Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kızını da yanına alarak yatalak eşini kaderine terk etti! Ailesi tarafından terk edilen adam açlıktan öldü

  Çin'in Guangdong eyaletinde yaşanan bir olay ülke gündemine yerleşti. İsmi açıklanmayan yatalak bir hastanın kızı ve eşi tarafından terk edilmesiyle ortaya çıkan trajik ölüm çok konuşuldu. Yaşlı adamın evde tek başına kaldığı süre boyunca ihtiyaçlarını karşılayamadığı ve açlıktan hayatını kaybettiği ifade edildi.

  MYNET-DIŞ HABERLER Çin'in Guangdong eyaletinin Foshan bölgesindeki ismi açıklanmayan bir adam 2018 yılında kadar geçirdiği felç nedeniyle yatalak oldu. Yatalak olana kadar kızı ve eşiyle mutlu bir hayat sürdüren adam ailesinin onu terk ederek bir odaya kilitlemesi sonucunda hayatını kaybetti. Yatalak hastanın otopsisi ölüm nedeninin açlık olduğunu doğruladı.

  TEDAVİSİ BULUNAMADI

  kapak1

  İsmi açıklanmayan adamın 2018 yılında yaşadığı felcin sonrasında hastanede yapılan tedavilere rağmen sağlık durumunda herhangi bir düzelme olmadı. Bu durum aileyi maddi olarak zorlarken komşuları kadının sıklıkla hasta olan kocasına bağırdığını ve küfürler savurduğunu söyledi.

  EŞYALARINI TOPLAYIP ÇIKTILAR

  Anne 18 yaşındaki kızını da yanına alarak yatalak eşini terk etti. Yatalak eşinin kapısını kilitleyerek kızıyla kaçan anne günlerce ortalarda gözükmedi. Sekiz gün sonra yatalak adamın kız kardeşinin aileden herhangi bir haber alamaması üzerine ve gitmesiyle gerçek ortaya çıktı. Kız kardeş eve girdiğinde ağabeyinin cansız bedeniyle karşılaştı.

  Mahkeme, vefat eden yatalak hastanın eşine 4 yıl, kızına ise 3 yıl denetimli serbestlik ile birlikte 3 yıl hapis cezası verdi. Çin'de çocukların, yaşlıların, engellilerin veya ağır hastaların yasal vasileri tarafından kasıtlı olarak terk edilmesi suç sayılıyor .


  youtube

  En Çok Aranan Haberler