HABER

Motorlu Testere ve Ağaç Kesme Makinesi Sezonu Açıldı!

Baharın gelişiyle birlikte bahçeli evlerde, bağları ya da bahçe, tarla sahibi köylerde, park ve diğer toplu kullanım alanlarında ağaçları budamak, çevreye şekil vermek üzere testere ya da ağaç kesme makinelerine ihtiyaç duyuluyor. Küçük bir bahçenin ağaçlarını budamak ya da hektarlık kiraz bahçesini yaza hazırlamak üzere bu araçlara gereksinim duyuluyor. Peki, en uygun fiyatlı motorlu testereyi nereden bulabilirsiniz ya da uyguna ağaç kesme makinesi satan mağazalar hangileri?

Motorlu Testere ve Ağaç Kesme Makinesi Sezonu Açıldı!

Tam zamanı! deyim de motorlu testere ve ağaç kesme makinesi almayı düşünenler için araştırdık:

  • Hangi marka elektrikli testere daha iyi?
  • Elektrikli testere çeşitleri neler ve nasıl bir elektrikli testere almalı?
  • Elektrikli testere ve ağaç kesme makinesi nasıl kullanılır?
  • Uygun fiyata testere ve uyguna ağaç kesme makinesi nereden bulunur?

2

Hyundai Turbo 650 2.8 HP Benzinli Ağaç Kesme Makinesi için buraya tıklayın!

Hangi Marka Elektrikli Testere Almalı?

Elektrikli testere ya da ağaç kesme makinesi markaları, oldukça fazla seçenek sunuyor. Hem marka çeşitliliği hem de markaların sundukları ürünlerin özellikleri açısından çok zengin bir seçenek havuzu söz konusu.

En popüler motorlu testere ya da ağaç kesme makinesi markaları şöyle: Bosch, General Mobile, Samsung, Einhell, Makita, Dewalt, Troy, Black&Decker, Hyundai…

Motorlu Testere Çeşitleri ve Testere Seçimi

Budama ve ağaç kesme amacıyla onlarca farklı araç kullanılabiliyor. Bunlardan bazıları şöyle:

Peki, hangi testere size uygun ya da hangi ağaç kesme makinesini almalısınız?

Eğer bahçe işlerine yabancı değilseniz ne tür bir aracın size en uygun çözümü üreteceğini biliyor olmalısınız. Ancak bir kaç ipucunun üstünden hızlıca geçelim:

Kullanım alanına göre seçim yapın!

Benzinli motorla çalışan bir testere alarak bir orman ya da korulukta ağaç budama yapabilirsiniz. Zincirli testere de aynı şekilde sık burama için idealdir. Ama küçük bir hobi bahçesi için bu araçlar gereksiz olabilir.

Güvenliği öncelikli kılın!

Alacağınız ürünün kullanımı kolay olmalı. Diğer yandan bu araçlarla bir iş kazası yaşamamak için sizin kolay kullanabileceğiniz mesela sizin için çok ağır olmayan ya da zinciri çekmek için güç istemeyen bir ürün gibi özelliklere de odaklanın.

Paslanmasa iyi olur!

Testere dişleri genellikle paslanmaz malzemeden yapılır. Paslanma, korozyon çok görülmez. Yine de malzemenin paslanmaya karşı dayanıklı olduğundan emin olun.

Motorlu Testere ve Ağaç Kesme Makinesi Nasıl Kullanılır?

Zincirli testereler, elektrikli testereler, akülü testereler, manuel testereler ve ağaç kesme makineleri gibi oldukça fazla çeşit söz konusu. Bu araçların kullanımı da çeşitlerine özel. Nasıl kullanılacakları ürün bilgisi ve kullanma talimatı kısmında mutlaka yazar. ancak ürünü almadan önce de online olarak detaylı araştırma yapabilir, kullanım şekline bakabilirsiniz. Zira, bazıları tek tuşa basarak çalışırken, bazılarında zinciri çekmek gerekir bazılarında da kol gücü şart…

3

Echo CS 420 ES 2.2 HP Benzinli Ağaç Kesme Makinesi için buraya tıklayın!

Uygun Fiyata Motorlu Testere veya Uygun Fiyata Ağaç Kesme Makinesi Arayanlara İpuçları

Bir ürünü mümkün olan en uygun fiyata almak, hepimiz için önemli. Peki benzinli motorlu testere, elektrikli motorlu testere, manuel testere gibi farklı çeşitleri olan ağaç kesme, ağaç budama, testere, balta gibi ürünleri en iyi fiyata almanın yolu ne? Bunun için de birkaç ipucu verelim:

Ne alacağınıza karar verin!

Fiyata göre ürün bakmayın! Araştırmalar gösteriyor ki sadece fiyatı iyi olduğu için tercih edilen ürünler, fayda sağlama konusunda yetersiz olabilir. Çünkü, kişi, ne istediğine ya da ona uygun olanın tam olarak ne olduğuna değil de fiyata odaklanıyor. Bunun sonucunda da gerçekte ihtiyacını tam olarak karşılamayan bir ürünü almış oluyor ve daha sonra ihtiyacının karşılanması için başka bir ürün daha alıyor. Bu, hiç de hesaplı bir alışveriş değil :)

4

Oleo-Mac GSH 56 3.5 HP Benzinli Ağaç Kesme Makinesi için buraya tıklayın!

Araştırma yapın!

Sizin bahçeniz için, ağaç budama ya da ağaç kesme yapacağınız alan için en uygun ürünün ne olduğunu öğrenin. Burada ne kadar budama ya da kesim yapılacağı, dalların durumu, alanının genişliği, budamanın amacı gibi detaylar göz önüne alınmalı. Enerji kullanımı, marka, marka servis desteği, ürünün boyutları, ürünün kullanım şekli gibi özelliklere detaylı olarak bakın.

Motorlu testere ve ağaç kesme makinesi çeşitlerini incelemek için buraya tıklayın!

En iyi fiyata size en uygun ürünü alın!

Şimdi, işiniz kolay. Çünkü ne istediğinizi biliyorsunuz. Yukarıdaki adımları izleyerek belirlediğiniz ürüne en iyi fiyatı hangi mağaza veriyor öğrenin. Bu amaçla mağazaların fiyatlarına bakın, fiyatları karşılaştırın hatta fiyatı düşen ürün alarmı kurmak gibi son derece kullanışlı yazılım teknolojilerinden destek alın.

Testere ve ağaç kesme makinesi fiyatlarını karşılaştırmak için buraya tıklayın!

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön