KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hiçbir şeyinizi anlatmayın! En kıskanç burçlar

  Çevremizde bulunan kıskanç insanlar birçok konuda rahatsız edici olabiliyor. Kıskanç kişiler bu davranışlarını isteyerek yapmasa da çevrelerindeki kişilere zarar verebiliyorlar. En kıskanç kişilere bakıldığında aynı burçlara sahip oldukları görülüyor. İşte astrolojiye göre en kıskanç burçlar...

  İlişkiyi yıpratan en büyük etkenler arasında yer alan kıskançlık birçok kişinin hayatını derinden etkiliyor. Arkadaşlıkların ve ilişkilerin bitmesine neden olan kıskançlıkları en az seviyede tutmak gerekiyor. Sevilen kişileri korumak veya sahiplenmek adına yapılan kıskançlıklar rahatsız edici boyutlara gelebiliyor. Astrolojide en kıskanç burçlar denildiğinde ilk akla aşağıdaki burçlar geliyor.

  AKREP BURCU

  Ekran görüntüsü 2022-09-21 122357

  Akrepler hırslı kişilikleri ve sahiplenici özellikleri ile en kıskanç burçlar listesinin başında yer alıyor. İlişkilerinde güven sorunu yaşayan akrep burçları sürekli olarak şüphe halindedirler. Bu şüphelerini başlarda hissettirmeseler de ilişki ilerledikçe kısıtlayıcı davranışlarda bulunabilirler.

  BOĞA BURCU

  Ekran görüntüsü 2022-09-21 122121

  Boğa burçları için konfor ve güven her şeyden önce gelir. Bu sebeple güvenlerini sarsaracak ufacık bir hatada bambaşka birine dönüşebilirler. Karşılarındaki kişilerin de kendileri gibi sadık olmalarını beklerler. Arkadaşlık ilişkilerinde dahi fazladan arkadaşa tahammül edemezler.

  ASLAN BURCU

  Ekran görüntüsü 2022-09-21 122251

  Aslan burçlarının kıskançlıkları asla fark edilmez. Fark ettirmeden kıskanan aslanların gördükleri yanlış davranışlar karşısında gözleri kararabilir. İntikam almaktan vazgeçmeyen bu burçlar kıskandıklarında korkunç birine dönüşebilirler.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler