KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Günlük burç yorumları: 24 Ocak 2023 Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 24 Ocak Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

  24 Ocak 2023 Salı yani ayın yirmi dördüncü günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 24 Ocak 2023 Salı günlük burç yorumları...

  KOÇ

  Sevgili Koç burçları, bugün kendinizi her zamankinden daha sosyal hissedeceğiniz bir gün olacak. Arkadaş çevrenizdeki hızlı artış sizi endişelendirse de kalabalıkların arasında olmak mutlu edecek. Bugün enerjiniz adeta yeniden doğmuş gibi! Auranızın farkına varın ve çevrenizden gelen iltifat dolu yorumların tadını çıkartın.

  BOĞA

  Sevgili Boğa burçları, bugün hobilerinize ve ilgi alanlarınıza yönelmenin tam sırası! Kendinizle alakalı olarak daha önce hiç bilmediğiniz yönünüzü keşfedebilirsiniz. Bu keşif kendinizi anlama ve özünüzü bulma konusunda yeniden düşünmenize neden olacak. Derin bir nefes alın ve kendinizle tanışmanın zevkine varın.

  İKİZLER

  Sevgili İkizler burçları, bugün kendinizi işlerin arasında boğulmuş gibi hissedebilirsiniz. Tüm gün yorucu bir koşuşturma içinde geçecek. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Bugün gözlerinizi ve zihninizi her zamankinden daha çık tutun.

  YENGEÇ

  Sevgili Yengeç burçları, bugün iş ve kariyer anlamında kendinizi daha iyi bir şekilde ifade ettiğiniz bir gün olacak. Sıkı çalışmanın faydalarını göreceksiniz. Kendinizi ödüllendirmek için sevdiğiniz aktiviteleri yapmayı deneyebilirsiniz. Neden kendinizi güzel bir akşam yemeğine davet etmiyorsunuz?

  ASLAN

  Sevgili Aslan burçları, aklınızı geçmiş ve gelecekten soyutlayarak sadece ana odaklamalısınız. Başka bir yerde olmayı dileseniz bile hayallerinizin kontrolden çıktığını hissedebilirsiniz. Başka diyarları keşfetme arzunuzda samimiyseniz, biraz araştırmaya başlayın. Herhangi bir soruna odaklanmak yerine kaçmak her zaman daha kolay bir çözümdür. Ancak siz sorunların üstesinden gelebilecek güçtesiniz.

  BAŞAK

  Sevgili Başak burçları, bugün havada tutku ve aşkın kıvılcımları var. Biraz daha dikkat ettiğinizde bu atmosferi hissedeceksiniz. Romantik bir ilişkiniz varsa partnerinizle zaman geçirmek için biraz günlük sorumluluklarınıza ara verebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa Eros’un okunu size doğru yöneldirdiğinden emin olun ve aşka kollarınızı açın.

  TERAZİ

  Sevgili Terazi burçları, bugün ikili ilişkilerde kendinizi ifade etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Uzun süredir duygusal anlamda bir şeyler hissettiğiniz bir kişiye nihayet ilk adımı atacak cesareti göstereceksiniz. Kalp kırıklıklarının da aşkın bir parçası olduğunu unutmayın ve işlerin yolunda gitmemesi durumunda kendinize kızarak acımasız davranmayın.

  AKREP

  Sevgili Akrep burçları, bugün duygusal ve mantıksal anlamda kendinizi dengede hissettiğiniz bir gün olacak. Kendinizi sosyal olarak ifade etme konusunda gerçekten zorlanmayacaksınız. Bugün sosyal çevrenizdeki çoğu kişinin yaptığı plana yetişme konusunda zorlanabilirsiniz. Parçalara bölünmeden önce belki de seçim yapmak daha doğru bir karar olur.

  YAY

  Sevgili Yay burçları, bugün romantik havanın eseceği bir gün olacak. Partnerinizle gelecekle alakalı adımlar atacak ve birbirinize olan bağlılığınız arttıracaksınız. Eğer hayatınızda kimse yoksa aradığınız aşkın kapınızı çalması an meselesi. Sadece kalp kırıklıklarınızı bir kenara bırakarak hayatınıza girecek olan yeni kişilere sevgiyle bir karşılama yapın.

  OĞLAK

  Sevgili Oğlak burçları, gün ev ve hane konularını ilgilendiren birtakım kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bir taşınma ya da adres değişikliği durumu söz konusu olabilir. Ancak karar vermeden önce mutlaka mevcut olayları değerlendirerek adımlar atmanız gerektiğini unutmayın.

  KOVA

  Sevgili Kova burçları, bugün kendinizle başbaşa kalarak bazı içsel meseleleri halletmeniz gereken bir gün olacak. Kendinizi dinlemeye başladığınızda aslında daha farklı yönlerinizin ortaya çıktığını göreceksiniz. Kendinizi ifade etme konusunda son derece kararlı ve başarılı olacaksınız. Risk almaktan korkuyor musunuz? Hayatınızda yeni bir dönemin kapıları açılırken biraz cesaretin kimseye zararı olmaz.

  BALIK

  Sevgili Balık burçları, bugün maddi ve finansal konuların gündeminizde yer aldığı bir gün olacak. Maddi olarak planlama yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bugün kendiniz için herhangi bir ek görev planlamayın. Bugünü evinize ve sevdiklerine ayırın. Gücünüzde biraz kırılma olduğunu hissediyorsanız derin bir nefes alın ve kendi potansiyelinizin farkına varın.


  En Çok Aranan Haberler