HABER

Kayserispor, Muhammed Hanefi'yi gözden çıkarttı

Kayserispor Kulübü, Muhammed Hanefi'yi gözden çıkarttı. Antalya kampı kadrosuna alınmayan Hanefi'ye kulüp bulması söylendi.

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, yaptığı açıklamada, Avusturya'nin Rapid Wien takımından sezon başında büyük umutlarla transfer ettikleri Muhammed Hanefi'yi kadrodan çıkarttıklarını kaydederek, şunları söyledi:

"Muhammed Hanefi, yetenekli bir futbolcu, ama kadroda kendine yer bulamadı. Bu nedenle kendine yeni bir kulüp bulmasını söyledik. Futbolcu arayışlarımız sürüyor. Bir yabancı forvet almayı planlıyoruz. Avrupa liglerinden, Brezilya ve Arjantin liglerinden bazı futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor. Fiyat konusunda anlaştığımız bir santrforu Kayserispor'a transfer edeceğiz."

Recep Mamur, futbolcu transferi konusunda yabancı tercihlerinin bulunmadığını da ifade ederek, "şu anda transfer edebileceğimiz kaliteli bir yerli futbolcu yok. Herkes bizim futbolcularımızı transfer etmek istiyor. Gökhan ve Mehmet Topuz'un sezon sonuna kadar transferleri söz konusu değil" diye konuştu.

Öte yandan, Kayserispor As Başkanı Şaban Miraboğlu da Antalya'da Kremlin Otel'de 2 Ocaktan itibaren kamp çalışmalarına başlanacağını söyledi.

Miraboğlu, "Antalya kampı boyunca bazı takımlarla hazırlık maçları da yapacağız. Kamp sonunda Karşıyaka ile yapacağımız kupa maçı için 13 Ocakta İzmir'e gideceğiz. Cumartesi günü bayram tatili için izne gönderdiğimiz futbolcular 2 Ocakta Antalya'da toplanacak" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön