Hakime kızdı Hıristiyan oldu

Trabzonlu koca nüfusta İslam'ı sildirdi.

Hakime kızdı Hıristiyan oldu

Trabzon'da boşanma aşamasında olduğu eşine şiddet uyguladığı gerekçesi 6 ay evden uzaklaştırma cezası alan Cemal Salih Ofluoğlu (45), verilen cezanın haksız olduğunu iddia ederek, adalete tepki için nüfus cüzdanının din bölümünde bulunan "İslam" ibaresini "Hıristiyan" olarak değiştirdi.

Trabzon'un Yeni Cuma Mahallesi'nde oturan 3 çocuk babası Cemal Salih Ofluoğlu hakkında, iki yıl önce eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle dava açıldı. Trabzon 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen dava sonucunda Ofluoğlu'na mahkeme, 6 ay evden uzaklaştırma cezasıverdi. Zanlıya eşi tarafından da boşanma davası açıldı.

'PİŞMAN OLDUM AMA'

Eşiyle boşanma davalarının devam ettiğini belirten Ofluoğlu, "Aslında eşimi çok seviyorum. Bir anlık sinirden ona vurdum pişman olduğumu mahkemede dile getirdim ama bana 6 ay evden uzaklaştırma cezasıverdiler. Cezanın dolmasına bir ay varken, çok özlediğim çocuklarımı görmek istedim. Şikayet üzerine polis beni yakaladı. Mahkemeye çıktım. Eşimi ve çocuklarımı görme süresi iki katına çıktı. Bana da bir ay hapis cezası verildi" dedi.

Yaşadıkları karşısında psikolojisinin bozulduğunu ifade eden Ofluoğlu, "Bu nasıl bir adalettir, herkes hata yapabilir dedik ama bi şey değişmedi. Bu nedenle böyle adalete tepki için, nüfus cüzdanımın din bölümünde bulunan "İslam" ibaresini değiştirmek için dilekçeyle başvurdum. Yeni nüfus cüzdanıma, dini "Hıristiyan" yazdırdım. Şimdi en azından derim ki, Müslüman bir ülkede Hıristiyan bir adama ne kadar itibar edilir. Yaşadıklarım psikolojimi bozdu" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Bu adamda o zaman anasına babasına kızıp cinsyet değiştirme potansiyeli de var.
HeLaL bee..işte bu Din degişir ıRK degiŞmez bir TÜRK asla HAKsızlıga boYun egmez.
ne alakaysa din değiştirmek...zeka noksanlığı belirtisi bence maheme bunu bakırköye yönlendirmeli
gerizekalı mall
SANA NE,HAKARETE NE HAKKIN VAR
ne yani adamın fikri düşüncesi bu öyle yapmış eleştiriye gerek yok
Hakimden cevap: çokta fifi...
İmama kızıp namazı bozanlara benzemiş bunun hikayesi. Mahkemenin kararının hoşuna gitmemesiyle dininin ne alakası var dahgalak oğlu dangalak. Bu kadar tutarsız ve dengesiz olduğunu anlamış demek ki mahkeme başkanı o yüzden sana o cezayı vermiş, mahkemeye şimdi hak verdim.
ne demek pişmanım. bu pişmanım diyerek üstünü örteceğin birşey değil. eğer ki zaten insan olsaydın hiç yapmazdın bir kere yaptıysan sonra tekrar yapacaksın anlamına gelir. hakim doğru karar vermiş. asla ve asla pişman olacağın şeyler yapmazsan bu duruma düşmezdin. bunu sevdiğin insana yapmadan önce düşünecektin. hem seviyorum hem dövüyorum nasıl mantık....
BİZİ YÖNETENLER MÜSLÜMANIM DEDİĞİ İÇİN BEN DE AYNI ŞEYİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM
Cenabi Allah korusun,
mesih isa seni korusun evlat.
bizim dinimizde müslüman kadın hıristiyan erkekle evlenemez nikah düştü zaten
YAZI ÖNEMLİ DEGİL SEN İÇİNE BAK .
senin dediğin adalet hz. Ömer zamanında varmış bunlarda adalet sadece partilerinin başında var,müslümanlıksa bunların tekelinde,onlar istediği gibi şekillendirirler mesela içki içiyorsan ve onlara oy veriyorsan ve onlarla aynı düşüncedeysen sorun yok cennete de gidebilirsin ama içki içip onlara oy vermiyorsan ve aynı düşüncede deyilsen alkolik ayyaşsın vede cehennemliksin bu kadar basit kendi ağızlarıyla söylüyorlar bak tekrardan müslüman olursan aklında olsun onlara sormadan müslüman olamazssın..
SEN SARHOŞMUSUN
Adam da hristiyan birisini bulur ne olacak
iyi yapmışsın amca zaten bir Müslüman eşini dövmezdi...
geri zekalı zaten sen ve senin gibi bilinçsiz insanların islamla hiç bi alkası yok en azından kendi safına geçmiş oldun ALLAH akıl versin sana beyinsiz
BU İŞ GAVURA KIZIP ORUÇ BOZMAYA BENZER
Dinin sahibi, seni yargılayan hakim değil ki ey cahil adam.Olacak olan sana olmuş,Allah katında gerçek din olan islam'ı terk etmekle ahiret ve dünya hayatını berbat etmişsin.Bu işi böyle yapmış olman da zaten senin sağlam bir müslüman olmadığının ispatı,Avrupalılar,Amerikalılar veya diğer ülkelerden her gün onlarca kişi hak din islamı seçerken,senin din değiştirmiş olman,islamı zayıflatmaz,böylesi daha iyi olmuş hiç olmazsa senin gibi çürükler ayıklanıyor.Yine de Allah akıl fikir versin,Allah islah etsin,kafirliği seçmişsin ve kendini yazık etmişsin.
beyler sözlewriniz Hristiyanlığı kötüleyen sözler unutmayın ki o da Allah ın bir dini..Bu adamın yaptğı tabiki yanlış ama tepkinizi böyle dile getirmeyin Müslümanlıkta başka dinleri kötülemek yoktur..
böyle adamların zaten müslümanlıkta yeri yok yürü git...
ne alakası var değiştiresin gelmiş bahane olmuş Hristiyan olasın gelmiş olmuşsun ben boşandım boşanamadım deyip din değiştireni görmedim
bi yandan adam iyi yapmış türkiyede türk kalmadıki yabancılar türklerden ikinci sınıf insan oldu suriyeli afkanı üst insan oldu kendi topraklarımızda türkler 2 sınıf insanlar olduk hiç haklarımız kalmadı
Diğer Haberler