Hatay'da esrarengiz ölüm

Hatay'ın İskenderun ilçesindeki Atatürk anıtı önünde Suriyeli olduğu tahmin edilen 11 yaşında bir çocuk ölü bulundu.

Hatay'da esrarengiz ölüm

Atatürk heykelinin bulunduğu anıt önünden geçen vatandaşlar yerde bir çocuğun hareketsiz yattığını fark etti. Olay yerine gelen İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çocuğun öldüğünü belirledi. Nöbetçi savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından çocuğun cesedi İskenderun Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Çevredeki vatandaşlar polislere ölen çocuğun Suriyeli olduğunu ve anıt alanı çevresinde birkaç gündür mendil sattığını ifade etti. Polis, çocuğun ölüm nedeni, kimliği ve ailesini bulmak için soruşturma başlattı. (AA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
O kadar bencil insanımız var ki.Türkiye Dünyada sıralamaya koysan en bencil milletlere ilk 10a girer rahat.Adam Suriyeli geliyor aç susuz burda bizim patavatsız insanımız gelmiş şikayet ediyor pis kokuyor diye.Adam savaşın içinden geliyor lan...Temizmi kokacak.Ne patavatsız bir halkımız var.Herkeste sizinb gibi zenginmi.Adam Avrupada bisikletle geziyor hal Hollandada.Halklar fakir.Afrika fakir.Bizim insanımız ne patavatsız bencil ya...
kendi milletini beğenmiyorsan, ne duruyon kardeşim, sen kesin A KE PE lisin, böyle yorumlar ancak o kafalardan çıkar...
sen bütün bunları sırf yazmış olmak için yazmışsın belli. çünkü ne dediğin anlaşılmıyor, ne demek istediğin hiç anlaşılmıyor. aynı seni yöneten insanlar gibi kuru bir laf kalabalığı yapıyorsun. kaçtane suriyeli doyurdun? hiç suriyeli gördünmü hayatında. yada şöyle sorayım; kendi ülkende sığınmacı olarak bulunan embesillerin tacizine veya saldırısına uğradın mı hiç?
Akpli olduğumu nerden çıkardın.Benim kadar AKPYİ ELEŞYİREN SİTEDE VARMI ACABA..._?
suriyeliyse eğer yakın cesedini onu toprak bile kabul etmez pis arap
İnsanlığın başı sağ olsun.Müslümanlara kuranı kerimde sanki fakir olmaları farz kılındı.Fakirlik ve savaş müslümanların baş belası.Bu iki beladan kurtulmadıktan sonra hiç kimse çıkıpta ben müslümanım,benim allahım var,kuranı kerime sahip çıkakalım diye feryat etmesin.Önce insan olalım sonra müslüman olalım.İnsan olmadıktan sonra müslümanlığın bir anlamı olmaz.
Gerçek Müslümansan zaten insansın kardeşim müslümanlıgın anlamı bu değil öbürdünyada anlarsın günaha girme derim. Ve müslümanlıgı gerçek anlamda bilen insanlar olsa şimdiki Müslümanlar islam alemi dünyaya hakim olur ,İşallah o günlerde gelecek .
Gezi eylemleriyle uğraşan Kahraman Polis! şimdi de suriyelilerin suç ve suçlularıyla uğraşacak. Türk vatandaşının adli işlemleri nasılsa askıda...
türk yetkililer çocuğu kimsesizler mezarlığına gömüp , dosya dahi açmadan kapatırlar. sanki bir hayvan ölmüş gibi. arayanı yok soranı yok nasıl olsa. dedektifler emniyet binalarında akşama kadar esniyor , dosyalar raflarda sürünüyor. işin içindeyim kafadan atmıyorum. inanmayan araştırsın. avrupata faili meçhul cinayet çözülme olayı yıllık %8 iken türkiyede neden yıllık %0,1 in altında neden kimse sorgulamıyor. şayet arkasında cinayeti kurcalayan yakınları varsa dosya üzerinde çalışılıyor. şayet ölenin kimsesi yoksa doya 3 gün sonra şeklen kapatılıyor. münevver karabulut ailesi olmasa meçhuldü
SURİYELİLERİ BAŞIMIZA BELA EDENLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM...
türk yetkililer çocuğu kimsesizler mezarlığına gömüp , dosya dahi açmadan kapatırlar. sanki bir hayvan ölmüş gibi. arayanı yok soranı yok nasıl olsa. dedektifler emniyet binalarında akşama kadar esniyor , dosyalar raflarda sürünüyor. işin içindeyim kafadan atmıyorum. inanmayan araştırsın. avrupata faili meçhul cinayet çözülme olayı yıllık %8 iken türkiyede neden yıllık %0,1 in altında neden kimse sorgulamıyor. şayet arkasında cinayeti kurcalayan yakınları varsa dosya üzerinde çalışılıyor. şayet ölenin kimsesi yoksa doya 3 gün sonra şeklen kapatılıyor. münevver karabulut ailesi olmasa meçhuldü.
atma şaban atma türkiyedeki polis başarısı dünya standartalrının üstünde.a vrupadan daha başarılı polislerimiz ,doktorlarımız ,pilotlarımız senin gibi cahiller bilmeden böyle ülkesini karalar
Diğer Haberler