KADIN

Masaj Uzmanı Homedics

Masaj Uzmanı Homedics

Evinizde ve işyerinizde rahatça kullanabileceğiniz Shiatsu Massager, kaslarınızın gerginliğini ve yorgunluğunu almada inanılmaz etkili. 

Amerika’nın ve dünyanın 1 numaralı masaj aletleri markası Homedics, yaşam kalitesini artırmak, stresten arınmak ve aynı zamanda sağlığını korumak isteyenler için Türkiye’ye geldi.

Homedics’in en iddialı ürünleri arasında her türlü koltukla rahatça kullanılabilen masaj minderleri bulunuyor. Bol alternatifli masaj minderlerinden Shiatsu Massager ve “soğuk-sıcak kontrollü, titreşim ve sırt masajı yapan minder” kullanım rahatlığı ve çok yönlü etkisiyle ön plana çıkıyor. Üstelik bu ürünleri nisan ayında İçerenköy Carrefour’da ve Best Buy İzmir’de deneme fırsatınız var.

Evinizde ve işyerinizde rahatça kullanabileceğiniz Shiatsu Massager, kaslarınızın gerginliğini ve yorgunluğunu almada inanılmaz etkili. Ağrıyan sırt kaslarının rahatlatılmasına yönelik yapılan ve parmakla dairesel basınç uygulamasına dayanan Japon masaj tekniği Shiatsu’dan esinlenerek tasarlanan masaj minderi, sırta masaj yaparak ısınan hareketli toplarla sırtınızın rahatlamasını sağlıyor. İyi bir masaj hissi için çok önemli olan ısı geçirgenliğini bu üründe bulabilirsiniz. Çift yönlü hareketli mekanizması sayesinde ileri geri ve yukarı aşağı masaj olanağı sunarken, ayarlanabilir genişlik kontrolü sayesinde vücudunuza tam oturuyor. Shiatsu Massager’ın tam 8 farklı program seçeneği bulunuyor.

“Soğuk-sıcak kontrollü, titreşim ve sırt masajı yapan minder” ise özellikle ofis ve araç içi kullanım için tasarlanmış çok özel bir ürün. Sadece birkaç dakika içinde soğuktan sıcağa masaj uygulaması yaparak hızlı ve etkili bir şekilde rahatlamanızı sağlıyor. Titreşim vererekte masaj uygulaması yapan ürünün ayrıca 2 bölge için 4 programlı uzaktan kumanda sistemi ve araç kullanımı için 12V adaptörü mevcut.

Homedics’in masaj minderlerinin fiyatları ise 149 ile 449 TL aralığında. Sağlığını düşünen, kaliteli günlük yaşam hedefleyen ve kendini sevenler bu özel masaj minderlerini nisan ayında Carrefour İçerenköy ve Best Buy İzmir mağazalarında bulabilirler.

Okuyucu Yorumları2 yorum
  • 0 Oy
    masajı çoğu insan sever ama bilinçsizce yapılanı belkide zarar verir
  • 0 Oy
    masaj yaptırmak çok hoşuma gidiyor tüm yorgunluğum gidiyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.