Tedavi Haberleri

Bu hata uyarılara rağmen tekrarlanıyor! Kirli makyaj çantası nedeniyle kısmi kör kaldı

Göz en hassas organlarımız arasında bulunuyor. Çevreden gelen toz, bakteri, mikroplara karşı koruma sağlayamayan gözümüz bu durumlardan oldukça etkilenebiliyor. Laura Hawkins isimli genç kadın kirli makyaj çantası nedeniyle kısmi kör kaldığını belirtti.

Kadin 27-09-22 09:43

Kocaeli'de çıkan kavgada makasla yaralanan kişiyle baygınlık geçiren kadın hastaneye kaldırıldı

Kocaeli'de çıkan kavgada makasla yaralanan kişiyle baygınlık geçiren kadın hastaneye kaldırıldı

Yurthaber 26-09-22 13:55

Orgazm olamıyorsanız zorlamanın anlamı yok! Daha etkili çözüm sağlayacak bu yolları deneyin

Cinsel ilişki hayatın bir parçası olarak görülüyor. Cinsel ilişki sırasında kendi aldığınız zevki düşündüğünüz kadar partnerinizi de düşünmeniz gerekiyor. Özellikle kadınlar cinsel ilişkiden istenilen zevki almakta zorluk çekiyor. Orgazm olmak için yaşanılan baskılar bu konudan daha fazla uzaklaşılmasını sağlıyor. Ancak orgazm için yapmanız gereken bazı basit hamleler ile yaşadığınız zevki zirveye çıkarabilirsiniz.

Haber 26-09-22 08:58

Çok dikkat edin! Giderek artan lazer operasyonlar körlüğe yol açabilir

Göz en hassas organlarımız arasında bulunuyor. Gözde yaşanan problemlerin giderilmesi için çeşitli operasyonlar yapılıyor. Bu operasyonlar arasında bulunan lazer tedavisi kalıcı görme kayıplarına neden olabiliyor. Uzmanlar son zamanlarda artan lazer tedavileri hakkında uyarıyor.

Haber 25-09-22 11:47

Diğer Haber Etiketleri

Bakteri Beyin Kalp‎ Mide‎ Vajina Göz Aşı penis polis akciğer kanseri astigmat Bağışıklık Sistemi baş ağrısı batı nil virüsü boğaz ağrısı bulantı diyabet enfeksiyon et yiyen bakteri felç gırtlak kanseri hazımsızlık kalp krizi kangren kanser kansızlık kasık fıtığı kolon kanseri kulak çınlaması lenf bezi Lenf kanseri lenfoma mide kanseri migren miyop nasır nefes darlığı orgazm öksürük parkinson prostat kanseri stres şeker hastalığı tansiyon yüksek tansiyon Doktor Fabrika işçisi Manisa Ağrı Bolu Elazığ Erzurum Eskişehir Kayseri Kocaeli Konya Tunceli Zonguldak Iğdır Beyşehir köpek Vajinoplasti (vajina daraltma) Cinsellik sigara Nargile kahve makas diyet cenaze diş sağlığı kavga idrar dışkı körlük leylek martı tuvalet sağlık turizmi Türkiye Yunanistan trafik kazası alkol domates fesleğen ozon tedavisi turşu cinsel ilişki kolesterol Şehir hastanesi iştahsızlık Cinsel sorunlar kafein G noktası hastalık uyku Lazer ses kısıklığı lens Diş Gıcırdatma (Bruksuzim) kemik hastane ameliyat terleme Şahin sinek boyun ağrısı çöp konteyneri Tütün ayakkabı bebek ilaç adenokarsinom adenokarsinom nedir ahıska türkü akciğer kanseri belirtileri akciğer kanseri belirtisi acı atak ateş b12 bacak böbrek bolu il sağlık müdürlüğü boy belirti belirtileri beslenme araştırma cinsel organ bakım egzersiz ekran diyabet belirtileri doğa dolgu engelli erkek diş diş fırçalama faydaları gaz gırtlak kanseri belirtileri gırtlak kanserinin belirtileri halüsinasyon jandarma il sağlık müdürlüğü içme suyu hibiscus hibiskus çayı hibiskus çayı faydaları hibiskus faydaları kegel kegel egzersizi kesik kimyasal kirli kızıl şahin koku kolonoskopi köpekbalığı kornea nedir lenfoma belirtileri lenfoma hastalığı makyaj çantası migren belirtileri mikrop görmek gülmek makatta ağrı makatta kanama ölüm omurilik omuz ağrısı ön sevişme osteoporoz ozon tedavisi nedir peçeli baykuş penis büyütme plak nasır nasıl geçer nasır tedavisi nefes risk problem prostat kanseri belirtileri prostat kanseri nedir salamura yaprak saraçoğlu şişkinlik terleme nedenleri teşhis teknoloji şeker hastalığı belirtileri nekrotizan fasiit gece uyurken diş sıkmak yalnız yalnızlık yaralı yemek uzman yaban keçisi yürümek cerrahi malformasyon nedir ense orgazm nasil olunur hücreler sendrom

Tedavi

Tedavi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tedavi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Önemsiz gördüğü ufak kesik nedeniyle hayatını kaybetti! Et yiyen bakterinin etkileri korkutucu

Dünya üzerinde nadir görülen oldukça kötü sonuçlara yol açabilen çeşitli hastalıklar bulunuyor. Bu hastalıklar arasında yer alan et yiyen bakterisi duyan herkesi şaşırtıyor. Et yiyen bakterisi olan insanların hayatta kalma ihtimali çok düşük oluyor. 54 yaşındaki David Hemmings ufak bir sıyrıkla kesilen bacağı nedeniyle hayatını kaybetti.

Haber 23-09-22 12:10

Severek yiyoruz ama kanser riski çok yüksek! Turşu yemek zararlı mı?

Uzmanlar beslenmenin sağlık üzerindeki etkilerini sık sık belirtiyorlar. Severek yediğimiz yiyecekler sağlığımızı tehlikeye atabiliyor. Bazı yiyeceklerin faydası olmasına rağmen çeşitli hastalıklara yol açtığı görülebiliyor. Herkesin severek tükettiği turşu ve salamura yiyecekler de kanser riskini artıran gıdalar arasında bulunuyor.

Haber 23-09-22 07:43

Zonguldak'ta öğrencilerin çöp konteynerinde bulduğu köpek tedaviye alındı

Zonguldak'ta öğrencilerin çöp konteynerinde bulduğu köpek tedaviye alındı

Yurthaber 22-09-22 16:01

Bu belirtiyi görüyorsanız doktora koşun! Kolokteral kanserinin habercisi olabilir

Kanser en korkulan hastalıklar arasında yer alıyor. Her geçen yıl kanser hastalarında artış görülüyor. Ölümcül sonuçlara yol açan kanseri erken teşhis etmek hastalığın seyrinde oldukça önem taşıyor. Erken teşhis ile hayatınızı kurtarmak mümkün olabiliyor.

Haber 22-09-22 15:59

Erzurum'da tedavi edilen kerkenez, doğan ve kızıl şahin doğaya salındı

Erzurum'da tedavi edilen kerkenez, doğan ve kızıl şahin doğaya salındı

Yurthaber 22-09-22 10:52

Kocaeli'de jandarmanın yaralı halde bulduğu kızıl şahin tedaviye alındı

Kocaeli'de jandarmanın yaralı halde bulduğu kızıl şahin tedaviye alındı

Yurthaber 21-09-22 15:25

Sakarya'da bulunan yaralı peçeli baykuş tedaviye alındı

Sakarya'da bulunan yaralı peçeli baykuş tedaviye alındı

Yurthaber 20-09-22 15:46

Iğdır'da polis ekiplerinin bitkin halde bulduğu bozkır kartalı tedaviye alındı

Iğdır'da polis ekiplerinin bitkin halde bulduğu bozkır kartalı tedaviye alındı

Yurthaber 19-09-22 12:34

Kalp sorunlarına neden olan 7 tehlikeli alışkanlık: Bunları bilerek önleminizi alın

Kalp krizi ve kalp hastalıkları çok büyük sağlık sorunlarına yol açıyor. Kalp hastalıklarına neden olan etkenler bulunuyor. Bazen fark etmeden yaptıklarımız bazen de yaşam biçimimiz kalp hastalıklarına yol açabiliyor. Oldukça tehlikeli olan bu hastalıklardan korunmak için alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerekiyor.

Haber 19-09-22 09:42

Göz ardı etmek organların çürümesine yol açıyor! Her şey bu belirti ile başlıyor

Karında görülen şişlikler, ağrılar sık sık yaşanıyor. Bu nedenle bu ağrıların önemsiz olduğu düşünülüyor. Ancak geçmeyen ağrıların altında çok ciddi hastalıklar yatıyor. Kasık fıtığı da önemsiz görülen ciddi hastalıklar arasında yer alıyor. Kasık fıtığının tedavisinin aksatılması geri dönülmez sonuçlara yol açabiliyor.

Haber 19-09-22 08:44

Yüksek tansiyonu sadece bir saatte düşürüyor! Kanseri ve kalp krizi riskini azaltıyor

Yüksek tansiyon çok ciddi hastalıklara yol açabiliyor. Toplumda sıklıkla görülen rahatsızlıklar arasında olan yüksek tansiyonu düşürmek için çeşitli yöntemler aranıyor. Doğal tedavileri tercih edenler yüksek tansiyon için bitkisel ürünlere başvuruyor. Yüksek tansiyonun tedavisinin aksatılmaması sağlık için büyük önem taşıyor. Hibiskus çayı hem yüksek tansiyonu hem de birçok hastalığı önlüyor.

Haber 18-09-22 14:34

Bolu'da yaralı bulunan leylek tedaviye alındı

Bolu'da yaralı bulunan leylek tedaviye alındı

Yurthaber 16-09-22 14:06

Terlemeniz sıcak havalardan kaynaklanmıyor olabilir! O tehlikeli hastalığın belirtisi...

Terlemek toplumda sıklıkla görülen rahatsızlıklar arasında bulunuyor. Bu durum hem terleyen kişiyi hem de çevresini oldukça rahatsız ediyor. Terlemenin genelde hava değişimlerinden meydana geldiği düşünülse de altında yatan neden çok ciddi olabiliyor. Terlemek lenf kanseri(lenfoma) belirtileri arasında bulunuyor.

Haber 16-09-22 09:30

Erzurum'da gözlerinde enfeksiyon oluşan kaya güvercini tedavi edildi

Erzurum'da gözlerinde enfeksiyon oluşan kaya güvercini tedavi edildi

Yurthaber 15-09-22 14:06

Basit bir omuz ağrısı sandı hayatından oldu! Önemsiz görmeyin kanserin belirtisi olabilir

Omuz, sırt, boyun ağrıları vücudun en sık ağrıyan bölgeleri arasında bulunuyor. Bu ağrılar genellikle yanlış duruş nedeniyle kaynaklansa da geçmeyen ağrıların altında çok ciddi nedenler yatabiliyor. Omuz ağrısı nedeniyle hastaneye başvuran bir kadın kanser olduğun öğrenerek hayatını kaybetti.

Haber 15-09-22 13:55

Ukrayna'dan kente gelen Ahıska Türkü hasta, Elazığ'da şifa buldu

Ukrayna'dan kente gelen Ahıska Türkü hasta, Elazığ'da şifa buldu

Yurthaber 15-09-22 12:47

Bolu'da içme suyundan etkilenen 5 kişinin tedavisi sürüyor

Bolu'da içme suyundan etkilenen 5 kişinin tedavisi sürüyor

Yurthaber 14-09-22 17:46

Erzurum'da yaralı bulunan şahin ve ishak kuşu tedavi altına alındı

Erzurum'da yaralı bulunan şahin ve ishak kuşu tedavi altına alındı

Yurthaber 14-09-22 14:59

Eskişehir'de prematüre bebek 6 ay sonra mezuniyet belgesi ile taburcu edildi

Eskişehir'de prematüre bebek 6 ay sonra "mezuniyet belgesi" ile taburcu edildi

Yurthaber 14-09-22 11:26

En sık yaşanan ölüm nedenleri arasında: Çok fazla yanlış bilgi içeriyor! Bunları yapmanıza gerek yok

Kanser çağımızın tehlikeli hastalıkları arasına bulunuyor. Ölümcül sonuçlara neden olabilen kanserin çok tehlikeli çeşitleri bulunuyor. Erkeklerde sıklıkla görülen prostat kanseri de kansere bağlı ölümlerde ikinci sırada yer alıyor. Toplumda prostat kanseri ile ilgili yanlış bilinen çok sayıda bilgi var. İşte o yanlış bilgiler...

Haber 13-09-22 11:12

Bağışıklık sistemi için birebir tedavi yöntemi! Ozon tedavisinin faydaları nelerdir?

Bağışıklık sisteminde dönemsel olarak düşüşler yaşanabiliyor. Bağışıklık sisteminin düşmesiyle birlikte vücut hastalıklara daha açık hale geliyor. Bu da sağlığı tehlikeye atıyor. Ancak ozon tedavisi bağışıklık sistemi için oldukça etkili sonuçlar veriyor.

Haber 12-09-22 14:39

Migrenin tek belirtisi baş ağrısı değil! Bunları yaşıyorsanız doktora koşun

Migren en sık yaşanan ağrılı hastalıklar arasında bulunuyor. Ancak migrenin genellikle sadece baş ağrısı yaptığı düşünülse de bu konu büyük bir yanılgı içeriyor. Migrenin çok başka belirtileri olabiliyor. Uzmanlar bu belirtileri sıklıkla görüyorsanız doktora başvurmanız gerektiğini belirtiyor.

Haber 11-09-22 15:52

Beyni kafatasından düşen genç kadın yaşadığı zorlukları paylaştı! Çektiği acılar inanılmaz...

Bazen ilginç sağlık problemleri meydana gelebiliyor. Nadir görülen durumlar arasında yer alan malformasyonu ve siringomyeli hastalığına sahip olan Georgia Lambert beyninin omuriliğinden aktığını bu nedenle yıllarca büyük acılar yaşadığını paylaştı.

Haber 11-09-22 10:59

Kazada yaralanan Beyşehir'in sevilen öğretmeni yaklaşık 3,5 ay sonra hayatını kaybetti

Kazada yaralanan Beyşehir'in sevilen öğretmeni yaklaşık 3,5 ay sonra hayatını kaybetti

Yurthaber 11-09-22 10:43

Böylesi görülmedi! Doğuştan şeffaf dişleri nedeniyle yıllarca gülemedi

Diş tüm görünüşü etkileyebiliyor. Herkes bembeyaz görünen sağlıklı dişlere sahip olmak istiyor. Mihaley Olivia Grace Schlegel isimli genç kadın doğuştan şeffaf dişlere sahip olduğu için yıllar boyunca gülemediğini bu nedenle tedavi olduğunu paylaştı.

Haber 09-09-22 16:47

Erzurum'da tedavi edilen uzunbacak kuşu doğaya salındı

Erzurum'da tedavi edilen uzunbacak kuşu doğaya salındı

Yurthaber 08-09-22 16:09

Hayırseverlerin ameliyat ettirdiği engelli genç, ayakkabı giyeceği günü hayal ediyor

Manisa'da küçük yaşta geçirdiği ateşli hastalık nedeniyle bedensel engelli olan ve bu nedenle yaz kış terlikle gezmek zorunda kalan Sedat Şık'ın, Ankara'da geçirdiği operasyonda eğri olan ayağı düzeltildi - Sedat Şık: - "Ayağım iyileşsin, bırak koşturmayı zıplayacağım. Ayakkabı giymeyi özlüyorum"

Yurthaber 08-09-22 12:43

Hazımsızlığa anında çözüm! Tek malzeme ile hazımsızlıktan kurtulabilirsiniz

Hazımsızlık oldukça rahatsız edici olabiliyor. Genellikle akşam yemeklerinden sonra yaşanan hazımsızlık sorunu hareketlerin kısıtlanmasına neden olarak yaşam kalitesini düşürüyor. Evde hazımsızlık için etkili sonuç verecek yöntemler arıyorsanız fesleğenden yararlanabilirsiniz.

Haber 08-09-22 10:47

İki yıldır yürüyemeyen Iraklı hasta Türkiye'de sağlığına kavuştu

Eskişehir Şehir Hastanesinde iki saat süren ameliyatla sağlığına kavuşan 63 yaşındaki kadın, tekerlekli sandalyeden kurtuldu

Yurthaber 08-09-22 10:12

Kocasının kokusundan parkinson olduğunu anladı! Hastalıkları koklayarak teşhis edebilir

Parkinson tüm yaşamı etkileyen beyinsel hastalıklar arasında bulunuyor. Genellikle belirli bir yaşın üzerinde görülen parkinsonu erken teşhis ederek tedaviye bir an önce başlamak hastalığın seyrini etkiliyor. Joy Milne isimli bir kadın kocasını koklayarak parkinson olduğunu anladı.

Haber 07-09-22 16:42

Uzmanlar uyarıyor: Batı Nil virüsünün belirtisine dikkat! Hastalık hızla yayılıyor

Komşu ülkemiz olan Yunanistan'da hızla artan Batı Nil vakaları tüm dünyayı tedirgin ediyor. Kolayca bulaşan Batı Nil virüsü belirtileri hakkında bilinçli olmak gerekiyor. Enfeksiyon hastalıkları uzmanı Batı Nil virüs hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Haber 07-09-22 15:08

Bolu'da 43 işçi zehirlenme şüphesiyle hastanelere başvurdu

Bolu'da 43 işçi zehirlenme şüphesiyle hastanelere başvurdu

Yurthaber 07-09-22 14:52

Sadece gülmek istemişti! Gülme gazı nedeniyle yürüyememeye başladı

Gülme gazı toplum tarafından pek fazla bilinmese de eğlence için ve anestezi için sıklıkla kullanılıyor. 32 yaşındaki bir adam aldığı gülme gazı nedeniyle yürüyemeyecek hale geldi. 6 hafta boyunca tedavisini aksatan adamın omuriliğinde hasar bulundu.

Haber 07-09-22 11:09

Erzurum'da yaralı bulunan martı, ibibik ve çobanaldatan kuşları tedavi ediliyor

Erzurum'da yaralı bulunan martı, ibibik ve çobanaldatan kuşları tedavi ediliyor

Yurthaber 06-09-22 20:07

Bu belirtisi çok yaygın: Ölüme neden olan en tehlikeli tür! Akciğer kanserini erken teşhis edin

Akciğer kanseri kansere bağlı ölümlerde ilk sırada bulunmaktadır. Kötü yaşam koşullarının, zararlı madde kullanımının akciğer kanserine yol açtığı bilinmektedir. Oldukça kötü sonuçlara neden olan akciğer kanserinin belirtileri hakkında bilinçli olmak ve erken müdahalede bulunmak hayati önem taşır.

Haber 06-09-22 14:42

Erzurum'da tedavi edilen yaban keçisi doğaya salındı

Erzurum'da tedavi edilen yaban keçisi doğaya salındı

Yurthaber 06-09-22 14:06

Her 4 kişiden 1'inde görülüyor: Sinsice ilerliyor, kalp hastalıklarına yol açıyor

Sağlıksız yaşam koşulları çeşitli hastalıklara yol açıyor. Toplumda en sık görülen hastalıklar arasında bulunan şeker hastalığı çok tehlikeli sonuçlara neden olabiliyor. Şeker hastalığını erkenden teşhis etmek ve doğru tedaviye başlamak hastalığın gidişatında önem taşıyor.

Haber 06-09-22 12:04

Sandığınız kadar uzun değilmiş: Kadınların orgazm olmasına yetecek penis boyu açıklandı! Penis boyunu uzatmak için...

Penis boyu birçok erkeğin açıklayamadığı problemleri arasında bulunuyor. Toplum uzun cinsel organın daha hızlı ve etkili orgazm yarattığını düşünüyor. Ancak yapılan araştırmalara göre kadınların orgazm olması için penisin düşünülen boyutlarda olmasına gerek yok. Ayrıcı penisi uzatmak için çok çeşitli yöntemler bulunuyor.

Haber 06-09-22 11:35

Tüm gününüzü mahvediyor, baş ağrılarına neden oluyor! Diş sıkma alışkanlığından kurtulmak için

Diş sıkma alışkanlığı bilinçsizce yapılan hareketler arasında bulunuyor. Genellikle uyku sırasında sıkılan dişler birçok sağlık sorununa yol açıyor. Gün boyunca çeşitli ağrılara neden olan bruksizmden kurtulmak için uygun tedavi yöntemini izlemek gerekiyor.

Haber 05-09-22 15:53

Kayseri'de tedavileri tamamlanan 6 leylek doğaya salındı

Kayseri'de tedavileri tamamlanan 6 leylek doğaya salındı

Yurthaber 05-09-22 13:26

Nasırlara en kısa sürede elveda! Tek malzemeyle direkt çözüm

Nasır genellikle ayakta çıkan ve yaşam kalitesini düşüren rahatsızlıklardan. Oldukça ağrılara neden olabilen nasırın etkilerini azaltmak için mutlaka tedavi edilmesi gerekiyor. Nasırı geçirecek yöntemler doğal yollardan geçiyor. Bitkisel ürünler ile nasırı tedavi etmek mümkün olabiliyor. 'Evde nasır nasıl geçer?' diye merak ediyorsanız bitkisel nasır tedavilerine göz atabilirsiniz.

Haber 05-09-22 09:58

Sigara ve nargile kullanımı kulak çınlaması riskini artırıyor

Zonguldak BEÜ Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Öğretim Üyesi Doç. Dr. Deniz Baklacı: - "Sigaranın iç kulaktaki kan dolaşımını etkilediği ve iç kulaktaki sıvıların düzenlenmesinde, azalıp artmasında etkili olduğu biliniyor. Bu açıdan sigara içenlerde bu belirtilerin daha çok ve dirençli olduğunu görüyoruz" - "Beslenme alışkanlıkları, tuzlu ve yağlı beslenme, susuzluk, yorgunluk, stres gibi faktörler tetiklerken, sigara ve nargile kullanımı çınlamayı artıran faktörler arasında yer alıyor"

Yurthaber 04-09-22 12:11

Kayseri'de yaralı bulunan yaban tavşanı tedaviye alındı

Kayseri'de yaralı bulunan yaban tavşanı tedaviye alındı

Yurthaber 02-09-22 12:01

Tunceli'de yeni açılan anjiyografi ünitesi hastalara hizmet vermeye başladı

Tunceli'de yeni açılan anjiyografi ünitesi hastalara hizmet vermeye başladı

Yurthaber 01-09-22 17:28

Sürekli olarak tekrarlanıyorsa hemen doktora başvurun! Gırtlak kanserinin büyük belirtisi

Kanser en çok görülen hastalıklar arasında bulunuyor. Oldukça ciddi sonuçlara yol açan kanserin bir sürü çeşidi bulunuyor. Her kanser türünün farklı farklı belirtileri bulunuyor. Eğer ki uzun süreli şikayetleriniz varsa mutlaka doktora görünmeniz gerekiyor.

Haber 01-09-22 14:41