HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sarıgül, Kemal Derviş'le görüştü

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Devlet eski Bakanı Kemal Derviş'in en geç perşembe günü kararını vermiş olacağını açıkladı.

Sarıgül, Kemal Derviş'le görüştü

Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, Derviş'le Köroğlu Caddesi'ndeki ofisinde bir araya geldi. Yaklaşık 45 dakika süren görüşmenin ardından bir açıklama yapan Sarıgül, Derviş'le, kendisine sivil yaşamında başarılar dilemek ve ülke meselelerini görüşmek üzere bir araya geldiklerini belirtti. Sarıgül, Derviş'in en geç perşembe günü kararını vereceğini açıkladı.

"OLUMLU BİR KARAR VERECEĞİNE İNANIYORUM"

Bir süre önce DSP'den istifa ederek Yeni Türkiye Partisi'ne (YTP) katılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, "Sayın Derviş'in bende bıraktığı intiba, Özkan ve Cem'le başlamış olduğu yolda devam edeceği yönünde. Derviş'in en geç perşembe günü çok olumlu bir karar vereceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

Sarıgül, bir basın mensubunun 'Derviş kesinlikle YTP'ye katılacak diyebilir miyiz?' şeklindeki sorusuna, "Onu kendisi bilir. Ben YTP'ye destek veren biri olarak Derviş'le yaptığım görüşmeden çok olumlu duygularla ayrıldım" karşılığını verdi.

Kaynak: İHA

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler