KADIN

Kendi kanınızdan gelen ışıltı ve canlılık: PRP uygulaması

Kişinin kendi kanından saflaştırdığımız PRP, açılımı platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma olan bir çeşit kök hücre solüsyonu diyebiliriz ya da kişinin kendi kanından santrifüj işlemi uygulanarak elde edilen yeni plazmanın yine kendisine enjekte edilme yöntemidir….

Kendi kanınızdan gelen ışıltı ve canlılık: PRP uygulaması

Biz bu prp uygulamasının cildin orta tabakasına küçük küçük iğnelerle vermekteyiz. Buradaki amaç cildin içindeki hücrelerinde ve kolejenlerin stimülasyonu aktifleşmesini sağlayarak cildin içeriden daha sıkı ve daha iyi kaliteli hale getirmek

Ağrısız bir uygulama

Ağrsız bir uygulama olan prp, uygulaması öncesinde hastaya anestezik krem sürülerek ve işlem sırasında buz uygulaması yapılarak yüz bölgesinin ağrıya duyarlılığı minimize edilmektedir.

6 seans da ışıltı ve yenilenen bir cilde kavuşabilirsiniz

Eğer kişiye sadece prp uygulaması yapılacak ise 7 ila 10 gün arayla en az 2 seans önermekteyiz.. Fakat hastalarımıza prp uygulaması ile birlikte mezoterapi uygulamasını da kombine ederek yapmaktayız. Buradaki amacımız ise; mezoterapi ile birlikte kök hücrelerin zengin mineral ve vitaminlerin, zengin bir çalışabileceği ortamı yaratmak; böylece kök hücrelerin daha rahat çalışabilmesini sağlamak olduğu için, en az 6 seans önerebilmekteyiz…

Yenilenmeyi 2. seans dan sonra görebiliyorsunuz

Kişinin kendi kanı olduğu için tekrardan fayda etmesini sağlıyor. İşlem ağrısız ve acısız sayılmaktadır. Cildin yenilenmesini ve ışıltılı olmasını sağlayan kaliteli bir tedavi uygulamadır.
Kişi uygulamanın 2. seansından sonra yenilenmeyi görebilmektedir.

Uygulama alanları

Eller, bacak içleri, kollar, yüz, dekolte bölgesi, boyun gibi vücudun birçok yerine güvenle uygulanabilen prp, saç dökülmesi tedavisinde de başvurulan bir yöntemdir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön