HABER

İSTANBUL- (ÖZEL)  'YERE TÜKÜRME' DİYENE ÖLÜMÜNE DAYAK; ARAYA GİREN KADINA YUMRUK

ESENYURT'ta yola tükürenlere tepki gösteren kişi, feci şekilde dövüldü.

Ersan SAN/İSTANBUL,(DHA) ESENYURT'ta yola tükürenlere tepki gösteren kişi, feci şekilde dövüldü. Saldırganlardan biri araya girmek isteyen kadına da yumruk atarken, o anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
Esenyurt'taki olay geçtiğimiz salı günü akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, yol kenarında beklediği sırada yoldan geçen gruptaki bir kişinin yere tükürmesi üzerine uyarıda bulunan Birol Ş. (52) saldırıya uğradı. Birol Ş. yere tüküren kişiye, "Evde de yere tükürüyor musun?" deyince feci şekilde dövülmeye başlandı. 7 kişi olduğu belirtilen saldırganları mahalle sakinleri uzaklaştırmaya çalıştı. Bu sırada bir kadın da saldırıya engel olmaya çalıştı. Ancak gruptakilerden biri, kadına da yumruk attı. Birol Ş.'yi döven saldırganlar uzaklaşırken çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI
Çevredekiler dayak yiyen adama yardım etmeye çalıştı. Kısa süre sonra olay yerine polis ekipleri geldi. Yere tüküren kişiyi uyardığı için dayak yediği belirtilen Birol Ş. ve kadının "mahallenin gençleri" diyerek şikayetçi olmadığı öğrenildi.

SALDIRI ANI KAMERADA
Öte yandan Birol Ş.'nin feci şekilde dövüldüğü anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, adamın yanına gelen gruptakiler yumruklarla saldırıyor. Bu sırada orada olan bir kişiler kavgayı ayırmaya çalışıyor ancak şüpheliler araya girmek isteyenleri uzaklaştırıyor. Yoldan geçen bir kadın da adamın darp edilmesini önlemek için araya girmeye çalışıyor. Birol Ş.'nin önüne geçip, kollarını açarak, şehir eşkıyalarını uzaklaştırmaya çalışan kadına saldırganlardan biri yumruk atıyor.

Görüntü Dökümü:
-------------------
(GÜVENLİK KAMERASI)
-Şüphelilerin adama yaklaşmaları
-Gruptakilerin adama tekme ve yumruklarla saldırmaları
-Araya girmeye çalışanlar
-Kadının adamı korumaya çalışması
-Gruptakilerden birinin kadına yumruk atması

(AKTÜEL GÖRÜNTÜ)
-Darp edilen adamın yerde oturması
-Polisin dayak yiyen adama olayı sorması
-Detaylar

Geri Dön