Güzelliği en iyi o bilir: Rihanna'dan Fenty Beauty makyaj koleksiyonu

Her şeyiyle baştan sona bir ikon olan Rihanna, Fenty Beauty koleksiyonu ile makyaj trendine yeni bir soluk getiriyor.

Güzelliği en iyi o bilir: Rihanna'dan Fenty Beauty makyaj koleksiyonu

Müzik ve moda sektöründe yarattığı trendlerle fırtınalar estiren Rihanna, bu defa rotasını güzellik ürünlerine çevirdi.

Güzellik sektörü dünyada her geçen gün daha da büyüyor. Youtuberlar ve Instagram fenomenleri bu pazarın büyümesinde lokomotif görevi gördüler.

Her geçen gün bir yeni ünlü isim daha kendi kozmetik markasını yaratırken, şu an dünyanın belki de en büyük yıldızı Rihanna’nın bundan geri durması imkansızdı.

Uzun soluklu bir sponsorluk anlaşması imzaladığı Fenty ile daha önce dünyaca ünlü spor markası Puma’nın da yer aldığı bir moda koleksiyonu hazırlayan Rihanna, Fenty ile bir de makyaj koleksiyonuna imza attı.

Instagram’da 56 milyondan fazla takipçiye sahip olan, klipleri yüzlerce milyon izlenme alan, son 10 yılın en çok dinlenen albümlerini yaratan Badgirl Riri, tarzına uygun bir makyaj serisi hazırladı. Ve bunu da Instagram hesabından duyurdu.

Lansmanı New York Times Square'deki Sephora mağazasında gerçekleşen ‘Fenty Beauty by Rihanna’ markası, Rihanna hayranlarının yoğun ilgisiyle başlangıç yaptı.

Rihanna ve Fenty severler, ürünlere herkesten önce sahip olabilmek için mağazanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Bazıları, gece boyunca açılış için mağazanın önünde bekledi.

Lansman gecesi için giydiği, makyaj koleksiyonu ile uyumlu sarı bir kombin yapan Rihanna, pırlanta mücevherleri ve güzelliğiyle kendisine hayran bıraktı.

Ünlü yıldız, bu geceye özel olarak eline fırçayı paleti alarak, misafirlerine bizzat makyaj da yaptı.

Ürünlerde radikal renk tonlarının hakimiyeti göze çarparken, yoğun şampanya ve altın sarısı paletleri büyük ilgiyle karşılandı. Özellikle koyu renk tenli kadınlara yönelik renkler, koleksiyonda göze çarptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler