Şimdi de Genç’in evine hırsız girdi

CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, daha sonra da CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın’ın evine hırsız girmesinin ardından yine hırsızlık yaşandı.

Şimdi de Genç’in evine hırsız girdi

CHP’li Kocaoğlu ve Günaydın’ın evlerinin ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tunceli programına eşlik ettiği için Ankara dışında bulunan Kamer Genç’in de evine hırsız girdiği ortaya çıktı.

Genç’in villasına hırsız girdiği dün sabah saatlerinde eve giden oğlu tarafından polise bildirildi. Eve camı kırarak girdiği anlaşılan hırsızın, tüm odaları karıştırdığı, evden bir tane laptop, birel kamerası, çok sayıda ziynet eşyası ve yüklüce miktarda nakit avro çaldığı tespit edildi. Evden tam olarak nelerin alındığı, Genç’in Ankara’ya dönmesinden sonra netlik kazanacak.

Görgü tanığı yok
Genç’in villasının bulunduğu sokakta kamera olmadığı, villada alarmın takılı bulunmadığı belirtilirken, hırsızın villaya girmesine ilişkin bir görgü tanığı da belirlenemedi. Hırsızlık yaşanan ev, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın eviyle de aynı sitede bulunuyor. Baykal’ın evine de geçtiğimiz yıl hırsız girmeye çalışmış ancak yakalanmıştı.
Milliyet’e konuşan Genç, “Şüphelenirsem AKP’den şüphelenirim. Kimin yaptığını bilemem tabii, AKP’nin CHP içinde ortadan kaldırmak istediği ben varım. Bunu Meclis kürsüsünde de söylemiştim. Galiz küfürlerle bana hem milletvekilleri hem Erdoğan saldırıyor. Bir grup da Erdoğan’a ya da Abdullah Gül’e yaranmak için böyle bir şey yapmış olabilir” ifadesini kullandı. Genç, büyük bir moral bozukluğu yaşadığını, evde çok ciddi hasar olduğunu belirtti.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Ya Arkadaş AKP si CHP si MHP si her neyse ama şunu tarafsızca söylim. Birinin başına gökten taş düşse AKP yaptı diyecekler. Ne zihniyet var anlamış değilim. İnsan bu kadar kör olabilirmi!!!
burda dikkat edilmesi gereken art arda üç tane chp milletvekli evine hırsız girmesi ve evden bir şey çalınmamış olmamasıdır dikkat edelim işkembeden sallama
SİZDE ARKA BAHÇE VARMIŞ BAHÇEYE HIRSIZ GİRMEZ
KAMER GENÇ İYİ DÜŞÜN ÇALDI DİYE SUÇLAMA ÇİÇEK SULAMAYA GELMİŞTİR SEN EVDE YOKSUN YA
Alışkanlık oldu ya şimdide azılı bir hırsızla anlaşıp onu çakma AKP li yaparak evet bu soygunları hırsızlıkları ben yaptım ama amacım hırsızlık değil bazı evrakalrı dökümanları ele geçirmekti söylettiririlerse ben şaşırmam sizde şaşırmayın bu chp nin işi gücü İBLİSLİK başka hiç bir şeye akılları ermiyor
EVDE OLSAYDIN SENİDE ÇALABİLER LERDİ
Diğer Haberler