HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul'da TOGG test sürüşü nerede yapılıyor? İstanbul'da TOGG mağazası nerede, nasıl gidilir?

İlk yerli aracımız olan TOGG yoğun ilgi görmektedir. Yerli ve milli otomobil sahibi olmak isteyenler ise TOGG'un İstanbul'daki deneyim ve teslimat noktalarının açılışının ardından TOGG mağazalarını araştırmaya başlamıştır. Peki İstanbul'da TOGG mağazası nerede, nasıl gidilir?

İstanbul'da TOGG test sürüşü nerede yapılıyor? İstanbul'da TOGG mağazası nerede, nasıl gidilir?

İçindekiler

  • İstanbul'da TOGG test sürüşü nerede yapılıyor?
  • İstanbul'da TOGG mağazası nerede?
  • İstanbul'da TOGG mağazasına nasıl gidilir?
  • TOGG Deneyim Merkezi nedir?
  • TOGG Deneyim Merkezi nerelerde var?

Yerli otomobilimiz olan TOGG'un herkes tarafından merak edilen açılımı; "Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu" şeklinde açıklanmaktadır. Ülkemizde adı, teknik özellikleri ve görünüşüyle yankı uyandıran bu araç herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Bununla birlikte TOGG ile ilgili merak edilen diğer bir konu ise İstanbul'da "TOGG test sürüşü nerede yapılıyor?" sorusudur. TOGG’u merak edenler ve satın almak isteyen kişiler, TOGG mağazalarında hem aracı deneyimleyebilir hem de satın alabilirler.

İstanbul'da TOGG test sürüşü nerede yapılıyor?

Yerli otomobil olan Togg’un teslimatları hız kesmeden devam etmektedir. İstanbul Zeytinburnu’ndaki TOGG araç test sürüşü ve teslimat mağazasında da teslimatlar yapılmaktadır.

İstanbul'da TOGG mağazası nerede?

Yerli otomobil Togg’un İstanbul’daki ilk teslimat ve deneyim noktası Zeytinburnu’nda açılmıştır. İstanbul Zeytinburnu’nda hizmete açılan merkezde Togg araçlar sergilenmekte ve test sürüşü yapılmaktadır. Togg, yakın geçmişte ilk deneyim merkezini İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki Zorlu Center'da açmıştı. Togg, deneyim, teslimat ve servis noktaları hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul'da TOGG mağazasına nasıl gidilir?

İstanbul'da açılan TOGG mağazası İstanbul Zeytinburnu Yedi Mavi AVM'de hizmet vermektedir. Vatandaşlar deneyim merkezlerinde, Türkiye'nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı Togg T10X'i detaylı bir şekilde inceleyebilmekte, Trugo'yu deneyimleyebilmekte ve Togg'un dijital ortamdaki platformu Trumore için oluşturulan alanlarda Togg deneyimini yakından tanıyabilmektedir.

TOGG Deneyim Merkezi nedir?

Türkiye’nin ilk yerli ve milli, aynı zamanda elektrikli otomobil markası olan TOGG, açmış olduğu deneyim merkeziyle ilgililere daha detaylı bilgi sahibi olabilme fırsatı vermektedir. Togg Deneyim Merkezi, yerli araçların sergilendiği ve incelenebildiği yerlere verilen bir isimdir. İsteyen herkes deneyim merkezine giderek Togg’un ilk modeli T10X’i yakından inceleyebilmektedir. T10X’in deneyimlenebildiği bu yerlerde yetkililer, araçla ilgili detaylı bilgileri ilgililere sunmaktadır.

"Togg Deneyim Merkezleri nerede?" sorusunun yanıtı olarak; TOGG projesi kapsamındaki deneyim merkezleri Türkiye’nin 7 bölgesindeki 20 farklı lokasyonda hizmet vermektedir. Bu sayede Türkiye’nin birçok yerindeki TOGG meraklıları, ilk yerli ve milli otomobil olan TOGG’u bizzat deneyimleyebilmektedir.

TOGG Deneyim Merkezi nerelerde var?

Türkiye genelinde sabit ve mobil olmak üzere 2 farklı türde Togg Deneyim Merkezleri tasarlanmıştır. Bu noktada "TOGG mobil deneyim merkezi nedir?" sorusu sorulabilir. Sabit deneyim merkezleri her zaman ziyaret kabul ederken, mobil deneyim merkezleri ise Türkiye’nin pek çok noktasında yer alabilecek şekilde tasarlanmıştır. İstanbul'daki sabit Togg Deneyim Merkezlerini ise şöyle sıralayabiliriz:

  • Zorlu Center - İstanbul/Beşiktaş
  • Yedimavi - İstanbul/Zeytinburnu

"TOGG mobil deneyim merkezleri nerede?" sorununa yanıt olarak, İstanbul'da Togg’un mobil deneyim merkezlerinin bulunduğu lokasyonlar ise şöyledir:

  • City's İstanbul AVM - İstanbul/Ataşehir

En Çok Aranan Haberler