HABER

İzmir'de yürüyen merdivene ayağı sıkışan vatandaşa kötü haber

İzmir'de dün sabah yürüyen merdivende bacağı sıkışan ve kabus dakikaları yaşayan vatandaşa kötü haber geldi. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yürüyen merdiveni kurcalayıp ters çalıştırarak olaya neden olduğu iddiasıyla vatandaş hakkında şikayetçi olacaklarını söyledi.

İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde, üst geçidin yürüyen merdivenlerinden çıktığı sırada basamakların kırılması sonucu ayağı sıkışan 42 yaşındaki Hüseyin Beşiktaş, polise verdiği ifadede yürüyen merdiveni 'stop' düğmesine basarak durdurduğunu, düğmeleri kurcalayarak çalıştırdığını söyledi.

Güvenlik kameralarına da yansıyan görüntülerde ters çalışan merdivenin üzerine çıkan Beşiktaş'ın merdivenin kırılması sonucu düştüğü görülüyor.

BELEDİYE ŞİKAYETÇİ OLACAK

İzmir Büyükşehir Belediyesi, alkollü olduğunu öne sürdüğü Beşiktaş'tan şikayetçi olunacağını bildirdi.

Olay, Pazar günü saat 05.00 sıralarında Anadolu Caddesi Dedebaşı Mahallesi girişinde meydana geldi. Taksi şoförü Hüseyin Beşiktaş, yürüyen merdivenlerden üst geçide çıkmak istediği sırada merdivenin basamakları kırıldı. Beşiktaş'ın sol bacağı basamakların arasına sıkıştı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Eğer adam suçluysa cezasını ödemiş canı yanmış sikayetinizi adama maddi olarak yansıtmayın yakışmaz derim ama alsanızda hakkınız o ayrı. Eğer suçlu belediye ise ve buna rağmen şikayetçi ise en ağır küfürü etsemde az.
Siz kimi kandırıyorsunuz o yürüyen merdivenler her iki yönede çalışabilir basamak kırılması tamamen bakımcı firmanın sorumluluğudur. Adamın ne günahı var
çağdaş izmirin çağdaş sarhoşlarına suç atmayın beyler. neticede izmirin her yeri çağdaş dolu ayıp oluyor. suçlu belediyedir değil mi. bu merdivenler sabaha kadar içip içip sarhoşların kurcalaması için konulmuştur. bence belediye bu adamı iliğine kadar sömürmelidir ki bir daha bu hatayı yapmasın. başkasının canına da mal olabilirdi.
Geri Dön