PKK patlayıcısıyla hayatını kaybeden Ayaz ve Nupelda kardeşler son yolculuğuna uğurlandı

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde PKK'lı teröristlerin tuzakladığı patlayıcının infilak etmesi sonucu yaşamını yitiren Ayaz (8) ve Nupelda Güloğlu (4) kardeşleri cenazeleri, gözyaşları arasında yan yana kazılan mezarlarda toprağa verildi.

Ovacık'ın Bilgeç köyü kırsalındaki Çakılyayla mezrasında dün Ayaz ve Nupelda Güloğlu kardeşler hayvan otlatırken, PKK'lı teröristlerce tuzaklanan patlayıcı infilak etti. Patlamada Ayaz Güloğlu olay yerinde, kız kardeşi Nupelda ise kaldırıldığı Elazığ'daki hastanede yaşamını yitirdi.

Türkiye'yi kahreden olay

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Terörün dini ırkı yok acıması yok bu yüzden pkk terörü üzerinden insanları bölmeyin bakın görün Türkü de ağlıyor Kürdü de ağlıyor vs.. zaman birlik zamanı acımız hepimizin acısı.. Allahtan rahmet diliyorum terörü de lanetliyorum kimden gelirse gelsin..
iyi de kimden gelirse gelsin olmuyor muhterem, kimden geldiyse bilmeli hani boş felsefe yapma, yavruların Allah ana babasına sabır versin
karleş köpekler el kadar çocuklardan ne istediniz
nazlı nazlı canım kızım ,süzüm süzüm canım oğul gelip kondumu acı yüregimize ben bu yürek yarasını her gece güzel ülkemin farklı cografyasında hep yaşadım .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler