Oğlağın cimriliği ikizlerin dengesizliği derken... Burçların canımızdan bezdiren özellikleri

Her gün burçlarımızla ilgili yepyeni şeyler öğreniyor, "ay vallahi aynı ben" diye bayıla bayıla anlatıyoruz. Peki iş kötü özelliklerimize gelince de bakalım hemencecik "ay gerçekten beni anlatıyor" demek o kadar kolay mı?

Oğlağın cimriliği ikizlerin dengesizliği derken... Burçların canımızdan bezdiren özellikleri

Oğlak

Kasada 1,90'lık ürünün 10 kuruş üstünü bekleyen birini görürseniz bilin ki o oğlak burcudur. Kendilerinin tutumluluk olarak adlandırdıkları bu özellik halk arasında cimrilik olarak adlandırılır. Aman dikkat!

**Boğa

Boğa burcu dediniz mi gözünüzün önüne üstünde büyük harflerle "İNAT" yazan bir duvar gelmeli. Karşınızdaki boğa burcu size dünyanin dönmediğini iddia ediyorsa “he valla dönmüyor sen haklısın” deyip geçin, çünkü bir boğa burcunun inadıyla savaşmak mümkün değildir.

İkizler

İkizler burcu insanları hız trenine benzerler, inişleri çıkışları çoktur. Bu inişlere çıkışlara onlarla birlikte bütün dünya eşlik etsin isterler. Hayatında denge arayanlar, ikizler burcu gördüklerinde hızlıca uzaklaşsınlar çünkü öyle bir dünya yok.

Terazi

Terazi burçlarını gördüğünüzde ayaklarından sıkıca kavrayıp yere indirin. Zira kendileri bohem dünyalarında uçmakta, hayalperestliklerinde boğulmaktadırlar. Sanatçı ruhluluk da bi yere kadar yani, otur şöyle de iki normal laf edelim.

Yengeç

Mıy mıy da mıy mıy… Yengeç burçlarının alınganlıkları, duygusallıkları vallahi çekilecek dert değil. Bir şeye bozuldular mı, beş ay geçmez kırgınlıkları. Bu duygusuz dünyada kimse sizi anlamıyor değil mi sevgili yengeç burçları?

Aslan

Küçümseyici bakışlarla etrafta salınan biri varsa aslan burcudur o. Ama aslan burçlarına yaşadığımız yerin orman olmadığını onların da kral olmadıklarını hatırlatmakta fayda var. Çünkü kendileri genellikle kendini beğenmişliğin vücut bulmuş hali olarak karşımıza çıkıyorlar.

Yay

Dünyayı kendi oyun odaları sanan yay burçları neşeli, deli dolu, spontan insanlardır. Yalnız bu spontanlık ve deli doluluk çoğu zaman başlarına iş açar. Yay burcu mensubu bir şahıs bir gün sizi dünyanın en değerli varlığı gibi hissettirirken ertesi gün sizi tanımıyormuş gibi davranabilir; ama kesin kendince(!) haklı sebepleri vardır.

Kova

Nasıl olduğunu biz de anlayamadık ama hem bu kadar rahat hem bu kadar memnuniyetsiz insan olmak herhalde oldukça zordur. Kova burçları sadece bir şeyden şikayet ederek kırk sayfalık tez yazacak kadar memnuniyetsiz, hiçbir şeyi kafalarına takmayacak kadar da rahattırlar.

Akrep

Adı üstünde akrep gibi sokarlar insanı. İşler kendi istedikleri gibi gitmeye görsün krizlere girerler, oyunlar çevirirler ne yapıp edip işleri kendi lehlerine çevirmeyi bilirler. O yüzden akrep burçlarının masumiyetlerine aldanmamak lazım.

Başak

Başak burçları düzen tertip hastasıdır ayrıca her şeyi kontrol etmek isterler. Etraflarında onlardan habersiz kuş uçmamalıdır. Çünkü dünyanın en iyi organizatörleri onlardır ve herkes onların fikirlerini almalıdır.

Koç

Koç burcuyla bir kez bile karşılaşmış olsanız çok iyi bilirsiniz ki onlar için kendilerinden daha önemli hiçbir şey yoktur. Kendileri üst insan ırkına mensup oldukları için her konuda verecek bir tavsiyeleri vardır.E yani koskoca koç burcundan iyisini mi bileceksiniz canım!

Balık

Balık burçlarına hatalarını fark ettirdiğiniz an sessizce uzaklaşın. Çünkü siz uzaklaşmazsanız onlar zaten kısa bir süre sonra sırra kadem basacaklardır. Dünyalarını alt üst etmek istemiyorsanız, balık burçlarını günde iki öğün olmak üzere düzenli olarak pohpohlayın.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler