KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Günlük burç yorumları: 28 Şubat 2023 Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 28 Şubat Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

  28 Şubat 2023 Salı yani ayın yirmi sekizinci günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 28 Şubat 2023 Salı günlük burç yorumları...

  KOÇ

  Sevgili Koç burçları, bugün her zamankinden daha fazla sorumluluk alacaksınız. Üstlenmek zorunda kaldığınız yeni sorumluluklarınız hayatınızda yeni bir kapının açılmasına neden olacak. Sevdiklerinizle zaman geçirmek için kendinize özel anlar yaratmaya özen gösterin.

  BOĞA

  Sevgili Boğa burçları, son zamanlarda kendinizi fiziksel ve psikolojik olarak yorgun hissettiğiniz bir dönemin içindesiniz. Bugün yaratıcılığınızla birlikte bireysel başarılarınızın ön planda olduğu bir gün olacak. İş yükünüzün arttığını hissedeceksiniz. Yeni hobiler edinmenin tam zamanı!

  İKİZLER

  Sevgili İkizler burçları, bugün hayatınızı yeniden gözden geçirecek ve kendinizle alakalı olarak radikal kararlar vereceksiniz. Bugün ruhsal olarak yenilenme rutini içindesiniz. Gün boyunca atif bir enerji içinde olacaksınız. Bu durum sevdiklerinizle aranızda yeni bağların oluşmasına yardımcı olacak.

  YENGEÇ

  Sevgili Yengeç burçları, bugün etkili olan enerjiyle birlikte hayatınızı yeniden yoluna koymak için adım atacaksınız. Hayatınızla birlikte aslında ev düzeninizi de yeni bir rutine koyacaksınız. Kendinizle barışacak ve mevcut durumların olumlu yönlerini görmeye başlayacaksınız.

  ASLAN

  Sevgili Aslan burçları, bugünün enerjisi aslında sizi her şeye hazır hale getiriyor. Gün boyunca yeni fırsatlarla birlikte sürprizlerinde kapınızı çaldığını göreceksiniz. Kendinizle başbaşa kalmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız her şeye bazen radikal yaklaşımınız göz önüne alındığında, kendinizi dizginlemeniz gerekebilir. Ayrıca hayata karşı insancıl bir yaklaşımınız var. İsteklerinizin peşinde koşmak başkalarını incitirse, ciddi iç çatışmalar yaratabilir. Bu yüksek enerjiyle, değerlerinize sadık kalmak için harekete geçmeden önce planlarınızı iyice düşünün.

  BAŞAK

  Sevgili Başak burçları, bugün ilk seferinde yolunda gitmeyen bir şeye ikinci bir şans vermek için mükemmel bir zaman olabilir. Yaşadığınız hayal kırıklıkları kendinize olan güveninizi ve benlik saygınızı zedeleyebilir. Ancak başarısızlık ve reddedilme hayatın parçalarıdır ve gerçekten karakter katarlar. Ringe geri dönerek, ekleyeceğiniz karakterin cesur ve azimle başarılı olmasını sağlayabileceğinizi unutmamalısınız.

  TERAZİ

  Sevgili Terazi burçları, görevlerinize karşı yenilikçi yaklaşımlar bulma beceriniz bügün size her zamankinden daha iyi gelecek. Bugünn enerjisinde tamamen kendi isteklerinize yöneldiğiniz bir zaman dilimine doğru adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek için mükemmel bir fırsat! Bir an olsun iş akışınızında başınızı kaldırın ve sevdiklerinizle kendinize ait zamanlar yaratın.

  AKREP

  Sevgili Akrep burçları, bugün uzun zamandır bekleyen işlerinizi çözdüğünüz bir gün olacak. Bugün attığınız adımlarla birlikte başarı kazama günü! Daha öncesinde uzun süredir çabaladığınız bazı durumlara dair yeni adımlar yapacaksınız. Gezegensel yönler tarafından sağlanan enerjinin en iyi şekilde tadını çıkartın. Hiçbir şeyi ertelemeyin.

  YAY

  Sevgili Yay burçları, bugün kariyer ve işle alakalı konuların gündem olduğu bir gün olacak. Aylarca belki de yıllarca süren çabaların sonunda nihayet kariyer anlamında başarılar elde ediyorsunuz. Bu başarılı adım sayesinde karşınıza daha iyi fırsatların çıktığını göreceksiniz. Yapılması gerekeni yapın ve sonrasında kendinizi harika hissedeceksiniz.

  OĞLAK

  Sevgili Oğlak burçları, bugün fiziksel enerjinizde ek bir artış bekleyin. Detoks yapmak ve kötü enerjiden arınmak için harika bir zaman! Hayallerinize ve hedeflerinize yönelmek onlarla ilişkili olarak planlar yapmak için mükemmel bir zaman! Hayallerinize dair somut adımlar atıyorsunuz. Adımlarınızın karşılığını ise çok kısa bir zaman içinde alacaksınız.

  KOVA

  Sevgili Kova burçları, bugün görev ve sorumluluklarınızı tamamlama konusunda her zamankinden daha çok zorlanacağınız bir gün sizleri bekliyor. Bugünün enerjisini kendi lehinize çevirmek için pozitif bir bakış açısıyla olaylara yaklaşın. Kendinizi ifade etme konusunda zorlasanız dahi empati yeteneğiniz sayesinde ikili ilişkilerinizde sorun yaşamayacaksınız.

  BALIK

  Sevgili Balık burçları, bugün uzun zamandır olduğunuzda daha enerjik hissedeceğiniz bir gün olacak. Günün gezegensel yönleri, zihinsel keskinliğinizi ve fiziksel gücünüzü artıracak güçlü bir enerji sunuyor. Bu enerji biriken işlerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olacak. Önce kendi içinize yönelin ve ardından hayatınızı düzenlemek adına adımlar atın.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler