor ve beslenmenin yanında cinsel hayatta şart. Bizim Türk erkekleri düzgün vücut yapmak isteyen bayanlara yardımcı olacaktır diye tahmin ediyorum.
ve estetik ameliyatlara..
24 yaşına 40 geç öyle bakalım 2 çocuk dogur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler