Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  OnlyFans fenomeni cinsellik kursu açacağını duyurdu! “İnsanlara daha iyi öpüşmeyi öğretmek istiyorum”

  Yetişkinlere özel olarak hazırlanan bir sosyal medya uygulaması üzerinden seksi fotoğraf ve videolarını paylaşarak kısa sürede fenomen dönüşen Denise Rocha ilginç ticari atılımıyla dikkatleri üzerine çekti. Cinselliğin en önemli adımın öpüşmek olduğunu dile getiren fenomen isim kurs açtığını duyurdu. İnsanlara daha iyi öpüşmeyi öğretmek için kurs açtığını duyuran Rocha, “Deneyimlerimi paylaşmak istiyorum”

  Yetişkinlere özel olarak hazırlanan OnlyFans uygulaması üzerinden aboneleriyle seksi fotoğraf ve videolarını paylaşan Rocha, bir seksoloji kursu için hazırlıklara başladığını duyurdu. OnlyFans fenomeni cinselliğin toplumsal bir tabu olarak görülmemesi gerektiğini savunarak insanların düşüncesinin aksine öpüşmenin cinselliğin en önemli adımı olduğunu söyledi. Fenomen ismin kurs açıklaması kısa sürede sosyal medyada gündem yarattı.

  “BU BİR SIR DEĞİL”

  1

  Cinselliğin hayatın bir parçası olmasına rağmen insanlar arasında az konuşulduğunu ifade eden Rocha, “Bu bir sır değil. Çoğu insan gerçekten güzel bir cinsel yaşamın nasıl olabileceğini bilmiyor. Her zaman yaşadıklarını yeterli ve doğru olarak görüyorlar. Aslında bu doğru değil. O yüzden insanlara cinsellik konusunda eğitim vermek istiyorum. Bunun ilk adımı ise daha iyi öpüşmeyi bilmekten başlıyor. İnsanlara daha iyi öpüşmeyi öğretmek istiyorum” dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler