Magazin turu

İBO, DEMET'E ŞARKI YAZDIRMIŞ
Demet Akalın'ın son albümündeki 'Bulamadım' adlı şarkının ilginç bir öyküsü olduğu ortaya çıktı. İlk yıl kredi kartı ücretiniz bizden!Cengiz İmren imzalı şarkının hikayesi şöyle: Yıllar önce güzel şarkıcıyla büyük bir aşk yaşayan İbrahim Kutluay, bir dönem Demet Akalın'la kavga etti. Bunun üzerine Cengiz İmren'i arayan İbo; İmren'den evlenmeyi planladığı sevgilisi için bir şarkı yapmasını istedi.

Cengiz İmren de 'Bulamadım' parçasına imza attı. Ancak Demet Akalın, o dönemde şarkıyı seslendirmek istemedi ve şarkı raflara kalktı! Ancak Demet, 'Dans Et' albümünü hazırlarken Cengiz İmren'den şarkı istedi. İmren, Demet'e "Şarkın bende. Bulamadım'ı seslendir' dedi. Bunun üzerine şarkı, Demet'in albümündeki yerini aldı.

'EŞİMİ BOŞAYIP SENİ ALACAĞIM'
'Yeşilçam Ödülleri' töreninde biraraya gelen İlyas Salman ve Cem Yılmaz'ın sohbeti olay yarattı!
Ödül gecesine katılan İlyas Salman, Cem Yılmaz'ı çok başarılı bulduğunu ve sevdiğini söyledi. Salman, Cem Yılmaz'a, "Küpelerin çok yakışmış. Güzel duruyor. Eşimi boşayıp seni alacağım" diyerek espri yaptı.
Yılmaz da Salman'ın bu esprisi üzerine kameralara dönerek, "Bu haberi verirken altyazı kullanacaksınız, değil mi" dedi.

'BİR KADINLA AŞK YAŞADIM'

Bir dönemin ünlü mankeni Ebru Şancı, ses getirecek açıklamalarda bulundu. Ebru Şancı'dan şok itiraf: Kadın model yüzünden Arap şeyhi sevgilimden ayrıldım! BİR dönemin, verdiği birbirinden cüretkar pozlarıyla ünlü mankeni Ebru Şancı, uzun süredir yaşamını sürdürdüğü New York'tan döndü ve ses getirecek açıklamalarda bulundu. Siesta'ya konuşan seksi manken, New York'ta dört yıl süreyle aşk yaşadığı Arap şeyhinden neden ayrıldığını anlattı. EBRU Şancı, şöyle konuştu: 'Arap şeyhi sevgilimle aşk yaşarken benim bir de model sevgilim vardı; yani bir kadın! Ondan çok hoşlanıyordum, o da benden. Arap sevgilim bu ilişkiyi öğrenince çok bozuldu ve ilişkimiz son buldu. Pişman değilim...'

Kaynak: Güneş

'ÖLÜMÜM MÜ YAKLAŞTI' DİYEREK HELALLEŞTİ
Bülent Ersoy 'Popstar Alaturka' adlı yapımda bir dağıttı pir dağıttı. Ersoy, "Ölümüm mü yaklaştı ne?" deyip, halkla helalleşti. 'Ölümüm mü yaklaştı' diyerek helalleşti... Orhan Gencebay TRT'nin yeni yasasını eleştirdi!.. Sevim Emre markası için artık hazır... Gündeş Erkır'a yalancısın' dedi...

'Popstar Alaturka' önceki gün ilginç olaylara sahne oldu. Programda, Selahattin Erköse, Coşkun Erdem, Güngör Hoşses, Rıfat Şanlıel'den oluşan 'Duayenler Orkestrası' muhteşem bir müzik ziyafeti çekince Bülent Ersoy ile Ebru Gündeş birlikte düet yaptı. Ersoy 'Doğum Günün Bana Geldiğin Gündür' şarkısını sahnenin ortasına oturarak, mikrofonsuz okudu.
"Biz bir aileyiz. Bunlar da bizim çocuklarımız" dediği yarışmacıları yanına alan Ersoy, "Bana bu gece bir şeyler oldu. Ölümüm mü yaklaştı ne? Kudurdum bu gece... " dedikten sonra seyirciye dönerek, "Hakkınızı helal edin" dedi.
SABAH

BARIŞ AKARSU ÖLÜMSÜZLEŞECEK

İstanbul'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Tankut Öktem'in yarım kalan, atölye çalışanlarının tamamladığı "Barış Akarsu" heykeli, Akarsu'nun doğum günü 29 Haziranda Bartın'ın Amasra ilçesinde açılacak.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, geçen yıl, doğum günü olan 29 Haziranda geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 4 Temmuzda yaşamını yitiren Akarsu'nun ölümünden çok etkilenen heykeltıraş Tankut Öktem, sanatçının gitarıyla tasvir edildiği heykelini yapmaya karar verdi.

Akarsu'nun defnedilmesinden bir süre sonra Amasra Belediye Başkanı Ali Yıldırım'ı telefonla arayarak hiçbir karşılık beklemeden şarkıcının elinde gitar ve konserde giymeyi sevdiği bir kıyafetiyle heykelini yapacağını bildiren Öktem, çalışmalarına başladı. Öktem'in İstanbul'da 6 Aralıkta geçirdiği trafik kazasında ölmesi üzerine, eser yarım kaldı.
AA

KİTAP YAZDIM AMA BASAMIYORUM

Beyazıt Öztürk, hayata dair notlarını toparlayıp bir kitap yazdığını açıkladı

Sunay Akın'ın sunduğu "Hayat Deyince" programına konuk olan Beyazıt Öztürk, yıllar önce gözlemlerini ve hayata dair notlarını toparlayıp bir kitap yazdığını ancak kitabı cesaret edip yayınlayamadığını açıkladı. Ünlü şovmen, "Bu adam türkü kaseti çıkardı diyerek beni eleştirdiler. Bu kitabı da çıkarsaydım durum 'Ben her şeyi yaparım. Kaset de yaparım, kitap da yazarım' olayına gelecekti. Bu tip intiba yaratmamak için kitabı çıkarmadım" dedi ve bu eleştirilerden korktuğunu itiraf etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler