KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kadınların evden çalışarak para kazanabilecekleri işler

  Kolayca, yorulmadan ve fazla zamanınızı almadan evinizde yapabileceğiniz birçok iş kolu var. İlginize ve isteğinize göre bu işlerden bir veya birkaçı mutlaka sizi kendine çekecektir. Sizce de sevdiğiniz bir işi evden yapmak ve bu şekilde gelir sağlamak çok ilgi çekici değil mi? O halde buyurun iş başına!

  Kadınların evden çalışarak para kazanabilecekleri işler

  Ayrıca bu işleri yapmak için herhangi bir birikime veya sermayeye de ihtiyacınız yok.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  EVDE NASIL PARA KAZANILIR?

  Nikah şekeri yapmak

  Nikahlarda ve düğünlerde misafirlere hatıra amaçlı verilen küçük hediyeleri hepimiz biliyoruz. Neden bu minik ve şirin hediyelerin tasarımcısı ve üreticisi siz olmayasınız ki? Bu minik detaylar sizin için oldukça eğlenceli bir uğraş haline gelebilir. Günümüzde nikah dışında da doğum günü, davet gibi birçok etkinlikte bu tarz hatıralara oldukça fazla yer veriliyor. Çok düşük bir maliyetle yapılabilen bir iş olan bu harika parçaları, kısa zamanda fazla sayıda üretebilirsiniz.

  Sabun yapmak

  Son yıllarda dekoratif ve kokulu sabunlar siz değerli hanımlar tarafından evde çalışma sistemiyle üretiliyor. Üstelik bu sabunlar artık sadece banyoları süslemiyor. Bayanlar oturma odasında, mutfakta, çocuk odasında da bu sabunlara dekoratif olarak yer veriyor ve evlerinde hoş bir koku olmasını sağlıyorlar. Üstelik evinizde oldukça kısa sürede bu sabunlardan yapabilir ve hediyelik olarak satabilirsiniz.

  Reçel yapmak

  Günümüzde organik ürünlere karşı ilgi son derece büyük. İnsanlar uzun ve sağlıklı bir yaşamın anahtarı olan organik yiyeceklere yöneliyorlar. "Reçel yapmakta ne var, ben bundan para kazanamam" diye düşünüyorsanız yanlış düşündüğünüzü üzülerek söylüyoruz. Çünkü reçel deyince akla siz geliyorsanız, bu becerinizi fırsata çevirme vaktiniz geldi. Size çok kolay görünen reçeli başkası bilmiyor veya yapmak için vakit bulamıyor olabilir. Günümüzde birçok iş kadını uzun saatler çalışıyor ve bu yüzden bu tarz şeylere vakit ayıramıyorlar.

  İçerik yazarlığı

  İnternet ve sosyal medyaya olan ilginin son yıllarda oldukça artış göstermesi internet üzerinden birçok iş kolunun doğmasını sağlamıştır. Üstelik bu işi yapabilmek için öyle sermayeye ya da bilgisayardan anlamaya da gerek yok. İnternette günde birkaç saat geçirerek hem bilgi sahibi olduğunuz konularda hem de araştırdığınız konularda sizden talep edilen içerikleri oluşturabilir ve bu yolla ek bir gelir kapısı aralayabilirsiniz. İçerik yazarlığının en güzel yönü, iş başında ne kadar vakit geçirirseniz kazandığınız paranın da o kadar artmasıdır. Aklınıza gelecek birçok teknik konudan alışveriş konularına, sosyal ve kariyer içeriklerinden yemek tariflerine kadar geniş bir yelpazede içerik yazarlığı yapabilirsiniz.

  Poşet katlama

  Çok basit bir iş gibi görülen poşet katlama işinden evde para kazanmanız mümkün. Bu iş çok bilinmemekle birlikte katladığınız poşetin kilosu üzerinden para kazandığınız bir iş koludur. Öncelikle bu işi yaptıran firmaları internet üzerinden araştırın. Daha sonra bu firmalar ile iletişime geçerek çalışacağınız firmayı seçin. Firmalar poşetlerin evinize kadar gelmesini sağlar. Size gelen poşet türüne göre alacağınız ücret de değişiklik gösterir. Belli bir pratik kazandıktan sonra bu işi çok seri bir biçimde yapmaya başlayabilirsiniz. İşi bitirdikten sonra firma poşetleri alır ve paranızı öder.

  Pastacılık

  Evinizde pasta yapıp satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Günümüzde çağımızın da getirdiği yeni trendlerle birçok farklı konuda kutlama yapılır hale geldi. Pasta ise bu kutlamaların olmazsa olmazı olarak yerini alıyor. Ev hanımlarının yaptığı pastalar ise dışarıda satılanlardan daha çok tercih ediliyor. Uygun sağlık ve hijyen koşullarını sağladıktan sonra evinizde pasta yaparak para kazanabilirsiniz.

  Çantacılık

  Günümüzde birçok kadın yeteneklerini kullanarak evde çanta yapıp satıyor. Siz de tasarım yeteneğine ve hayal gücüne sahipseniz evde çanta tasarlayıp satarak para kazanmayı düşünmez misiniz? Başlangıçta az sayıda çanta yaparak satmayı deneyebilirsiniz. Daha sonra yaptığınız çantaların profesyonel fotoğraflarını çekerek internet üzerinden sipariş almaya başlayabilirsiniz.

  Anahtarlık yapma

  Çok az bir bütçe ve birkaç küçük yöntemle evde anahtarlık yaparak para kazanabilirsiniz. Öncelikle internetten evde anahtarlık yapımı ile ilgili videoları izleyerek kendinize bir konsept oluşturabilirsiniz. Anahtarlıklar herkesin bildiği modeller olursa pazarlamanız zor olacaktır. Bu yüzden özgün ve ilgi çekici modeller geliştirmelisiniz. Ayrıca anahtarlık isteyenlere, kişiye özel işlemeler yaparak ürünlerinizi daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

  Takı yapma

  Evinizde ayaklarınızı uzatıp hayal gücünüzü kullanarak kolye, küpe, yüzük gibi birçok takı modeli geliştirebilirsiniz. Birbirinden çeşitli takı modellerini çok kolay bir şekilde ve ucuz bir maliyetle yapabilmeniz mümkün. İlk adım, takı yapabilmek için gereken malzemeleri edinmek ve sonra da çalışmaya başlamak. Ayrıca belediyelerin veya halk eğitim merkezlerinin düzenlediği kurslara katılarak usta öğreticilerden bu konu hakkında birçok şey öğrenerek de bu işe atılabilirsiniz.

  Örgü oyuncakçılık

  Günümüzde teknolojinin ve pazarlama şartlarının gelişmesi ile birlikte Çin gibi birçok ülkeden ucuz oyuncaklar ülkemize geldi ve bir hayli de rağbet gördü. Ancak bu ürünlerin kalitesizliği, artık bilinçlenen anne babaların bu ürünlerden uzak durmasına sebep oluyor. Çocukların ilgisini çekebilecek birçok örgü çizgi film kahramanı yaparak satabilirsiniz. Ayrıca içinizdeki çocuğu dinleyerek birçok farklı oyuncak da geliştirebilirsiniz.

  Mantı yapmak

  Mantı ülkemizde insanların çok sevdiği ancak genelde yapmak için vakit bulamadığı bir yemek. Bu yüzden de günümüzde birçok market hazır ev mantısı satmaya başladı ve tüketiciler tarafından da bu ev mantıları talep gördü. Ayrıca birçok mantıcı sattığı mantıları yetiştirebilmek için evde mantı yapıp onlara satacak bayanlara ihtiyaç duyuyor. Üstelik malzemeleri de kendileri sağlıyorlar.

  Güzellik ürünleri satmak

  Bazı kozmetik firmaları, katalog üzerinden satıcılarla çalışarak ürünlerini pazarlıyor. Ayrıca burada sattığınız ürün kadar para alıyorsunuz ve hiçbir para yatırmanıza gerek yok. Siz de sosyal ilişkilerinize güveniyorsanız, bu yolla çalışan bir firma bularak çevrenizdeki kişilere bu kozmetik ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz.

  İnternet sitesi test etmek

  Büyük internet sitelerinin kullanımıyla ilgili bilgi vererek ve yorumda bulunarak para kazanabilirsiniz. Sitede bulunan yazım yanlışlarını bulup, sitelere bildirerek bulduğunuz hata başına para kazanmanız mümkün.

  Müzik değerlendirmesi

  Bu özellikle müzikseverlerin ilgisini çekecek bir madde olacak. Albümü çıkmamış grupların müziklerini dinleyerek ve yorum yaparak para kazanabilirsiniz. Belli başlı sitelerde bu tarz iş imkanlarını bulabilirsiniz.

  Express

  En Çok Aranan Haberler