HABER

Okan Buruk ve eşi kaza geçirdi

A Milli Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü Okan Buruk ve eşi Nihan Buruk’un içinde bulunduğu otomobil, Beşiktaş’ta trafik kazası yaptı.

Okan Buruk ve eşi kaza geçirdi

Çırağan Caddesi’ndeki Four Seasons Hotel önünde, saat 21.30 sıralarında A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Okan Buruk’un kullandığı söylenen araç ile Melih Parlak yönetimindekitaksi henüz belirlenemeyen bir nedenle kafa kafaya çarpıştı. Kaza sonrası Okan Buruk, eşi Nihan Buruk ve takside bulunan 4 kişi yaralandı.

[

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/okan-buruk-ve-esi-kaza-gecirdi/9244/235495/)

Kaza sonrası yaralılara ilk müdahaleyi çevreden yetişenler yaparken, olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Hafif yaralanan Okan Buruk ve eşi aynı ambulansla Amerikan Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Takside yaralanan 4 kişiden 2’si Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma, 2’si de Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma hastanelerine kaldırılarak tedaviye alındı. Yaralılardan hayati tehlikesi bulunan olmadığı belirtildi.

[Okan Buruk ve eşi kaza geçirdi](http://video.mynet.com/habervideo/Okan-Buruk-ve-esi-kaza-gecirdi/1392876/ "Okan Buruk ve eşi kaza geçirdi") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com") **EMRE YARDIMA KOŞTU** Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, kazadan sonra Okan Buruk’un kendisini araması üzerine kısa sürede olay yerine gelerek Buruk ve eşine yardım etti. Emre, ardından hastaneye giderek Buruk’u yalnız bırakmadı. Hastane önünde basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Emre, "Bizim yanımıza yemek yemeye geliyorlardı. Okan telefonla arayıp kaza yaptığını söyleyince, yakında olduğum için hemen geldim. Sağlık durumları iyi" dedi. **ZİYARETÇİ AKINI** Kazanın duyulmasının ardından başta Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral ve çok sayıda kişi Okan Buruk ve eşini, tedaviye alındıkları hastanede ziyaret etti. TFF’de resmi internet sitesinden Okan Buruk ve eşi için geçmiş olsun mesajı yayınladı. Kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirten polis, ifade işlemlerinin tamamlanmasının ardından kazanın nedeninin ortaya çıkacağını söyledi. **NİHAN BURUK TABURCU EDİLDİ** Beşiktaş Çırağan Caddesi üzerinde bulunan Four Seasons Hotel önünde eşi A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Okan Buruk ile birlikte trafik kazası yapan Nihan Buruk taburcu oldu. Kazanın ardından Amerikan Hastanesi'ne kaldırılan Nihan Buruk, yaklaşık 2 saat hastanede kaldı. Saat 00.30 sıralarında taburcu edilen Buruk, özel bir araçla hastaneden ayrıldı. Okan Buruk'un ise kontrol amaçlı müşahede altında tutulduğu, sabah saatlerinde taburcu edileceği öğrenildi.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön