Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Seks işçisinin anlattı! Duyanlar şaştı kaldı... ''Müşterimle otel odasındayken eşi bizi bastı ve...''

  Aurelia van Foxx, Almanya'da bir sahibe olarak hizmet veren bir seks işçisi. Yani fiziksel veya sözlü olarak partneri aşağılama ve ezmeye yönelik erotik faaliyetler yoluyla geçimini sağlıyor. İşi sebebiyle birçok ilginç ana tanık olduğunu belirten Aurelia, verdiği bir röportajda kendisi için en akılda kalıcı olan anısını paylaştı ve hikayesiyle resmen dudak uçuklattı.

  Bir sahibe olarak hizmet veren Aurelia, aslında işleri salonun dışına taşımayı her zaman tercih etmezdi. Ancak daha önce 2 kez bu müşterisiyle çalışmıştı ve bir sonraki seansın da sorunsuz geçeceğine güveniyordu. Bu sebeple 27 yaşındaki genç adamla uzun bir seans için lüks bir hotelde buluştular. Akşam yemeğinden sonra otel süitinde lüks bir seans gerçekleştirmek için odalarına çıktılar.

  KAPI ÇALDI

  FBmTKzQXMAEyBn

  Odaya girdiğinde, yatağın üzerinde kelepçeleri ve komodinin yanında da diğer aksesuarları gördü. Suit, seans için önceden hazırlanmıştı. Genellikle seanslar iki saat sürerdi, ancak bu seansın yaklaşık 90. dakikasında Aurelia kapının çalındığını duydu. O esnada müşterisi yatağa kelepçeyle bağlıydı. Ayrıca gözleri bağlı ve kulakları da tıkalı olduğu için kapıya bakan kişi Aurelia olmak zorundaydı.

  ADAMIN KARISIYDI

  0_Image (8)

  Gözetleme deliğinden baktığında trençkot giyen zarif bir kadın gördü. Kapıyı açar açmaz, bu kadının, müşterininin düşündüğünden biraz daha sakin görünen karısı olduğunu fark etti. Aurelia sonrasında olanları "Bana, kendisinin ve kocasının açık bir ilişki yaşadıklarını, aynı zamanda garip bir cinsel yaşamları olduğunu söyledi. Kafam karışmıştı ama gülmeye başladım. Sonra bana niyetinin ne olduğunu söyledi. Bunun onun için harika olduğunu düşündüm!'' diye anlattı.

  ONLARA KATILDI

  0_Image (7)

  Kocası hala gözleri bağlıyken onu yatağın yakınına yerleştirdiğini ve sonra eşinin gözlerini açtığını anlatan seks işçisi, ilk başta gergin göründüğünü ve bir şeyler mırıldandığını ama sonra karısına göz kırptığını ve onun üzerinde çalışmasına izin verdiğini söyledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler