"Oğlum engelli Bahçeli karıştırdı"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Başbakan ben her konuştukça Mehmet Ali Şahin’in oğluna dava açtırıyor” sözlerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’den yanıt geldi.

"Oğlum engelli Bahçeli karıştırdı"

Şahin, Bahçeli’nin, oğlu Fatih Şahin’le Avukat Fatih Şahin’i birbirine karıştırdığını belirterek, “Benim oğlum engelli ve Gölbaşı Rehabilitasyon Merkezi’nde kalıyor” dedi, şöyle konuştu:

O FATİH BAŞKA

“Başbakan’ın davalarına uzun süre avukat Fatih Şahin baktı. Şimdi o Ankara Milletvekili. Benim de Fatih Şahin isminde bir oğlum var. Biliyorsunuz ağır zihinsel engelli ve Gölbaşı Rehabilitasyon Merkezi’nde kalıyor. Diğer oğlum Cem Şahin avukat ama onun da ne Başbakan’la ne de partimizle ilişkisi var. Serbest avukatlık yapıyor.

YAKIŞTIRAMADIM

Bahçeli, isimleri ve kişileri karıştırmış anlaşılan. El yordamıyla siyaset yapılırsa böyle olur. Kendisine yakıştıramadım. Ben daha önce de söyledim. Bayramlar gerginliklerin azaltılması için önemli bir vesiledir. Siyaset çok gergin. Genel başkanların bu ortamı arttırıcı değil, azaltıcı rol üstlenmeleri gerekir. Bir genel başkan yardımcısı olarak bunu dile getirdim.

SORSA SÖYLERDİK

Bahçeli’nin hakaret içeren sözleri nedeniyle kendisine Başbakan tarafından 20 dava açıldı, 6’sı sonuçlandı ve 44 bin 500 lira tazminat ödedi. Ben bunu dile getirdim ama kendisi beni ve ailemi de işin içine kattı. Sorsaydı, söylerdik doğrusunun ne olduğunu.”

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
agzına salık sayın bakanım bahçelide şeref olsa bırakır gider partiyi o mhpenin lideri bizim değil ülkücüler olarak biz öyle bir lider tanımıyoruz tabanına etek altından sopa gösteren kendini adam sıfatına sokup vatan perver sananlara karnımız tok kimse bizim ülkücülügümüzü tartışmasın biz ülkücüyüz biz milliyetciyiz biz milliyetçi ak partiliyiz varmı ötesi sen kimsinde ülkücülügü kendine kılıf ediyosun ben ülkücüyüm ama mhpeli değilim nolcak şimdik
sen ülkücü olsan AKP'liyim demessin zaten hadi ordan
SİZ ÜLKÜCÜLERİ ATFEN BUNLAR KANLA BESLENİYOR DERKEN MİLLETİ GERMİYOR'SUNUZ,DA SAYIN BAHÇELİ,Mİ GERİYOR. BEN BİR ÜLKÜCÜ OLARAK SÖYLÜYORUM ŞEHİTTEN NEMALANAN ŞEREFSİZDİR. ŞEHİT GELDİĞİNDE SEVİNEN ŞEREFSİZDİR. AMA SENİN BAŞBAKANIN BUNU KÜRSÜDEN İFADE ETTİ BAZILARI ŞEHİT GELİNCE ELLERİNİ OVUP SEVİNİYOR DEDİ. BÖYLE ADİCE BİR AÇIKLAMA OLAMAZ ŞEHİT GELİNCE ANCAK PKK,LI TERÖRİSTLER VE ONLARA AÇILIM YAPAN SİZLER SEVİNİRSİNİZ ÇÜNKÜ HEPİNİZ AYNI KAPTAN BESLENİYORSUNUZ... TÜRK VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE SORUNU OLAN SİZLERSİNİZ,.( EVLADININ ÖZÜRLÜ OLMASINA ÜZÜLDÜM ALLAH ŞİFALAR VERSİN.)
BİR ENGELLİYE BİLE HAKARET EDİYON BAHÇELİ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler