HABER

Sefaköy'de atık deposunda yangın

KÜÇÜKÇEKMECE'de atık malzemelerin toplandığı depoda yangın çıktı.

Sefaköy'de atık deposunda yangın

Mustafa BAKIRHAN-Murat SOLAK/İSTANBUL,(DHA)-KÜÇÜKÇEKMECE'de atık malzemelerin toplandığı depoda yangın çıktı. İtfaiye ekipleri müdahalesiyle söndürülene yangında bir kamyon kullanılamaz hale geldi.
Yangın, Sefaköy Şehit Erol Olçok Caddesi üzerinde bulunan Bahçelievler Belediyesi'ne ait atık malzemeleri depolama merkezinde saat 17.30 sıralarında çıktı. Görevlilerin dumanları fark etmesi üzerine durum itfaiye ve polis ekiplerine bildirildi. İhbar üzerine olay yerine Küçükçekmece, Bahçelievler ve Bakırköy itfaiyeleri sevk edildi. Yaklaşık 30 dakikalık müdahalenin ardından yangın kontrol altına alınırken yangında ölen veya yaralanan olmadı. Yangında belediyeye ait olan bir kamyon yanarak kullanılmaz hale geldi. Depoda bir süre soğutma çalışması yapan itfaiye ekipleri daha sonra alandan ayrıldı. Polis olayla ilgili çalışma başlattı.

(FOTOĞRAF)

(Geniş Haber)Sefaköy'de atık deposunda yangın(Geniş Haber)Sefaköy'de atık deposunda yangın(Geniş Haber)Sefaköy'de atık deposunda yangın(Geniş Haber)Sefaköy'de atık deposunda yangın

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön