HABER

Motor kasklı şahıs kadını boğmaya kalkıştı

Konya'da soba kovasını doldurmak için dışarı çıkan iki çocuk annesi kadın, telle boğulmak istendiğini iddia etti. Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı.

Motor kasklı şahıs kadını boğmaya kalkıştı

Olay, merkez Meram ilçesi Harmancık Mahallesi Yügalakova Sokak'taki bir evin önünde meydana geldi. İddiaya göre, çocukları okulda olan anne Vahide Kaval (30), sobanın kovasını doldurmak için dışarı çıkarak odunluğa doğru gitti. Bu sırada arkasından gelen kimliği belirsiz motor kasklı bir kişi, Vahide Kaval'ın boğazına teli geçirerek boğmaya çalıştı. Genç kadın olay yerinde bayılırken, şüpheli kaçtı. Kendisine gelen genç kadın, durumu telefonla kocası Mustafa Kaval'a bildirdi. Mustafa Kaval polis

ekipleriyle birlikte eve geldiğinde karısını boynundaki telle birlikte bitkin bir şekilde buldu.

Yaşananları anlatan Mustafa Kaval, "Eşim dışarı çıktığında motor kasklı biri arkasından gelmiş telle boğmaya çalışmış, bayıltmış. Eşim ayıldığında beni aradı, ben de polislerle olay yerine geldim. Bundan önce de benzer şekilde gelen olmuştu. Benim canıma malıma niye kast ediyor. Eşim korkusundan telefonunu yanından ayırmazdı" dedi.

Sağlık ekiplerinin kontrol etmesinin ardından genç kadın, polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön