KADIN

"Her Şeyin Başı Merkür " Canlı Yayında

"Her Şeyin Başı Merkür " Canlı Yayında

Yazar Ayşe Balıbey Tanıl'ın kahkaha bombası kitabı Her Şeyin Başı Merkür çıktı. Kitap, ilgi çekici konusu ve Tanıl'ın samimi uslubuyla büyük ilgi çekti.

Hiç tırnaklarınızla kazıyarak ulaştığınız bir noktadan, sırf birileri size "gıcık" oluyor diye geriye fırlatıldığınız oldu mu? Eğer bir beyaz yakaysanız, bununla karşılaşmamış olmanız neredeyse imkansız. Ayşe Balıbey Tanıl'ın romanı Her Şeyin Başı Merkür, işte o birilerinin size "gıcık" olmasından sonra yaşananları ele alıyor. Eğer yeterince kendinize inanıyorsanız, yeterince sabırlıysanız eh bir de biraz da inatçıysanız yapamayacağınız hiçbir şey olmadığını kitaplaştırıp önünüze koyuyor. Bunu eğlenceli ve samimi uslubuyla birleştirip, üstüne o her şeyi başaran kadın sosunu da ekliyor.

Savaş muhabiri olmak için yola çıkıp astroloji köşesi yazanlar iyi bilir; zafere giden yolda kaderinizse gülmeyi, kaderinizse çekmeyi öğrenirsiniz. Her Şeyin Başı Merkür, bu samimiyet ve ilgi çekiciliğiyle şimdiden herkesin favorisi oldu.

Çalışkan bir öğrenci olan Elif Akay, gazeteciliği bitirince Ortadoğu savaş muhabiri olmayı beklerken kendini astroloji bölümünde burç yazarken bulur. Üstelik yıllarca gazetenin burç sayfasını yere serip üstünde salçalı ekmek yemiştir, ne aslanı bilir ne kaplanı. Zalım yayın yönetmeni, şuursuz beyaz yakalı iş arkadaşları ve yalaka müdürüyse ızdırabına tüy dikecektir.

Her Seyin Basi Merkur Kapak_k.jpg

Ama Elif'in Pes deyince aklına sadece Barcelona geldiği için asla pes etmez. Kolları sıvayıp hepsinin hakkından gelmeye ant içer ve eğlenceli bir yolculuk başlar. En büyük desteği ise, iş yerinde tanıştıkları ve ilk andan beri didiştiği şaşkın, sevimli Optik Fırat'tan alır.

Elif'in hayat mottosuysa şudur; Kimse sanmasın kendini hint kumaşı, bir gün gelir biri vurur makası!

Bu Akşam saat 22.00 de çok severek ve kahkahalarla izlediğim @kaansekbansacmalar şova konuk olucam????Hem kitabım #herşeyinbaşımerkür ü konuşucaz, hem de sohbet gıybet tespit vur kaç aklınıza ne gelirse yapıcazzz????❤️???? #Repost @kaansekbansacmalar buluşma..Dev gıybet.. Dev kahkaha!.. @erguvaninsaat ın sunduğu ev yapımı talk show #KaanSekbanSaçmalar 42. Bölümünde senarist-yazar Ayşe Balıbey Tanıl'ı ağırlıyor!..Raflarda hızla yükselen kitabını, bavulundaki hikayesini, hayallerini ve projelerini konuşucaz, 10'da başlaycak ama kaçta biteceğini garanti edemediğimiz bu geceki programa herkesi bekleriz! ???? Facebooktaki sayfamız ve Instagram hesabından canlı????????‍♂️???? #HerseyinBasiMerkur @ayseninbavulu

Ayşe Balıbey Tanıl (@ayseninbavulu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.