HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Markete giren Porsche'nin sahibi ortaya çıktı

Geçen hafta sonu 00.15 sıralarında Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerindeki akaryakıt istasyonunda pompacıyı yaralayıp markete giren Porsche kazasında ilginç bir detay ortaya çıktı.

Markete giren Porsche'nin sahibi ortaya çıktı
Porsche otomobilin Galatasaray'ın orta saha oyuncusu Engin Baytar'ın aracı olduğu anlaşıldı. Baytar, bir süre önce beyaz Lamborghini'sini satarak Porsche almıştı.
[ ****](http://video.mynet.com/habervideo/Fren-yerine-gaza-basinca/1454675/)
Bu aracı kız arkadaşları Seda Alkanat ve Begüm Atılgan'a veren Baytar, kazanın olduğu sırada yurtdışında milli takım kampında bulunuyordu. Aracı kullanan Seda Alkanat, benzin almak için akaryakıt istasyonuna girmeye çalışırken, fren yerine gaza basınca önce istasyonda yakıt alan bir otomobile, ardından o sırada benzin dolduran pompacı Muhammet Cimşir'e çarptı. Hızını alamayan Alkanat, sonra istasyonda bulunan markete girdi. Marketin kasa bölümüne çarparak duran otomobilden Seda Alkanat ile arkadaşı Begüm Atılgan çıktı.
**SİGORTA KARŞILADI**
Benzin istasyonunda çalışan pompacı Muhammet Cimşir ise kazayı hafif yaralı olarak atlattı. Olaydan birkaç gün sonra aracın milli futbolcu Engin Baytar'ın olduğu ve araçtaki iki kişinin de Baytar'ın kız arkadaşları olduğu anlaşıldı. Benzin istasyonunun sahibi Mehmet Mermer, "Zararımızı sigorta karşıladı ancak araç sahipleri de zararı ödemek için aradı" dedi.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler