PS4′ün sürpriz video kayıt özelliği

Playstation 4′te videolarınızı kaydetmeniz için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

PS4′ün sürpriz video kayıt özelliği

Yeni nesil konsolların en sevilen özelliklerinden biri kuşkusuz video çekim işini çok daha kolay hale getirmesi. Bulunduğumuz nesilde oldukça zor olan ve hatta maliyetli ekipmanları gerektiren bu özellik sayesinde kolay bir şekilde video kayıt özelliğine sahip oluyoruz.
Microsoft bu özelliğin Xbox Live üyeliği gerektirdiğini geçtiğimiz dönemlerde açıklamıştı. Bu da, özelliğe erişmek için Xbox live üyesi olmamız, dolayısıyla ücret ödememiz manasına geliyordu. Sony ise söz konusu özelliğin PSN Plus gerektirmediğini ve tüm oyuncuların istediği takdirde bu özellikten faydalanabileceğini duyurdu.
Konsollarda bulunacak olan bu video özelliği toplamda 15 dakikaya kadar çekim özelliği sunacak. Videonun kalitesi ve FPS düzeyi ile ilgili henüz detaylı bir açıklama ise her iki taraftan da gelmiş değil. Sony’nin bu özelliği herkese açmasıyla Playstation 4′teki video paylaşımlarının çok yüksek sayılara ulaşabileceğini şimdiden söylemek mümkün. Bakalım Microsoft cephesinden bir geri adım gelecek mi? Bunu hep beraber göreceğiz.

TMOB Hız Kesmiyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler