Romantizm hala var! Her gün ölen karısının fotoğrafıyla yemek yiyen adam

Gürcistan'ın Glennville kentinde yaşayan 93 yaşındaki Clarence, hala aynı sevgiyle öğle yemeğini hazırlıyor ve yemek boyunca eşinin fotoğrafını izleyerek yemeğini yiyor.

Romantizm hala var! Her gün ölen karısının fotoğrafıyla yemek yiyen adam

Clarence Purvis, Caroline Todd'la 1948'de tanıştı. İkili birbirlerine aşık oldu ve ertesi yıl Carolyn’nin ölümüne dek sürecek olan 63 yıllık bir evliliğe imza attılar.

Clarence, Purvis WTOC'a verdiği demeçte "Beraber yemek yiyin, televizyon izleyin, yatın, birbirinizi sevin. Daha ne isteyebilirsiniz? İstediğimiz her şey vardı." demişti.

Yıllar geçse de, Purvis vaktini Carolyn'in hatıralarını canlı tutmaya adamış. Masaya koyduğu fotoğrafla yemekleri hala beraber yediklerini hissediyor ve sevgisini bu şekilde ifade etmekten utanmıyor.

‘’Beraber yaşıyorken de hep benimleydi, şimdi de hep benimle..’’

afd

Purvis’i görenler acı çektiğini düşünüp yardımcı olmak istemiş, hatta yeni bir hayat arkadaşının acısını azaltacağını söyleyenler de olmuş. Fakat karısına olan bağlılığı buna kesinlikle karşı çıkmasına sebep olmuş.

ifvOwE3_Mg9_7sKDhBVMM1SxGWhtUrlCyYSG0uh1ynM

Purvis, ölen eşinin fotoğraf ve anılarını bir koleksiyon halinde evinde saklıyor.

‘’ Kimse birini bizim birbirimizi sevdiğimiz gibi sevemez. İstediğim şeyi istedi ve o ne istediyse ben de istedim.’’

Purvis, her gün bahçesiyle meşgul olurken günde en az dört kez sevgilisini ziyarete mezarlığa gidiyor.

vd

"Sanırım ayda 125 kez geliyorum. Onu o kadar çok seviyorum, o kadar çok özlüyorum ki.. Sanırım o da benimle aynı fikirdedir.’’

Kaynak

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler