HABER

"Halka fazla kazık atmayın"

AFYON (İHA) - Afyon Belediyesi tarafından yaptırılan Harb-İş Kapalı Semt Pazarı, Afyon Valisi Ahmet Özyurt ve Belediye Başkanı Hayrettin Barut'un da katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

2001 birim fiyatlarıyla 112 milyar liraya mal olan ve toplam 5 bin 228 metrekare alana sahip semt pazarında, her biri 9 metrekarelik 186 adet satış ünitesi bulunuyor.
Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hayrettin Barut, Afyon'un hizmette en güzeline ve en iyisine layık olduğunu söyledi. Barut, "Afyon'a ne kadar hizmet yapsak azdır. Bizim için söz namustur. Verilen sözlerimi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Afyon Belediyesi'nde başarı varsa bu arkadaşlarımındır, başarısızlık ise benimdir" dedi.

Vali Ahmet Özyurt da, Afyon'un her geçen gün geliştiğini ve güzelleştiğini belirterek, krize rağmen Afyon'da hizmetlerin aksamadan devam ettiğini söyledi. Harb-İş semt pazarında satış yapacak esnaflara da uyarılarda bulunan Vali Özyurt, "Aza kanaat etmeyen, çoğu bulamaz. Sürümden kazanın ve halka kazık atmayın" dedi.
Konuşmaların ardından açılışı yapılan semt pazarını gezen Vali Özyurt, Başkan Barut ve davetliler, esnafla bir süre sohbet etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön