İnsanlığa bir kez daha lanet ettik: 6 yaşındaki Eylül tecavüz edilerek öldürüldü

Yalova'nın Çınarcık ilçesinde sokakta oynarken kaybolan Eylül'ün tecavüz edilerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

İnsanlığa bir kez daha lanet ettik: 6 yaşındaki Eylül tecavüz edilerek öldürüldü

Yalova'nın Çınarcık ilçesinde 31 Mayıs günü oyun oynarken kayboldu Eylül. Cesedi ise metruk bir binada bavul içerisinde bulundu. Olayın korkunçluğu bu şekilde kalmadan katlanarak arttı. Yapılan otopsi sonucu Eylül'ün tecavüze uğradığı ortaya çıktı. Olayla ilgili gözaltına alınan Murat Şahin A., suçunu itiraf ettikten sonra cezaevine konuldu.

minik eylul

Her çocuk gibi Eylül de 'güvendiği' sokaklarda oyun oynuyordu...

Aysel- Nurettin U. çiftinin en küçük çocuğu olan Eylül, 31 Mayıs günü annesinin komşuya gitmesinin ardından evden çıktı ve bir daha dönemedi. Eve dönen annesi Eylül'ü akşama kadar bekledi, haber alamayınca da çareyi jandarmayı aramakta buldu. Başlatılan aramalar sonrasında Eylül'ün son olarak bir futbol sahasında görüldüğü ortaya çıktı. Mahalle sakinleriyle birlikte aramalara devam eden ekipler, ne yazık ki bir sonuca ulaşamadı...

yalova

Aramalara devam eden ekip, Umutlu ailesinin evinin yakınlarında bulunan, 17 Ağustos depremi sonrası terk edilmiş binada Eylül'ün bavul içinde cesedini buldu. Minik Eylül'ün ölüm sebebinin saptanması için otopsi yapıldı, ve sonuçları korkunç!

Tecavüz edip boğazını sıkarak öldürmüş

serefsiz

Cinayetle ilgili ortaya çıkan ayrıntılarda katil zanlısı Murat Şahin A., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Üstelik bu katil, suçunu örtmek için jandarmayla birlikte arama çalışmalarına katılıp, ailenin yanında durmaya çalışmış... Arama esnasında tuhaf hareketlerini gizleyemeyen katil, kendi yaptıklarını sadece 'görgü tanığı' olarak anlatmaya çalışmış fakat bu oyun uzun sürmemişti. Gerçeklerin açığa çıkmasından sonra cezaevine konulan katil, Eylül'e tecavüz etmiş ve boğazını sıkarak öldürmüş...

Tutuklandıktan sonra Kocaevli Cezaevi'ne konulan Murat Şahin A, can güvenliği nedeniyle tek kişilik hücreye konuldu. Minik bir bedene acımasızca dokunup işkence eden katil, kendi canının derdine düşüp görevlilere şu soruyu sormuş: "Bana bir şey yaparlar mı?"

Başkalarının canına kolayca hükmeden Murat Şahin A., öldürülmekten korkuyor....

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Nefes alması dünya için ZÜLÜM dür...Direk idam edilmeli....
elbet içeride birileri senin cezanı verir inşallah cehennem ateşi gibi içeride yakarlar seni.
TOPLUMUN İÇİNE BIRAKIN O İTİ.CEZASI NI MİLLETKESSİN. ONA HARCANAN EMEĞE ZAHMETE YAZIK.
Of Allahım bunlara insan demeye dilim varmıyor.Kendinden çok güçsüz bir varlığa bu eziyeti yapan canavara söylecek laf bulamıyorum.BİN BETERİNİ YASASIN ÖLDÜRMESİNLER YAPTIĞINI O DA YAŞASIN. onun canı can da küçücük o masum yavrunun canı can değilmiydi.
Diğer Haberler