KADIN

Güneş Yengeç Burcunda

23-26 Haziran tarihlerine dikkat

Güneş Yengeç Burcunda

Sevgili Okurlarımız,

21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek....

Yaz döneminin başlangıcını işaret eden bu dönem, oya gibi işli duygularımızla tüm kainatı kucaklamamız anlamına geldiği gibi, giyim stilimizden ruhsal hayatımıza kadar her konuda zengin bir hayal gücü ve duyarlılık kazanmamız anlamına geliyor.

Şimdiden tüm Yengeç okurlarımızın doğum günlerini kutluyorum.

Siz sevgili yengeçler gülümsemek o güzel gözlerinize nasıl da yakışır. Arkadaş canlısı, sempatik, yardımsever bir yoldaşsınız. Sizi yüzeysel olarak tanıyan biri, zaman zaman melankolik bir ruh haliyle acı çektiğinizi düşünebilir.

Duygusallık en başlıca özelliğiniz. Başkalarına karşı anlayışlı davranmak ve itina göstermek de dışa vuran belirgin özelliklerinizden. Yengeç burcu insanı mantıktan fazla sezgiye bağlı olmaya meyillidir. Ruhları sakin yumuşak ve duyarlıdır. Bu duyarlı yapıya karşın yengeçler dışa karşı korunmalarını sağlayan kalın bir kabukla örtülüdürler. Ay tarafından yönetilen tek zodyak burcu yengeçtir.

Ay ve yengeç genellikle birbirlerinin olumlu özelliklerini daha da güçlendirirler. Bununla birlikte toyluk ve aşırı güven meyli ortaya çıkabilir. Yengeçlerin özellikleri iş yaşamında çevresi ile sorunlar yaşamalarına neden olabilir. Bazen ağzı sıkı olmak da yanlış yorumlara neden olur. Yengeçler ancak sevgi ile yönetilebilirler. Aşık bir yengeçin yapamayacağı şey yoktur.

Burçlar kuşağında en iyi aşçılar bu burçtan çıkar. Dostlarına ilgi ve yakınlık gösterirler.İş ilişkisinde arkadaş canlısı ve sakin olurlar. Huysuzluk ve güvensizlik adeta yengeçlerin en büyük tehlikeleridir. Bu konuda onları uyarıyoruz. Güneşin yengeç burcunda olması esasen yaşam savaşı için iyi bir görünüm sayılmaz. Kişiyi tembelleştirir veya rüyalar aleminde yaşatır.

Yengeç burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir. Evcimen,sıcak kanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. Romantik ve maceraya düşkün olduğunu da söylemek mümkün. Yengeç burcu kadını özellikle evine, ailesine, alışkanlıklarına ve geleneklerine fazlasıyla bağlıdır. Genel anlamda anaç bir portre çizer, ev ortamını ve evle ilgili her şeyi çok sever.İdeal anneler bu burçtan çıkar.Duygusal anlamda oldukça hassastır ve sezgileri kuvvetlidir. Etrafındaki kişilerin ona karşı niyetlerini kolayca fark edebilir. Yengeç burcu kadını çok kolay kırılıp incinebilir.

Çevresindeki insanlarda daima iyi niyet ve şefkat arar. Yengeç burcu kadını cömerttir, fakat savurgan değildir. Tasarruf ve birikim yapmayı fazlasıyla sever. Kendisini güvende hissetmek için maddi anlamda güçlü olmak ister. Yengeç burcu derin duygu ve düşüncelere sahiptir. Kendi hakkında konuşmaktan kesinlikle hoşlanmaz, fakat başkalarına ilişkin konularda fikir yürütmekten keyif alır. Yengeç burcu kadını eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. İkili ilişkilerde partnerine fazlasıyla sadık, fakat bir o kadar da kıskançtır.Onun için asıl olan sevgidir.

Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır. Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır.

Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir.Olayları kolaylıkla çözümleyebilir.Suyla ilgili her şeyi çok sever.Alkolle arası iyidir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır. Yengeç burcu erkekleri paraya çok önem verir, fakat bunun nedeni maddi anlamda kendini güvende hissetme ve yakınlarının zor duruma düşme ihtimaline karşı tedbirli olmak istemesinden kaynaklanır. Yengeç burcu erkeği dürüsttür ve kendisine karşı dürüst olunmasından hoşlanır.

Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz.Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayıi geçişinde etkili tarihleri: 23, 26 Haziran.

Temmuz ayı geçişinde etkili tarihleri: 2, 4, 5, 8, 9, 16

Güneş-Yengeç burcu geçişinin her birimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,

KOÇ

Sevgili Koçlar 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, bir girişimde bulunurken, yeni biriyle tanışırken, eskiyle alakalı meseleleri gözden geçirirken hassaslaşırız. Önyargılı düşünebiliriz ve güvenliğimize önem veririz. Bu süreçte eğitim, sanat, yaşadığınız ülke, nefes aldığınız mahalle tümüyle kıymetlidir. Derdimizi pek anlatmayız. Sorarlar, çekiniriz dile getirmeyiz. Özellikle ailemiz söz konusuysa ser verip sır vermeyiz. Geçmişte yaşadığımız üzerimizde iz bırakan olayları düşünürüz. Bu olayları bilmek, nedenlerini öğrenmek isteriz. Ancak bunu yaparken önyargılı olmamakta, iyice anlayıp dinlemekte yarar var.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde kariyer hayatımız ile alakalı konularda ve de ailemizin geleceğiyle ilgili meselelerde hassasiyet yaratır. Hayallerimize uygun şekilde hareket etmek isteriz. Maddi ve manevi anlamda desteklenerek, işlerimizi yoluna koymayı arzularız. Baskı altına alınmaktan hoşlanmayız. Büyüklerimiz, otoriteler bizi kendileri gibi düşünmeye, hareket etmeye zorlarlarsa tepkide bulunabiliriz. 26 Haziran tarihinde evimiz ve ailemizle alakalı işlerimizle ilgileneceğiz. Sorunlarımızı çözüme kavuşturmaya çalışacağız.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


BOĞA

Sevgili Boğalar 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, aileniz, yuvanız, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle alakalı konularda maddi ve manevi değerler bir hayli önemsenir. Geçiminizi sağlamak, güvence altında yaşamak adına biriktirici, paranızın değerini bilen tarzda hareket etmeye çalışırsınız. Giderlerinizi kontrol altında tutarak, bütçeniz çerçevesinde düşünürsünüz. Eğitim, sanatsal faaliyetler, yeme-içme, emlak, egzersiz gibi alanlara yönelebilir, bu mesleklerden para kazanabilirsiniz veya bu konulardaki ihtiyaçlarınız için bir miktar para ayırabilirsiniz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde ayaklarımızı sağlam olarak yere basmak, girişimde bulunduğumuz alanlarda arzularımızı gerçekleştirmek isteriz. Söylediklerimize önem verilmesini, yaptıklarımıza saygı gösterilmesini bekleriz. Gerek ileriye dönük hedefler gerekse ilişkimizle alakalı meselelerde aklımıza, gönlümüze yatanı biliriz. Eğer bize uymayan durumlar söz konusu olursa tepkimizi koyarız. Eğer her şey yolunda gidiyorsa gönlümüz rahattır, kendimizden eminizdir. 26 Haziran tarihinde, partnerimiz ve sosyal çevremizle alakalı konular üzerinde yoğunlaşırız.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


İKİZLER

Sevgili İkizler 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, dış dünya ile bağlantınızda duygusal düşünebilirsiniz. Genelde ailevi meseleler üzerinde durursunuz. Eskiye özlem duyarsınız. Sevdiklerinizi ararsınız. Eski günleri anarsınız. Problemler sizi rahatsız eder. Bir insan, bir durum canınızı sıktı mı, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşırsınız. Eviniz, ailenizle alakalı konular üzerinde bir hayli durursunuz. Bir şey yerli yerine oturmadan konuşmazsınız. İnsanlar sizi aktif görseler de aslında siz bir çok meseleyi kendi içinizde gözden geçiriyorsunuzdur. Bu dönemde ele alınan konular Ağustos ayına kadar etkili olacağından, sabırlı olmakta yarar vardır.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde, finansal meseleler üzerine ciddi anlamda eğiliriz. Amacımıza uygun şekilde işlerimizi yoluna koymaktan yanayızdır. İş hayatımız, sağlığımız ve uğraşılarımız arzu ettiğimiz şekilde gelişmediğinde, kendimizi güvende hissetmediğimizde, üzerimizde baskı oluştuğunda canımız bir hayli sıkılır. Beklediğimiz yardımları göremediğimizde, birileri destek olmadığında, yatırım anlamında zorlandığımızda stres içinde kalabiliriz. 26 Haziran tarihinde ideallerimizi gözden geçirelim. Eğer bir amacımız varsa, sabırlı olmayı bilelim.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, Kişisel meseleler, ailevi konular, mevcut işler, problemler üzerine odaklanmak, karar veremediğiniz konuları tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Pek kimseye belli etmeseniz de çoğu zaman duyarlı, hassassınızdır. Derdinizi pek anlatmazsınız. Sahip olduğunuz değerleri korumak, onları kaybetmemek istersiniz. Hayatın zorlukları, bugüne dek yaşadıklarınız, içinizde birikenler sizi bazı zamanlar bir çocuk gibi korumasız hissettirir. Kimi zaman da öfkelenir, kendi kendinize konuşur, tepkilerde bulunursunuz. Fakat bunları ifade etmekten kaçınırsınız. Ancak çok güvendiğiniz insanlar sizi bir takım şeylerin üzdüğünü, stres altına aldığını fark edebilirler.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde ilişkimizi ilgilendiren konular üzerinde partnerin baskın tavırlarıyla karşılaşabiliriz. Biz de bu durumu hem hayata bakış açımız hem de aşka verdiğimiz değerler çerçevesinde ele alırız. Onun beklentileri ile bizimkiler uymuyorsa zor bir gün geçirebiliriz. Uzlaşmak güç olabilir. Sakince gözden geçirmelerde bulunmakta yarar vardır. 26 Haziran tarihinde hem ideallerimizi hem de kendimizi ifade etme anlamında olumlu bir gündür. Sağlam ve ileriye dönük bir şekilde ayarlamalarda bulunabiliriz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle. Tüm Yengeç burcu canlarımın doğum günlerini şimdiden kutluyorum. Nice 365 günlere, huzur ve sevgiyle.


ASLAN

Sevgili Aslanlar 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, şöyle geriye yaslanıp arkadaşlıklarımızı, ideallerimizi, isteklerimizi gözden geçirelim. Neler bizi hassaslaştırıyor bir bakalım. Elimizde olmayan ancak bizi içten içe üzmekte olan durumları bilinçli bir şekilde ele alalım. Maziye bir bakalım. Dostumuz kim? Kimler bizi üzdü, kimler gönlümüzü acıttı veya bizi olumlu yönde sarıp sarmaladı. Bu dönemde girişimde bulunurken, biraz hassas düşünebiliriz. Çabuk karar veremeyebiliriz. Zihnimiz bizi geçmişe götürebilir. Eskiyi özleriz, güven içinde olmak isteriz. Geçmişin bir muhasebesini yapmadan ilerisi adına bir karar vermeyiz. Bu tarih aralığında hassasiyet yükseleceğinden, benim tavsiyem olabildiğince mantıklı düşünmeye çalışmanızdır. Vereceğiniz kararların ilerisi adına sağlam, uzun vadeli ve köklü olmasına dikkat etmeliyiz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde çalışma hayatımızla ilgili konularda veya günlük hayatta işlerimiz- sağlığımızla ilgili konular üzerinde bir hayli dururuz. Kendimizi güvende hissetmek, her meseleyi çözüme kavuşturmak, başarılı sonuçlar almak isteriz. Ancak beklentilerimize, çıkarlarımıza, ailevi durumumuza uymayan bir takım durumlar oluşursa canımız sıkılabilir. Yaşananlar bize uymadığından kendimizi baskı altında hissederiz. 26 Haziran tarihinde evimiz, ailemizle ilgili krizleri bir an önce halletmek için mücadelemizi sürdürürüz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


BAŞAK

Sevgili Başaklar 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, eski bir tanıdık veya arkadaşımız vasıtasıyla bir iş teklifi alabiliriz. Bazılarımız eski işine geri dönebilir. Kimileri aile işinde çalışabilir. Yakın dostlarımız bize, biz de onlara destek verebiliriz. Mevcut işimizden memnun olmasak da, iyi bir iş bulana dek çalışmayı sürdürebiliriz. Maddi ve manevi anlamda değerlerimiz bu tarih aralığında bir hayli kıymetlidir. Hassas düşünürüz. İncitilmekten, hafife alınmadıktan hoşlanmayız. İnsanları iyi dinleriz ancak kolaylıkla etki altında kalabiliriz. Karar vermekte zorlanmalar bu tarih aralığında görülebilir. Hangi iş, hangi konum, hangi alanda huzur buluyorsak oraya doğru eğilim gösteririz. Eskiden tanıdığımız bir arkadaşımızla iş yapabiliriz. Eğer yeni bir işe girmişsek Ağustos ayına kadar çalışıp, devam edip etmeyeceğimize karar verebiliriz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde aşk hayatımızla ilgili konularda ve genel anlamıyla kendimizi ifade ediş şeklimiz bir hayli ciddileşir. Aşkta güvence isteriz, gerçekçi ve kalıcı olanı arzularız. Çocuklarımız varsa onların geleceğini düşünürüz. Karşımıza çıkacak kişinin veya hayatımızdaki insanın bizim kriterlerimize uygun hareket etmesini talep ederiz. İleriye dönük hedeflerimiz ve toplumsal hayattaki ilişkilerimizde arzu etmediğimiz durumlar olursa tepki gösteririz. 26 Haziran tarihinde hem beraberlik hem de çevremizle alakalı meseleler üzerinde gayet ciddi bir şekilde dururuz

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


TERAZİ

Sevgili Teraziler 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, arasında yurtdışında olanlar ülkelerine bir müddetliğine gelebilirler. Ağustos sonuna kadar bu anlamda yolculuklar etkili olacaktır. Ailenizle bir araya gelme, uzak akrabalarla temasta bulunmanız mümkündür. Hayatınızı yakından ilgilendiren iş veya özel bir meseleyle ilgili bir karar aşamasında olabilirsiniz. Yurtdışına mı gidip çalışayım? Eğer yurtdışında iseniz ülkeme dönüp iş mi kurayım gibi durumlar söz konusu olabilir. Kısa bir eğitim, staj, dil öğrenmek, sanat veya eğitmenlik gibi konular da olabilir. Kararsızlık yüksek olabilir. Ben derem ki, Ağustos sonuna kadar iyice düşününüz. Tayin terfi gibi durumlar söz konusu olabilir. Önce siz gidersiniz ardından aileniz gelir. Bu dönemde, duygusal değil, tamamen bilinçli bir şekilde durumu ele alınız. Zihinsel anlamda odaklanınız, geçmiş tecrübelerinizi mutlaka göz önüne alınız ve güvencenizi önemseyiniz. İş konularında seçimlerinizi yaparken gitmeyi düşündüğünüz yer, kabul edilecek işin niteliği hakkında çok iyi araştırmada bulununuz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde aile hayatımız, evimizle alakalı meseleler, geleceğimizi ilgilendiren konular üzerinde sağlam ve ileriye dönük bir şekilde düşünmekte zorlanırız. Üzerimizde bir hayli baskı vardır. Bu baskı sadece ailevi değil, iş hayatımız ve toplumsal konularda da etkili olduğu sıkılabiliriz. Eğer parasal yönden gelirimiz düşükse, çalışma hayatımızda problemler varsa, ev içinde huzursuzluk hissedebiliriz. 26 Haziran tarihinde hem iş hem parasal konular üzerinde ciddiyetle durmamız, dikkatli bir şekilde analizde bulunmamız faydalıdır.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


AKREP

Sevgili Akrepler 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş süresince, eğer yurtdışı, hukuki, ailevi bir konuda önemli bir meselede karar verecekseniz Ağustos sonuna kadar iyice düşününüz. Seyahate çıkacaksanız mali durumunuza göre hareket ediniz. Eğer bir yatırım düşünüyorsanız uzmanlara danışınız. Bu süreçte duygular değil, mantığınızla olaylara bakmakta yarar var. Eğer bir ev satın almayı düşünüyorsanız Ağustos sonuna kadar düşünün olur mu? Bir ilişki hakkında karar verecekseniz, kafanız dağınıksa aynı şekilde bilinçli olunuz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde yolculuklar, iş girişimlerimiz, çevremizdeki insanlarla olan ilişkimiz, eğitimle alakalı meselelerde gayet ciddi bir şekilde hareket etmemiz gerekebilir. İdeallerimiz ve hayallerimize uygun bir aşkın ve hayatın özlemini duyarız. Bazen sırf bu yüzden, bir sürü problemi, zorlu sineye çekeriz. Eğer tek başımıza yol alıyorsak, destek göremiyorsak bir de baskı altında kalıyorsak sıkılabiliriz. Ancak bu sıkıntılar halledilmeyecek durumlar değildir. 26 Haziran sonrası bir daha olan bitene bakarak ona göre ne yapacağımıza karar veririz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


YAY

Sevgili Yaylar 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. İlişkilerde paylaşım önemli. Eski bir ilişki, iş ortaklığı gibi konularda karar verecekseniz hesabınızı iyi yapınız. Yeni bir ortaklık ve beraberlik söz konusuysa en başından her şeyi iyice konuşunuz. Hatta Ağustos sonuna kadar iyi düşününüz.Eğer bir alacak verecek söz konusuysa duygusal düşünmeyiniz. Mantıklı hareket ediniz. Sözleşme durumunuz varsa, altına attığınız imzaya dikkat ediniz. Mümkünse bekleyip doğru mu yanlış mı olur diye gözden geçiriniz. Her türlü ilişkinin sağlamlığı, uzun ömürlü olması kıymetlidir. Buna çok dikkat ediniz. Ortağınız, partnerinizle alakalı her türlü problemi es geçmeyiniz. Verdiğinize aldığınıza dikkat ediniz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde maddi konular üzerinde gayet dikkatli bir şekilde durmamız gerekiyor. Eğer geleceğimizi düşünüyorsak, ailemizde huzur, yuvamızda güvenlik istiyorsak, mutlaka bütçemize uygun şekilde hareket etmemiz lazım. Çünkü bu tarihte oluşan Dolunay, bilhassa mali konuları vurguluyor. Gelir ve gider dengeli olmalı, yüksek borçların altına girmemeliyiz. 26 Haziran tarihinde ailevi konularda ve genel olarak ileriyi düşüneceğiz. Eğer bir girişimde bulunduysak, bir planlamamız varsa durduğumuz noktayı ve şartlarımızı gözden geçirmeliyiz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Partnerimiz, iş ortağımızın sağlığı, iş gücü, çalışma yaşamıyla ilgili konular üzerinde veya ilişkimizi ilgilendiren meseleler üzerinde hassasiyetle duracağız. Güven ve gelecek olgularının sağlam temele oturtulması gerekiyor. Eğer sözleşmemiz yenilenecekse veya bir iş ortaklığı kurulacaksa lütfen acele etmeyiniz, duygusal düşünmeyiniz. Ağustos sonuna kadar gözden geçiriniz. Duygusal anlamda birbirinize ihtiyacınız olduğunu bilerek, anlayışlı olunuz. Eğer bir anlaşmazlık varsa, eş veya iş ile alakalı, duygusal düşünmek yerine mantığımızı kullanacağız. Eskiye ait meseleleri ele alacağız. Oturup düşüneceğiz. Hemen karar vermeyeceğiz. Hangi konuda olursa olsun, güvenliğimizi, geleceğimizi garanti altına almak isteyeceğiz. Bunlar çok önemli. Ağustos sonuna kadar da bu gözden geçirmelere devam etmenizi istiyorum.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde güvencemizi son derece önemseyeceğiz. İster ilişkimiz ister kişisel anlamdaki girişimlerimiz olsun baskın tavır sergileyerek dediğimizi yaptırmaya çalışacağız. Partnerimizin kararları üzerinde hakimiyetçi bir tavır içinde olabiliriz. İleriye dönük olarak ideallerimizi gözden geçirebiliriz. Bu ideallere uymayan bir beraberlik yaşıyorsak gerilim duyabiliriz. Uzlaşı içinde hareket etmek yerine artık bir sonuç almak isteriz. 26 Haziran tarihinde bu konularda önümüzü görebileceğiz. Duruma göre bir yön belirleyeceğiz. Sabırlı olursak, istediklerimizi elde edebiliriz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


KOVA

Sevgili Kovalar 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek ve biraz yavaşlayacağız. Özellikle iş hayatımız, ailemiz, hassasiyet gerektiren konular olduğunda durup bakacağız. Çalışma hayatımızla ilgili bir sorun varsa, ön yargılı davranmayacağız. Anlayacağız, dinleyeceğiz. Psikolojik açıdan desteklenmeye veya bizim birilerini desteklememize gerek olabilir. Pek derdinizi anlatmak istemezsiniz ama eğer önemliyse bunları da göz ardı etmeyelim.

Güvendiğimiz, sevdiğimiz insanlarla paylaşalım. Bu tarih sonrası Güneşi yöneten Merkür geri harekette olacağı için, ele alınan konular geçmişi ilgilendiren, eskiyi hatırlatan, yeniden gözden geçirilmesi gerektiren meseleler olabilir. Diyelim ki, kararsızız o zaman Ağustos sonuna kadar vaktimiz var. Ben bu süreçte yapılması gereken düzenlemelerin, verilecek kararların mutlaka gözlem altına alınması, bilginin önemsenmesi, araştırmada bulunulması, uzun vadeli düşünülmesi taraftarıyım.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde, duygusal anlamda kendinizi her şeyden uzak tutarak, güvenliğinizi, geleceğinizi, iş hayatınızı, ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Şu andaki mevcut durumlar üzerinizde bir hayli baskı yaratabilir. Aslında yapılması gereken kendinize yüklenmek yerine bilakis rahatlamanızı sağlayan aktivitelere yönelmektir. İç dengenizi korumak istiyorsanız, her durumu hassasiyetle ele almaktan vazgeçiniz. 26 Haziran tarihinde hem parasal hem de toplumsal konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.


BALIK

Sevgili Balıklar 21 Haziran saat 08:04-22 Temmuz saat 18:56 tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımızı ilgilendiren konularda geleceğimizi düşünerek kararlar vermeli. Karşımıza çıkan kişinin ailesine, değerlerine, bize ve bizim ailemize vereceği önemi gözetmeli. Eğer çocuklarımızla ilgili bir mesele varsa, bunları da güzelce konuşmalı. İlişkimizde sorunlar varsa, kol kırılır yen içinde kalır diyerek fazla büyütmeden bilinçlice gözden geçirmeli. Kendimizi güvende hissetmediğimiz, soru işareti taşıyan işlere kalkışmamalı. Güvenliğimiz kıymetli. Köklü ve sağlam olanı tercih etmeli. Bütün kararlarımızı aceleye getirmeden, duygusal düşünmeden ele almalı. Hatta gerekirse Ağustos sonuna kadar aşk, çocuk, ilişki, aile, yuva konularında enine boyuna düşünmeliyiz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihi: 23, 26 Haziran. 23 Haziran tarihinde, öncelikle hedeflerinizi ciddi manada ele alarak ilerisi adına planlamalarda bulunabilirsiniz. Güvence istiyorsunuz, gerçekçi bir adım atmaktan yanasınız ve doğal olarak beklentileriniz var. İşte bütün bunların başarıyla sonuçlanması için lütfen önce kendinize inanınız. Çünkü taşlar yerine oturmaya başladığında ileri bir hamlede bulunmak için gücünüzün yerinde olması gerekir. İdeallerinize ulaşmanız için hayat karşınıza olanaklar çıkarmak üzere. O zaman bu tarihte gerilimden uzak durmak lazım. 26 Haziran tarihinde ilerisi adına umutlandırıcı kararlar verebilir, ayarlamalarda bulunabilirsiniz.

Güneş-Yengeç burcu geçişinin arzu ettiğiniz güvenceye kavuşmanızda vesile olması dileğimle.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler