PKK kampında iğrenç olay! Murat Karayılan hakkındaki iddia kan dondurdu

PKK'lı teröristlerin, dağ başındaki kamplarda çocuklara tecavüz ettiği iddiası kan dondurdu. İddiaya göre; Terör örgütü PKK, kandırarak dağlara götürdüğü çocuklara cinsel istismarda bulundu, yaşananlara karşı koyanlar ise ölüm tehdidine maruz kaldı. Murat Karayılan'ın tecavüz ettiği bir kadın teröristin intihar ettiği iddia edilirken, yine bir kadını 12 erkeğin birden istismar ettiği öne sürüldü

PKK kampında iğrenç olay! Murat Karayılan hakkındaki iddia kan dondurdu

Terör örgütüne yönelik soruşturmalar ve operasyonlar sonrası alınan ifadeler, PKK'nın kirli yüzünü ortaya çıkartıyor.

İfadelere göre, kandırılarak dağlardaki kamplara götürülen çocuklar örgüt elebaşları tarafından cinsel istismara uğradı.

'DİLAN' MURAT KARAYILAN'IN TECAVÜZÜ SONRASI İNTİHAR ETTİ

Yaşanan çirkin olaylar sonucu bunalıma giren çocuklar intihar etti, istismara karşı koyanlar ise örgüt tarafından infaz edildi.

Örgüt elebaşlarından Murat Karayılan'ın da korumalığını yapan "Dilan" adlı terörist, Karayılan'ın tecavüzüne maruz kalması üzerine el bombasıyla intihar etti.

S.A. adlı 19 yaşındaki terörist ise uğradığı tecavüzü üst yönetime aktardı, bunun üzerine infazla tehdit edildi. Yaşananların ardından hücreye kapatılan S.A, burada da 12 örgüt mensubunun cinsel istismarına uğradı.

Bölücü örgütün kamplarında yaşları 9'a kadar inen çocuklar, kadın teröristler tarafından çeşitli bahanelerle korkutularak örgütün çirkin eylemlerine karşı koymamaları için yönlendirildi.

Kamplarda ahlak dışı fiiller, erkek çocukların istismarıyla da sürdü. Örgüt, yaşanan istismarlara dayanamayarak hayatlarına son veren çocukların çıkan çatışmalarda öldükleri yalanını uydurdu.

KCK Yürütme Konseyi üyesi Duran Kalkan'ın, küçük yaştaki kızları istismar ettiği, örgüt üyesi kızlarla çekilen samimi fotoğraflarıyla ortaya kondu.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Ben igrenclik gormuyorum madem girdin bunlarida dikkate alcan iyi olmuş
beter olun !
beter olun
Dağdakilerden ne bekleniyor. Herkes namahreme bakmaz namazında niyazında mı diye bekliyoruz da olanlara şaşırmış gibi yapıyoruz. Çok daha rezilleri vardır.
beter olsunlar
Benim anlamadığım Doğu insanı;namus,haysiyet ve şeref için töre cinayetleri işliyor fakat bu PKKlı sürüngenler olsa olsa Doğudan çıkma değil de,uzaydan gelen bi halkın hakkını savunan bir terör örgütü olsa gerek!Türk de Kürt dr kardeştir ;PKK Kalleş ve örf ile geleneklerimizin tam tersidir...
Hamama giren terler. Dağa çıkıyorsan bunları göze alacaksın.
iide o kızların zaten istedıgı buki haa coniye verme umidiyle cıktı daga kundıye nasıp oldu o baska
pkk terör örgütüdür diyemeyen herkesin başına gelsin inşallah..
ensar vakfı gibi galiba
Yazılanlar doğru nerdeyse 118 yıl zaman gecti hermeniler hala kurd kızlarına tecavüz ediyor 1900-2018 hermeni isyanlarından beri..
g*ötlerinden bez cıkıyor g*t tutmaz hale gelmiş artık
habere bak vay be
NE oldu başkanınızın örgütüne ayrı devlet yerine elebaşlarının haremi mi olmuş,eşeğe binen osuruğuna katlanır bekleyin belki kurdururlar
dogu namys mu
NE GÜZEL HALK OLARAK TERÖRİSTLERE YAPMAMIZ GEREKENİ ONLAR BİR BİRİNE YAPIYOR..NE YANİ YALANMI SÖYLÜYORUM.HANGİMİZ DEMİYORUZKİ AH BİR ELİME GEÇİRSEM BAK NASIL ......DİYE
madem dağa çıktın madem ben özğürlük istiyorum dedin ozaman niye kızıyorlar delikleri doldurmuşlar
bunlar bence en masumları dağda medeniyetin olmadığı yerde yapılan daha farklı iğrenç şeyler olduğundan eminim
Diğer Haberler