KADIN

Sadece Kadınlar Tuvaletinde Karşılaşabileceğiniz Açıklanması Güç 9 Durum

Sadece Kadınlar Tuvaletinde Karşılaşabileceğiniz Açıklanması Güç 9 Durum

Kadınlar tuvaleti; lavabo, ayna ve klozetlerden ibaret gibi görünse de içinde teselliler, dedikodular, arkadaşlıklar barındırır. Kadınların en ilginç hallerine ev sahipliği eden bu mekanda yaşananlar dışarıdakiler için anlaşılmaz olabilir.

1. Aniden üstünüzdekine aşık olan kadın

elbise

Tuvalette ellerinizi yıkarken hiç tanımadığız biri bir anda elbisenize aşık olup, üç dakika boyunca elbisenizi övebilir. Bu övgü seansını muhtemelen "Peki nereden aldın? Geçen sezon mu almıştın yoksa yeni sezon mu?" gibi sorular izleyecektir.

2. Muhtemelen erkek arkadaşına sinirlenmiş kadın

sinirli

Bir köşede sinirli sinirli duran hatta belki göz yaşlarına hakim olamayan o kadını hepimiz tanırız. Bu kadına yöneltilen bir "iyi misin?" sorusuyla tuvalette bir kız kardeşlik ağı kurulur. Çünkü hepimiz hadsiz bir erkeğin neler saçmalayabileceğini çok iyi biliriz. Kurulan bu kız kardeşlik ağıyla, ona ne kadar değerli olduğu hatırlatılarak hep birlikte teselli edilir.

3. "Saçımı tut saçımı" diye bağıran arkadaş

kusmak

Kız kıza eğlenmeye çıkılan bir gecede kendinizi kadınlar tuvaletinde, içini klozet yönünde boşaltan arkadaşınızın saçını tutarken bulmanız an meseledir.Hatta böyle bir durumda iş bölümünü abartıp parmağınızı arkadaşınızın boğazına sokmak zorunda kalabilirsiniz. Ee arkadaşlık zor zamanlar için değil miydi?

4. Aynadan çekilen anlamsız selfieler

selfie

Fondaki tuvalet kağıdı ruloları, kabinlere girip çıkan insanlar, aynadaki su lekeleri... Bunların hiçbiri kadınları tuvalet selfiesi çekmekten alıkoyamaz.

5. Agresif kapı tıklatma hareketi

knock

-*Tıktıktık* Biraz acele edebilir misiniz lütfen? Burada 50 kişi bekliyoruz da. (Derin nefes alarak kalabalığa döner.) Kaç dakikadır ağaç olduk burda ya olur mu canım böyle? Bu diyaloğun daha önce yaşanmadığı bir kadınlar tuvaleti herhalde yoktur.

6. Sıra beklerken kurulan arkadaşlıklar

giphy (7)

Hayatınız boyunca bir daha karşılaşmayacağınız bir kadın tuvalet sırasında yanınıza gelip sizden hayat tavsiyesi isteyebilir. Siz de tüm soğukkanlılığınızla fikrinizi söylersiniz. Sıra size geldiğinde gülümseyerek veda edersiniz. Ve bu durumun garipsenecek hiçbir yanı yoktur.

7. Portmanto görünümlü arkadaş

giphy (9)

"Çantamı tutar mısın? Hah şu üstümdekini de vereyim.. -Benim çantamı da alsana yaa." Sonuç; ayaklı portmantoya dönüşen bir arkadaş. Ama dert etmeyin, bakın dünyaca ünlü model de olsanız yürüyen portmanto olmaktan kurtulamıyorsunuz.

8. Kabinler arası alışveriş

giphy (10)

Kadınlar tuvaletinde yan kabini tıklatarak alttan tuvalet kağıdı, ped gibi taleplerde bulunabilirsiniz. Tabii her zaman bir şey alıp vermek zorunda değilsiniz. Mesela yan kabindeki arkadaşınızla "Ama Mert de o konuda hakız bence" şeklinde yaptığınız dedikodu da bu kategoriye girer.

9. Büyük sırrımız: Squat Pozisyonu

Umumi tuvalet denince akla hemen onun adı gelir! Kadınlar umumi tuvaletlerdeki hijyenden emin olmadıkları için çeşitli pozisyonlarda tuvaletini yapar. Bunlardan en yaygını halk arasında çömelme olarak da bilinen squat pozisyonu. Yukarıdaki tablo yeni şeyler denemenizi tavsiye etse de siz bildiğinizden şaşmayın.

Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 18 Oy
    saçma sapan bişey bu kimin aklına geldide yazdı bunu.. biraz faydalı içerikleri yazın

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.