Şans eseri buldu! Türk kesesi sayesinde paraya para demiyor

Şans eseri bulduğu Türk hamamının vazgeçilmezi kese sayesinde paraya para demeyen Jessica Nial, Instagram hesabından satışa çıkardığı keseler sayesinde 24 saatte 136 bin 484 TL kazanıyor. 2019'un sonuna kadar 1 milyon 992 bin TL kazanma yolunda. Siparişlere yetişmeye çalışan Nial, eldivenin dokuması sayesinde vücuttaki kiri cildi yumuşatarak ve rahatlatarak dışarı çıkardığını belirtiyor.

Şans eseri buldu! Türk kesesi sayesinde paraya para demiyor

Avustralya Melbourne'da yaşayan Jessica Nial, şans eseri keşfettiği Türk kesesinin bu kadar ilgi göreceğini kuşkusuz tahmin etmiyordu.

1

19 Euro’ya (122 TL) sattığı eldivenle bir anda internet üzerinden çok kazanan bir işin sahibi olan Avustralyalı kadın yıllık kazancının 350 bin dolara (1 milyon 992 TL) ulaşacağını ifade ediyor. Kullanıcıların uygulama yaptıktan sonra videolarını sosyal medyaya yüklemesi ile daha popüler bir hal olan ürün sayesinde kazancını büyüten Nial, kendisini “cilt sırlarını kazayla keşfeden bir kız” olarak tanımlıyor.

3

İşine başlangıçta çok küçük bir yatırım yaptığını anlatan Nail, ürünü internete koymasının ardından siparişlerin gelmeye başladığını ve gece saat 3’e kadar sipariş aldığını anlatıyor.

4

Jessica Nial, mucize olarak adlandırdığı ürününü şu sözlerle anlatıyor: ''İlk başta süper yumuşak hissettirir, sonra ıslattığınızda eldiven sertleşir. Cildinizde yukarı ve aşağı kayarken, dokuma doku herhangi bir zarar vermeden veya tahrişe neden olmadan ölü deriyi kelimenin tam anlamıyla çıkartır. Bu çok tatmin edici bir his! İlk kullanımınızdan sonra geriye kalanlar, kelimenin tam anlamıyla kadife yumuşaklığında süper ışıltılı bir cilt.''

2

Nial, eldivenin aktif sivilcelerde kullanılmaması gerektiğini, deri altında yatan cilt sorunları için profesyonel bir uzmandan yardım alınması gerektini belirtiyor.

9


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bu kese ancak ve ancak İPEK İPLİĞİNDEN olursa bu anlattıkları olur. KESE bizim kültürümüzün bir unsurudur.Geçmişte bulduğumuz yeniliklerin kıymetini bilsek şu an dünya da hem dilimiz,hem kültürümüz ve hemde ticari kacancımızla itibarımız daha da yukarılarda olur. Buradan ülke insanıma sesleniyorum.Çevrenizde büyüklerinizden gördüğünüz yeme-içme ile ilgili ürün ve malzemelri lütfen iyi araştırın,sağlık ve doğru beslenmeye faydalı olan binlerce güzelliği farkedeceksiniz.ALIN PATENTİNİ SİZDE KAZANIN.
Bizim Tosya ve Bursa hamam-banyo kesecilerine de gündoğarsa, süper olur.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler