İstanbul'un göbeğinde filmleri aratmayan kavga!

İstanbul'un en işlek noktalarından biri olan Beyoğlu'ndaki Taksim Meydanı'nda iki grup arasında bilinmeyen bir nedenden kavga çıktı. Yumruk ve tekmelerin havada uçtuğu kavga 'Dövüş Kulübü' filmini aratmadı. Sosyal mesafenin ve maskenin hiçe sayıldığı o kavga cep telefonu kamerasına yansıdı.

Beyoğlu Taksim Meydanı’nda geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde meydana gelen olayda, iki grup henüz bilinmeyen bir nedenle birbirine girdi. Dakikalarca süren kavgada yumruk ve tekmeler havada uçuştu. Vatandaşların araya girdiği ancak birbirinden ayıramadığı grup, sosyal mesafe ve maske kuralını da unuttu. Dövüş Kulübü filmini aratmayan kavga cep telefonu kamerasına yansıdı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
MADDİ SIKINTILARIN DIŞA VURUMUDUR BU.MAALESEF TÜRKİYEDE İNSANLARIN HALİYET-İ RUHİYESİ ÇOK AMA ÇOK BOZULDU.KİMSENİN KİMSEYE TAHAMMÜLÜ KALMADI.CEZAİ YAPTIRIMLARDA CAYDIRICILIKTA YOK.ADAM BIÇAKLAYAN KURŞUNLAYAN YARALAYAN ÖLDÜRENLERİN YAPTIĞI YANINA KAR KALIYOR.HAYAT SİRKEDEN UCUZ HALE GELDİ.
eyer süriyeli değilseler neyim
Memleketin her köşesi TV ve sosyal medya ile işgaşl edilmiş durumda ve artık kimsede özellişkle yeni nesilde akıl fikir ilim irfan ahlak yani bir insanda azda olsa olması gereken hiçbirşey yok ve artık ne dindar ne kindar boş bir gençlik var ve bunun sahipleri belli eserleri ortada. bu gençlerin hemen hepsi 19 sene önce bebkti ve yetiştikleri ortam ortada. Artık tamda kapitalizm istediği gibi boş bencil ve barbar evet barbar bir nesil var. Sorumlusu TV dizileri sosyal medya ve bunları bu hale getirenlerdir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler