HABER

Oto hırsızı okulu birbirine kattı

Pendik'te oto hırsızlık şebekesi liderinin, kız arkadaşına hava atmak için çalıntı araçla okul bahçesinde yaptığı tehlikeli şov, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Öğrencilerin gözleri önünde tehlikeli şovu yapan şebeke lideri ve arkadaşları gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Anadolu yakasında yaşanan hırsızlık olaylarıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında çok sayıda adrese eş zamanlı operasyonlar düzenleyen polis, Z.A. liderliğindeki oto hırsızlık şebekesini çökertti. Operasyonlarda Z.A. ile birlikte 4 kişi daha gözaltına alındı. Şahıslarla birlikte çalıntı 15 otomobil ele geçirildi. Şebekenin, çaldıkları araçların sahiplerine ulaşarak, para karşılığı araçları geri vermek istedikleri öğrenildi.

13 yıl içerisinde 900 ayrı oto hırsızlığına karışan ve 10 yıl cezaevinde kalan Z.A.'nın, lisede okuyan kız arkadaşına hava atmak için çalıntı otomobille okul bahçesinde yaptığı şov güvenlik kameralarına yansıdı.
Öğrenci dolu bahçeye çalıntı araçla girerek tehlikeli hareketler yapan Z.A. ve beraberindeki 4 zanlı Pendik Adliyesi'ne sevk edildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön