KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hayatına anlam katacak 10 hobi

  Hayatına yeni bir renk katmak isteyenler, hayatın anlamını arayanlar... Sizin için doğru yer burası, bu içeriğimizde hayatınıza anlam katmanızı sağlayacak 10 farklı hobiyi açıklıyoruz!

  Hayatına anlam katacak 10 hobi

  Hayatınızın bir anlamı yok gibi mi hissediyorsunuz? İşte hayatın anlamını bulmanızı sağlayacak hobiler bu içeriğimizde!

  1- Kokodema

  kokedama_yapimi-1

  Bahçe ve toprakla ilgilenmeyi seviyorsanız kendi kendinize yapacağınız kokodemalar ile etrafı süsleyebilir ve istediğiniz bitkileri yapabilirsiniz. Hem doğal hem de rahatlatıcı olan bu hobi ile kendinize de vakit ayırabilirsiniz.

  2- Günlük tutma ve kısa öyküler yazma

  handwriting_literacy_learning.png

  Duygularınızı ifade etmenin harika bir yoludur. Yazmak, zihinsel sağlığınıza iyi gelir ve yaratıcılığınızı artırır.

  3- Çizim

  Draw-Step-23-Version-2

  Sanat, duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Ayrıca, stres azaltıcı etkisi de vardır. Çizim için gerekli bilgileri öğrendikten sonra zaman içerisinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

  4- Pastacılık

  6

  Yeni tarifler denemek ve yaratıcı pastalar yapmak, hem eğlenceli hem de tatmin edicidir. Zevkinize göre farklı pastalar yaparak tatlı konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

  5- Örgü

  Knitting-for-Charity-e492434827e846768ee198d05bf8ed73

  Örgü hem kafa dağıtıcı hem de yaparken üstüne düşünebileceğiniz bir hobidir. Örgüyle oyuncak yapabilir veya çantalar örebilirsiniz.

  6- Yoga

  woman-digital-disconnecting-home-by-doing-yoga_23-2150037475

  Hem bedeninizi tanımak hem de zihninizdeki düşüncelerden arınmak için yogaya başlayabilirsiniz. Yogayla kendinize vakit ayırırken içinizdeki sesi dinleyerek hayatın anlamını da bulabilirsiniz.

  7- Yabancı dil öğrenme

  header_3df3ec6a-d77b-4700-956d-89d206a959bc

  Yeni bir dil öğrenmek, hem zihinsel esnekliğinizi artırır hem de yeni kültürleri keşfetmenizi sağlar. İlgi duyduğunuz bir ülkenin dilini öğrenerek hayatınıza farklı bir noktadan bakmaya başlayabilirsiniz.

  8- Resim

  painting-brushes-scaled

  Resim yapmak, kendinizi ifade etmenin ve yaratıcı olmanın harika bir yoludur. Herhangi bir sanatsal deneyiminiz olmasa bile, resim yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

  9- Fotoğrafçılık

  image-asset

  Fotoğrafçılık, dünyayı yeni bir bakış açısıyla görmenin ve anılarınızı yakalamanın harika bir yoludur. Basit bir nokta ve çekim kamerasıyla başlayabilir veya daha gelişmiş bir kamera satın alabilirsiniz.

  10- Bisiklet

  Gary-Walker-long-term-test-bike-BikeRadar-2022-Ribble-Hybrid-AL-Leisure-14-ec23f3a

  Bisiklete binmek, egzersiz yapmanın, eğlenmenin ve çevreyi keşfetmenin harika bir yoludur. Kısa bir gezintiye çıkabilir veya uzun bir bisiklet turuna çıkabilirsiniz.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler