Sapık suçunu itiraf etti! 3 yaşında çocuğa cinsel taciz

Adana'da sokak düğünü sırasında düğün sahibinin evinde uyuyan 3 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla gözaltına alınıp tutuklanan Sedat Keser (20), ailenin komşusu çıktı. Önce Adana Kürkçüler Cezaevi’nde tek kişilik hücreye konulan Keser daha sonra başka bir ildeki cezaevine nakledildi. Davetli olmadığı halde düğüne gittiğini söyleyen sapık, ifadesinde suçunu kabul etti.

Sapık suçunu itiraf etti! 3 yaşında çocuğa cinsel taciz

Yüreğir ilçesi Güzelevler Mahallesi'nde bir sokak düğününe giden Sedat Keser, bir müddet müzik eşliğinde dans edenleri izledikten sonra düğün evine girdi.

Burada annesi tarafından bir odada uyutulan kız çocuğunu gören Sedat Keser, iddiaya göre odaya girip kendi üzerindekileri ve çocuğun kıyafetlerini çıkarıp cinsel istismarda bulundu. Bu sırada düğündeki davetlilerden bir kişi, tuvalet ihtiyacı için eve girdiğinde, Sedat Keser’i üzeri çıplak halde küçük kızın yanında gördü. Evin önünden duran tuğlayı alıp tekrar eve giren davetli, Keser’e saldırdı. Çığlıkları duyan diğer davetliler de Sedat Keser’e saldırıp linç etmek istedi. Şüpheli Sedat Keser iç çamaşırıyla evden kaçıp, sokakta koşmaya başladı.

Kalabalığın ve polisin kovaladığı şüpheli, fazla uzaklaşamadan yakalandı. Küçük çocuk ise çağrılan ambulans ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Gözaltına alınan Sedat Keser, sağlık kontrolüne çarşafa sarılı halde getirildi. Küçük kızın yakınları, şüphelinin sağlık kontrolüne getirildiği hastaneye gelerek, saldırmak isteyince polis Sedat Keser’i arka kapıdan çıkardı. Keser, çevik kuvvet polislerinin yoğun güvenlik önlemi altında çelik yelek giydirilerek adliyeye getirildi.

İDAM İSTEDİLER

Olayın ardından mahalledeki yakınları ve komşuları dün akşam durumu protesto etmek için bölgede bulunan polis merkezine yürümek istedi. Yürüyüşleri yasal olmadığı için polis tarafından durdurulan yaklaşık 50 kişilik grup, şüphelinin idam edilmesini istedi. Bir süre şüpheli aleyhinde slogan atan grup, daha sonra olaysız dağıldı.

SSPSPS

TEK KİŞİLİK HÜCREYE KONULDU

Çocuğun ailesinin aynı sokakta oturan komşusu olduğu ortaya çıkan şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandıktan sonra Adana Kürkçüler Cezaevi’ne konuldu.

Sedat Keser, diğer mahkûmlar tarafından linç edilmemesi ve intihar etmemesi için tek kişilik hücreye konuldu. Şüpheli, hücrede 24 saat güvenlik kameraları tarafından izlenip gözetim altında tutuldu.

ADDD

BAŞKA BİR CEZAEVİNE NAKLEDİLDİ

Tek kişilik hücreye kapatılan Sedat Keser, daha sonra başka bir ildeki cezaevine nakledildi. Keser’in, Adana dışında gönderildiği cezaevi ise güvenlik gerekçesiyle açıklanmadı.

EVİ TAŞLANDI

Şüphelinin bulunduğu sokakta polis ekipleri 24 saat nöbet tutmaya başladı. Akşam eve gelen çocuğun yakınları ve mahalleli evi ateşe vermeye çalıştı. Şüphelinin karısı ve çocuğu da polis tarafından evden uzaklaştırıldı. Bugün sabah ise yaşanan bu olaya dayanamayan kadınlar eve taşlarla saldırdı. Polis kadınları zor ikna etti. Atılan taşlarla evin camları kırıldı. Polis güçlükle sakinleştirdiği kadınları evden uzaklaştırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Millet idam ve uygulanmasını istiyor hükümet söz veriyo ama çıkartmiyor hapiste besle abd de var hem seçenekli
Kendi yakınlarının başına gelmeden idamı çıkartmazlar. İdam konusu seçim malzemesi olarak gündemde kalır sadece.
yeni Turkiye (!)
Trafikte kavga etmek için bahane arayan magandalar, uyuşturucu satıcıları ve madde bağımlıları, maç magandaları, cinsi sapıklar, ölüm ve hapis cezasından korkmayan amaçsız bir nesil. İnsanlar sokağa çıkmaya korkar hale geldi.
Arkadaşlar böyle iğrenç haberlerden sonra duygusala bağlayıp idam gelsin diyorsunuz ama; idam olan ulkeler deki suç sayısı ile olmayan ülkeler deki suç sayısına baktığımızda asıl meselenin idam değil de eğitim ve yine de eğitimli kişi suç işlerse onu tekrar suç isleyemecek bir birey olarak topluma kazandırmak oldugunu anlarız. Ornek bir taraf: Norveç, Isveç, Almanya vs idam olmayan tüm ülkeler Örnek diğer taraf: Amerika, Afganistan, Pakistan, Iran vs tum idam olan ulkeler
@y_yurdoglu norveç isveçte ahlaksızlık başını aldı gidiyor inanç yok iman yok. daha geçenki haberde gördük adamlar sex kabini yapmışlar sokaklarda. idam olmalı bu ülkede!! diğer ülkelerle bizim ülkeyi kıyaslaman yanlış..
türkiye kanun yok herkesimd3n millet sonunda illet oldu yeter idam getir yasaları işlet devlet ağırlığını koysun ne pkk nede destekçisi kalır idamı getir sapık zihniyeti as baş kaldırımı kes sesini dercesine meydan da as bak kalıyormu pislik gör türkiye kanun yok ortalık kacak gocek doldu ben böyle memlekettin çivisi çıkmış derim kim kime dum duma
asın gitsin
Bu şerefsizin yaşındakiler her gün vatanı için şehit oluyo,bu inbeler de 3 yaşındaki çocuğa...Suriyeli vatan haini kaçaklarıyla aynı zihniyet ! Koyun bir koğuşa da ebesininkini görsün. Bi gecede hallederler,affetmezler valla...
Eğitim!
idam degil hadım edecen bunları idam kurtuluş olur bunlara acı çektirecen bu sapıklara kesen şeylerini sürecen köprü altına
Diğer Haberler