Misbahçe doğanın gücünü usta işçilikle açığa çıkarıyor

Türkiye'nin en lezzetli zeytinlerinin yetiştiği Ayvalık'tan tüm ülkeye yayılan 100% doğal, katkısız cilt bakım ürünlerini el işçiliği ile üreten Misbahçe, kozmetik ürünlerinde kullandığı çoğu içeriği kendi bahçelerinde yetiştiriyor.

Misbahçe doğanın gücünü usta işçilikle açığa çıkarıyor

Doğal yoldan ürettikleri ürünü, katkısız bir şekilde sizlerle buluşturuyor. Uzun yıllardır gerek kozmetikte gerekse tıbbi tedavide kullanılan zeytinyağı ile ozonun birleşiminden oluşan Ozonlu Zeytinyağı, %100 saf olarak kullanımınıza sunuluyor.

Yüksek oranda oksijen bileşikleri içeren Ozonlu Zeytinyağı hücre yenilenmesi sağlayarak cildin yaşlanmasını önlüyor. İçeriğinde cildin tamir mekanizması için gerekli yapı taşları barındırdığından, ciltte canlanma ve yenilenme sağlıyor. Ayrıca, cilt yenileyici yapısıyla yaşa bağlı, güneş, hamilelik veya yanıklar nedeniyle oluşmuş lekelerin giderilmesinde ve cildin doğal rengine kavuşturulmasında etkili oluyor. Kullanımı sırasında cilde temas ile dokulara oksijen taşıyor, kan dolaşımını hızlandırıyor ve kırışıklıkları gidererek selülit oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

Güzellik ürünü olarak kullanılmasının yanı sıra sivilce, kapanmayan yaralar, saç dökülmesi, uçuklar, ağız içi iltihapları, cilt enfeksiyonları, sinek, böcek ve arı sokmaları, mantar tedavisi vb. tıbbi amaçlı da kullanılan bu ürünün temizlenmiş nemli cilde sabah ve akşam masaj yapılarak uygulanması ve etkisinin görülebilmesi için 1.5 ay düzenli kullanılması öneriliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler