KADIN

Koç burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Koç burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Haziran ayında Koç burcunu neler bekliyor Mynet Astroloji Danışmanı İremsu anlattı.

GENEL BAKIŞ

[Nasıl TV - Koç burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

Sevgili Koçlar Haziran ayında sizlere bol bol güzellikler diliyorum.

İlk etkili oluşum 2 Haziran tarihinde Yay burcunda yaşanacak olan Dolunay olacak. Merkür geri hareketine denk gelen bu dolunay insanlarla aranızda bazı problemlere yol açabilir. Bunun yanı sıra bu etki yenilikleri arzulamanıza da sebebiyet verebilir. Kıstırılmış hissedebilirsiniz.

16 Haziran tarihinde Yeniay İkizler burcunda doğduğunda bu Dolunayın sıkıntıları yok olacak. Bu Dolunayda başkalarının görüşlerine daha ılımlı yaklaşmanızı tavsiye ederim.

İçinizde bir yerlerde farklı yaşam arzunuz olabilir, şartlar istediğiniz gibi olmadığında birtakım gelişmeler daha olgunlaşmadığı için biraz daha kıstırılmış hissetmeniz mümkün. 5 Haziran tarihinde Venüs, Aslan burcunda seyrine başlayacak. Bu Dolunayın etkilerini daha azaltacak.

Mali konularda ve ilişki konularında Venüs Aslan etkisi canlandırıcı olacaktır.

Karşınıza belki yeni biri çıkabilir, yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz, sanatsal etkinlikler yapabilirsiniz.

12 Haziran tarihinde Merkür düz seyrine geçecek. Projelerinizi planlarınızı ortaya koyabilirsiniz.

16 Haziran tarihinde İkizler burcunda Yeniay oluşacak. Bu Yeniay oldukça olumlu olacak. Karşınıza iş ve aşk konusunda fırsatlar çıkabilir. Kendinizi ifade etme gücünüz yüksek olacak.

21 Haziran tarihinde Güneş, Yengeç burcunda olacak. Ailevi duygularınız ön plana çıkacak. 24 Haziran'da bu duygular biraz agresif olmanıza sebep olabilir.

Bazı hassasiyetleriniz olabilir. Aile birliğinin birbirine sıkı bir şekilde destek olması anlamında önemli bir etki olacak. Bu etkiyle kendinize yeni bir sayfa açabilir, yeni bir dünya kurabilirsiniz.

**Koç burcu günlük burç yorumlarını okumak için tıklayın!

**

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Haziran arası: 3 Haziran tarihindeki görünüm, fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade ederken, farklı düşüncede olan kişilerle anlaşmak adına dinlemeyi de bilmenin önemini vurguluyor. Özellikle eşimiz, sevgilimiz, ortaklaşa iş yaptığımız insanlarla aramızdaki problemleri bu şekilde giderebiliriz. Gelişim yolumuz da bu noktalara dikkat etmekten geçiyor. 5 Haziran tarihinde Venüs, Aslan burcunda ilerleyecek. Aşkta şans verici bir geçiştir. Her an hayatınıza biri girebilir ve onun başını döndürebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı yöndeki becerilerinizi sergileme, bundan kazanç elde etme yönünde şansınız yükseliyor. 6 Haziran tarihindeki iki görünüm, aşk hayatınız ve ilişkilerde hem coşkulu hem de ciddi biçimde hareket edilmesi, yeni tanışmalarda belli bir mesafenin korunması yönünde olumludur.

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihinde, aşkta iletişimi kolaylaştıran, yeni tanışmaları işaret eden bir görünüm var. Bol bol telefonlaşırsınız, yazışırsınız, bağlantı kurmaya çalışırsınız. 12 Haziran tarihinde, aşk hayatınızla ilgili konularda uyum içinde ve ortaklaşa şekilde hareket etmeye çalışmakta yarar var. Keyifli paylaşımlarda bulunmak kadar, birbirinizi tamamlamak, gelişmek, biz olmak da o kadar kıymetli olacaktır.

12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında düz olarak seyrini sürdürecek Merkür, yakın çevremizle olan ilişkimiz, seyahatlerimiz, haberleşme, ulaşım, ticaret, internet dünyası, eğitim kısaca günlük hayatımızdaki rutin işlerimiz anlamında hızlanmamızı sağlıyor. Ayrıca çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili konular, diyet, evcil hayvanlarımızla ilgili işlerimizi de yoluna koymamızda yardımcı oluyor. 19 Mayıs tarihinden bu yana geri hareket nedeniyle durup düşündüğümüz, karar veremediğimiz, yavaşlayan her türlü işimiz bu süreç içinde kolayca yoluna koyabiliriz. Ancak ben gölgeli günleri hesap ederek, 19 Haziran tarihine kadar yine dikkati elden bırakmayalım derim.

11 Haziran tarihindeki görünüm, ilişki meselelerinde sürpriz karşılaşmaları işaret ediyor. Partnerinizle aranızdaki uyum veya uyumsuzluk ele alınabilir. Siz daha özgür yaklaşımda bulunursunuz. Ancak onun hedefi veya istekliliği farklı yönde olabilir. Bunlar da doğaldır. Burada önemli olan farklılıklara saygı duymak, ancak problemler varsa bunları da göz ardı etmemek lazım.

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihinde Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişkilerimizde fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade ederken, farklı düşüncede olan kişilerle anlaşmak adına dinlemeyi de bilmenin önemini vurguluyor. Özellikle eşimiz, sevgilimiz, ortaklaşa iş yaptığımız insanlarla aramızdaki problemleri bu şekilde giderebiliriz. Gelişim yolumuz da bu noktalara dikkat etmekten geçiyor. Bu görünüm sayesinde ikili ilişkilerde doğru bir analizde bulunmamız kolaylaşıyor.

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Güneş, Yengeç burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımız, ailevi yaşantımız, yuvamızı ilgilendiren her konuda güvence, teminat olgularını bilhassa önemseyeceğiz. Bir yuvamız olsun, çocuklarımızla mutlu bir hayat sürelim, huzur bulalım isteyeceğiz. Bu dönemde bir girişimde bulunurken, yeni biriyle tanışırken, güvenliğimize önem vermemiz gerekir. Geçmişte yaşadığımız üzerimizde iz bırakan olayları düşünürüz. Bu olayları bilmek, nedenlerini öğrenmek isteriz. Ancak bunu yaparken ön yargılı olmamakta, iyice anlayıp dinlemekte yarar var.

22-28 Haziran arası: 22 Haziran tarihindeki Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, bir yanıyla aşkta aktif ve oldukça coşkulu olmanızı sağlıyor diğer taraftan cesaretle kendinizi ifade etmeniz ve kararlarınızı özgür bir şekilde verebilmeniz için sizi destekliyor. Bu gayet hızlandırıcı, aşkı sizlere getirici, pozitif düşünmeyi sağlayıcı ve kendinizden emin olmanızı teşvik edici bir enerjidir. Seyahatler, eğitimden iş hayatına kadar başkalarından göreceğiniz destekler anlamında da gayet heveslendirici bir kuvvettir. Fırsatlar aşkta, çocuklarınızla ilgili konularda veya bu meselelerde, kişisel atılımlarda bulunmanız yönünde karşınıza çıkabilir. Mevcut aşk hayatınızda güzel gelişmelerin başlangıcıdır. Yenilikçi görüşlerinizle, yeteneklerinizle, güven duygunuzla ilerleyebilirsiniz. Sanatsal alanda veya ilgi duyduğunuz konularda öne çıkabilirsiniz. Birilerinin baskısı altında kalmadan, kendi bildiğiniz yolda ilerleyebilirsiniz. Önünüzdeki zorlukları ister aşk ister özel isterseniz hayati anlamda kolaylıkla aşabilecek ve hedefinize ulaşabilecek şekilde aşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sürpriz biri, sürpriz gelişmeler ve fırsatlar sayesinde yeniden hayata güçlü bir şekilde merhaba diyebilirsiniz. Hangi konuda kendinizi özgür hissetmek istiyorsanız, bu görünüm o konuda sizi ödüllendirecektir.

İŞ VE KARİYER

1-7 Haziran arası: 2 Haziran tarihinde Yay burcunda oluşacak Dolunay, ne istediğimizi bilmemiz, onun üzerinde düşünmemiz, dağılmamamız gerektiğini söylüyor. Birden fazla proje içinde yer almışsak, bize bunların tümünün gerçekleşme ve uygulanma ihtimalini göz önüne almalısın diyerek uyarıda bulunuyor. Kaldı ki, Merkür geri hareket dönemindeyiz ve bu Dolunayın görünümleri bize karşı duran her ne varsa bunların ardındaki nedenlere bakmamız gerektiğini hatırlatıyor. Uzak, yakın çevre ilişkileri, eğitim, ticaretle ilgili meseleleri derinlikli olarak ele almamız, bir daha düşünmemiz, plan ve projelerimizi tekrar gözden geçirmemiz lazım.

8-14 Haziran arası: 9 Hazirandaki görünüm sayesinde, kendinizi gayet başarılı ve ateşli bir şekilde ifade ederek hedefinize varabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkaran bu görünüm, en kısa yoldan amacınıza ulaşmanız için sizi destekleyicidir. İletişimde bir hayli etkili olursunuz. Değişim arzunuz bir hayli yüksektir. Ailemiz ve yakın çevremizle alakalı konularda iletişimde bulunma hevesliliğinin işareti. Belki bir ev, emlak veya yerleşim yeriyle ilgili konular üzerinde konuşabilirsiniz. Bir çevre değişimi düşünebilir. Yolculuklar, haberleşme, aktif hareket etme ihtiyacı duyabiliriz. Değişikliğe ihtiyacımız vardır. Bu değişimlerin özünde yarınların garanti altına alma arzusu belirgindir.

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak Yeniay, zihin faaliyetlerinizi aktif bir şekilde hızlandırıcı, çevreniz üzerinde hareketlerinizle, sözel ve yazı yoluyla ifadenizi yükseltici ve etkili olmanızı sağlayıcıdır. Ben bu Yeniayın kurnazlık işaretlerini taşıdığını söylemeliyim. Öyle ki, aklınıza bir şeyi koymaya görün, ne yapar eder onu elde edebilirsiniz. Eğitimde çabuk öğrenme, iş hayatında her türlü bilgi, veri veya belgeye ulaşabilme, girişimlerde öne çıkma, ticarette uyanık olma şeklinde yansımaları bulunmaktadır. Bu Yeniayın Mars ile kavuşumu, her türlü koşullar altında amaca ulaşmak adına harekete geçmenin işaretçisidir. Uranüs ile olumlu görünümü, sürpriz yeniliklerin simgesidir. Jüpiter ile olumlu görünümü, hayatın keyifli yanlarını hissetmenizde, yeni biriyle tanışmanızda destekçinizdir. Bu Yeniay, yeni bir çevreye taşınmanızın, bir yolculuğa çıkmanın, işlerinizi çabucak sonuçlandırmanın da göstergesidir. Ancak bu kadar olumlu yanlarına rağmen, trafik kurallarınıza mutlaka uyunuz. Konuşurken, yazışırken, birileriyle bağlantı kurarken, söylediklerinize dikkat ediniz. Attığınız adımın farkında, enine boyuna düşünmeyi de ihmal etmeden bu olumlu Yeniayı değerlendiriniz.

22-28 Haziran arası: 23 Haziran tarihindeki görünüm, hayallerimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkışın göstergesi. Kişi böyle bir etki altında yolculuklar yaparak, etrafıyla bağlantılar içinde olarak, düşüncelerini yazıya söze dökerek kendi yolunu kendi çizebilir. Fikir sahibi olmanızı, bilmediklerinizi öğrenmenizi, öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşmanızı sağlayabilecek bu enerjiyle neler yapılmaz ki? Bu görünüm, neye inanıyorsan onun peşinden koş, neyi ifade etmek istiyorsan onu anlat diyerek bizi harekete geçirmektedir. Kısa vadeli düşünülmemesi gerektiğini gösteren bu görünüm, kişinin her türlü engeli aşabileceğini söylemektedir.

PARA

1-7 Haziran arası: 6 Haziran tarihi, parasal konularda iki görünüme ev sahipliği yapıyor. Başkalarıyla ortaklaşa mali ilişkilerimizde olumlu bir hareketlenme var. Ayrıca daha dikkatli bir şekilde bütçenizi düzenlemenizde yardımcı oluyor. Öyle her aklımıza esen kişiyle veya işle alakalı kararlar vermeyeceğiz.

8-14 Haziran arası: Maddi konularda bu hafta dışarıdan destek bulmak, işlerimizi halletmek, yeteneklerimizi değerlendirmek, harekete geçmek, kazanç elde etmek yönünde, 9, 12 ve 14 Haziran tarihlerini olumlu buluyorum.

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Satürn, Akrep burcuna geriliyor. Bu geri hareket süresince, ortaklıklarınız, başkalarıyla olan her türlü maddi-manevi alışverişlerinizi gözden geçirmenizde yarar var. Ödemekte zorlanabileceğiniz borçlar, yükümlülükler, bağımlılıklar altına girmeden önce iyice düşününüz. Deyim yerindeyse eşeğinizi sağlam kazığa bağlamakta yarar var. Birilerine güvenip, aşırı fedakarlıkta bulunup sonra zor duruma düşmeyiniz. Koşullar gereği birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Çıkarlarınızı iyi kontrol ediniz. Siz de başkalarını yanıltıcı, yanlış yöne sevk edici kararlardan kaçınınız. Gerçekçi olunuz, hedeflerinizi çok iyi tayin ediniz.

22-28 Haziran arası: 24 Haziran-9 Ağustos tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, sizin ailenizle ilgili veya eşinize ait miras, mal, mülk ile alakalı konularda etkilidir. Bu ani bir kayıp, bir davanın sonuçlanması veya bu yönde girişimlerde bulunulması açısından da önem taşır. Bir yanıyla hemen çözüme kavuşturmak amacı diğer yanıyla hassasiyetin de göstergesidir. Aile içinde birlik ve beraberlik varsa sorun yaşanmaz. Ancak problemler varsa sıkıntılar yaratabilir. Bu geçiş kimi Koçlar için de, aile içindeki bazı tartışmaların veya sizi hassaslaştıran, bizzat alakadar olmanızı gerektirecek bir durumun da göstergesidir. Taşınmak, ev satın almak, evin içinde eskimiş sorun çıkartan yerleri tamir etmek dönemin etkileri arasında yer alır.

Haziran Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-6-7-11-15-16-19-20-29-30

Zayıf Enerjili Günler: 4-5-17-18-24-25

Aşkta En Şanslı Günler: 19-20

Parasal Açıdan Şanslı Günler: 13

Yeniay: 10-11-12

Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır.

Dolunay: 24-25-26

Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön