Kasko Değeri Hesaplama Haberleri

Kasko değeri hesaplama ve sorgulama 2023 nasıl yapılır? Araç kasko değeri hesaplama nasıl yapılır?

Araçları güvence altına almak için yapılan kasko, olası kazalara karşı zararı minimuma indirger. Bu sayede herhangi bir kaza durumunda meydana gelebilecek hasarlar karşılar. Araç sahipleri yaptırmak zorunda oldukları kasko için değer hesaplama ve sorgulamanın nasıl yapıldığını merak etmektedir. Ayrıca araç kasko değeri listesinden de bu değerleri takip etmek mümkündür. Peki, plakadan araç kasko değeri sorgulama nasıl yapılır?

Haber 13-03-23 17:40

Kasko değer kaybı öder mi, araç değer kaybı hesaplama nasıl yapılır? Değer kaybı tazminatı kaskodan nasıl alınır?

Araç hareket hâlinde de olsa park hâlinde de olsa bazı risklerle karşı karşıyadır. Kasko sigortası da aracı ve araç sahibini belli poliçeler kapsamında güvence altına alır. Araçtaki hasar durumuna bağlı olarak araç değer kaybı yaşayabilir. Araçta değer kaydı varsa piyasadaki rayiç değerinden maddi olarak kayıp yaşar. Kaskonun bu değer kaybını karşılaması için belli şartların sağlanması gerekir. Kasko değer kaybı öder mi, araç değer kaybı hesaplama nasıl yapılır?

Haber 25-10-22 12:03

Aracın kasko değeri neden yüksek çıkar? Kasko değeri yüksek araçlar hangileri?

Aracın yaşı, modeli ve markası kasko değerini belirleyen en önemli etkenlerdir. Eğer aracın yaşı ve hasarlılık kaydı yüksek ise kasko bedeli de diğer araçlara göre yüksek çıkar. Dolayısıyla bu gibi tanımlar, kasko değeri yüksek araçlar hangileri sorusunu doğurur. Aracın kasko değeri neden yüksek çıkar? Bu sorunun cevabı ile birlikte merak edilen soruları yanıtladık.

Haber 14-10-22 10:17

Kasko Değeri Hesaplama

Kasko Değeri Hesaplama Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kasko Değeri Hesaplama Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.