KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Günlük burç yorumları: 24 Şubat 2023 Cuma günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 24 Şubat 2023 Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

  24 Şubat Cuma yani ayın yirmi dördüncü günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 24 Şubat Cuma günlük burç yorumları...

  KOÇ

  Sevgili Koç burçları, bugün uzun süredir çalışma yaptığınız bir konuya ilişkin olarak çabalarınızın sonuç verdiğini göreceksiniz. Bugün enerjiniz çok yüksek ve bunu başarıya ulaşmak için kullanabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda her zamankinden daha iyi bir aşamadasınız. Bu nedenle olayları değerlendirerek objektif bir şekilde yorum yapma konusunda geri planda kalmamaya özen gösterin.

  BOĞA

  Sevgili Boğa burçları, bugün duygularınızın ön planda olduğu bir gün olacak. Her şeyi derinden hissediyorsunuz ve düşüncelere dalarak her zamankinden daha fazla zaman geçirme eğilimdesiniz. Düşüncelerinizin sonucunda atacağınız adımları değerlendirmek için iyi bir gün! İstek ve arzularınıza kulak verin.

  İKİZLER

  Sevgili İkizler burçları,bugün manevi olarak kendinizi boşlukta hissettiğiniz bir gün olacak. Zihniniz her zamankinden daha hızlı çalışıyor. Adeta düşünceler kafanızın içinde birbirine değmeden mükemmel bir uyum içinde hareket ediyor. Zihninizi harekete geçirmek vücudunuzu daha enerjik hale getirecek.

  YENGEÇ

  Sevgili Yengeç burçları, değerlerinizi gözden geçireceğiniz bir gün olacak. Kırmızı çizgilerinizin sizi yeniden yöneteceğini görecek ve gelişmeler karşısında şaşkınlık yaşayacaksınız. Uzun süredir beklediğiniz bir olaya dair ilk adımlarınızı atıyorsunuz. Bu adımların meyvesini sonraki süreçte fark edeceksiniz.

  ASLAN

  Sevgili Aslan burçları, bugün problem çözme becerileriniz ve pratik zekanız sayesinde pek çok konunun üstesinden geleceğiniz bir gün olacak. Sevdiğiniz kişilerin sorunlarını dinlemek zorunda kalacağınız bir süreç içindesiniz. Durumları araştırma ve ne olduğunu çözme konusunda gerçek bir yeteneğiniz var. Eğer yolunuza gizemli görünen bir şey çıkarsa iç sesinize kulak vermeyi ihmal etmeyin.

  BAŞAK

  Sevgili Başak burçları, bugün diğer insanların size olan davranışlarını sorgulamaya başladığınız bir dönemin içine giriyorsunuz. Size karşı dürüst davranmayan insanları fark edecek ve hiç düşünmeden onları hayatınızdan çıkartmak için adım atacaksınız. Bugün hayatınıza dair bir detoksa girdiğinizi göreceksiniz.

  TERAZİ

  Sevgili Terazi burçları, bugün tamamen duygusal bir gününüzdesiniz. Biraz heyecana kapılacak ve tutkularınızın peşinden gitmek için daha cesaretli adımlar atacaksınız. Bugün karar verme aşamasında çevresel faktörlerden etkilendiğinizi fark edeceksiniz. Bu durumda aceleci davranmamaya özen gösterin.

  AKREP

  Sevgili Akrep burçları, bugünün enerjisinde gergin bir ruh hali etkili olacak. Kendinizi büyük bir labirentin tam ortasında kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza yönelerek hobilerinizin tadını çıkarttığınız bir gün sizleri bekliyor. Planlarınızı hayata geçirmenin tam zamanı!

  YAY

  Sevgili Yay burçları, yeni ve farklı bir şeye atılmak için içinizde derin bir arzu duyuyorsunuz. Maceraya olan isteğiniz adeta aklınızın tüm hücrelerini ele geçirmiş durumda. Bu yüzden daha mantıklı adımlar atmayı başaramıyorsunuz. Hayallerinizin peşinden gitmek için mutlaka duygusal ve mantıksal durumları dengelemelisiniz.

  OĞLAK

  Sevgili Oğlak burçları, bugün yeni bir şeyler öğrenmek için büyük bir arzu içindesiniz. Kendinizi yeni bir hobiyle ilgilenirken bulabilirsiniz. Bu değişim rüzgarı hayatınızın büyük bir bölümünde etkili olacak. Yenilen hayatınıza adapte olma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak bunun bir süreç olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

  KOVA

  Sevgili Kova burçları, bugün yeni insanlarla tanışarak sosyal hayatınızda hareketli günler yaşayacaksınız. Yeni insanlarla tanışırken her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bazı insanlar cesur ya da tehlikeli olduğu için size ilginç gelebilir. Bu ayrımı insanlarla tanıştıkça fark edeceksiniz. Ancak bu tanışma evresinde sizi incitmelerine izin vermemelisiniz.

  BALIK

  Sevgili Balık burçları, bugün gerçekleri gizlemek ya da söylemek arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı durumlarda bu seçim beraberinde büyük sorumlulukları da getirebilir. Seçim yapma konusunda zorlanıyorsanız empati yeteneğinizi devreye sokun. Böylece karşınızdaki kişinin hislerini daha kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

  En Çok Aranan Haberler