MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Güldür Güldür ekibine Rüştü Onur Atilla'nın özel hayatı soruldu! Onur Buldu dayanamadı

Sultan San'ı düğününde Güldür Güldür ekibi de yalnız bırakmadı. Ekibe yeniden dönen Onur Buldu da düğündeydi. Muhabirler ekibe Rüştü Onur Atilla'nın boşanma süreci sonrasında yaşananları sorunca Onur Buldu dayanamadı.

Güldür Güldür ekibine Rüştü Onur Atilla'nın özel hayatı soruldu! Onur Buldu dayanamadı

Hasan Can Kaya'nın eski sevgilisi, Konuşanlar'ın yönetmeni Sultan San evlendi. Başarılı yönetmeni Güldür Güldür ekibi özel gününde yalnız bırakmadı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Magazin Burada muhabirleri ekibe dönen Onur Buldu'ya da mikrofon uzattı. Güldür Güldür oyuncularından Rüştü Onur Atilla'nın boşandıktan sonra Nez ile aşk yaşamaya başlaması ve ihanet iddiaları düğünde ekip arkadaşlarına soruldu.

Onur Buldu muhabirlere gülerek "Millet evleniyor bu neyin röportajı" dedi. Daha sonra soruyu duyan Buldu kendini tutamayarak şunları söyledi:

yıyuoyo

"Ya özel hayattır bizi ilgilendirmez. Gereksiz bir konu. Gündemi meşgul edecek bir şey değil. Bence konuşmaya bile gerek yok. Boşanma konuşmayalım evlilik günü."

uyıoıu
Ekipte yer alan diğer oyuncular da soru karşısında çok da yorum yapmak istemedi. Onur Buldu o sırada araya girerek "Hadi gidelim" dedi.

*Bu içerik Mynet editörleri tarafından deşifre edilmiştir.

En Çok Aranan Haberler