Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Otobüs yolcularına yaptığı 'dokuma şakası' izleyenleri güldürdü! Heyecanlı heyecanlı arkasındaki adama dokunmasını istedi ama...

  TikTok'ta 'rsmctn.10' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kişi trafikte duran otobüsteki yolculara yaptığı şakayla bir anda viral oldu. Heyecanlı bir şekilde cama vuran adam kadının arkasındaki yolcuya dokunmasını istedi ve ardından arkasını dönüp gitti. O anlarda genç kadın şaşkına dönerken şaka izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

  TikTok'ta paylaşım yapan bir adamın seyir halinde bir otobüs içindeki yolcuları hedef aldığı şakası komik anlar yaşattı.

  Kadın yolcunun camına heyecanlı bir şekilde vurarak arkasını yolcuyu dürtmesini isteyen genç adam kadının arkasındaki adama dokunması üzerine arkasını dönüp gitti. O anlar sosyal medya kullanıcılarının adeta ikiye böldü.

  KAPAK1

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu şaka değil ama. Bu kadın bir daha kimseye güvenmeyecek" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Surat ifadesi çok komiğime gitti" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler