Sokak köpeği küçük çocuğu ağır yaraladı

Sivas'ın Suşehri ilçesinde başıboş köpeğin saldırına uğrayan çocuk ağır yaralandı.

Sokak köpeği küçük çocuğu ağır yaraladı

Edinilen bilgiye göre, Kemalpaşa Mahallesi Karanfil Sokak'ta meydana gelen olayda, Kemalpaşa İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencisi İ.D.'nin (7), yıkık ve kullanılmayan bir evde başıboş köpek tarafından saldırıya uğradığı iddia edildi. Başından ve kulağından yaralanan İ.D., bir vatandaş tarafından Suşehri Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İ. D., burada yapılan ilk müdahalenin ardından Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi. İ.D.'nin sağlık durumunun ciddiyetinikoruduğu bildirildi. Olayın meydana geldiği yerde Suşehri Belediyesi veteriner hekimi ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri araştırma başlatırken, olay yerinde S.Y.'ye ait bir köpek tedbir amaçlı karantina altına alındı.

Zabıta ekipleri ve veteriner hekim mahallede İ.D.'ye saldırdığı iddia edilen başıboş köpeğin bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
yeter ama yaa! ben artık bu haberlerin, sokak köpeklerine karşı insanları kışkırtmak için özel olarak yapıldığını düşünmeye başlıyorum. Üstte dişleri görünen bir köpek resmi, başka da birşey yok! Tutun ki doğru. Nerde bu çocuğun anası yaa! 7 yaşında bir çocuğun yıkık ve kullanılmayan bir evde ne işi var? Dua etsin köpek saldırmış, o evde herşey olur. Ama başka şeyler olsaydı, haber bile olmazdı dimi. Çekin artık köpeklerden elinizi !!!
Basliga bu resmi koyup sokak kopeklerini canavarmis gibi gosteren myneti kiniyorum. Bende sokaktan kopek aldim vede tanidigim bircok kiside inanin hayvanlardan cok insanlari seviyor.
BENDE SENI KINIYORUM. BI GUN SENI VE CEVRENDEKILERI ISIRSINDA GOR KINAMAYI
Sokak köpekleri canavar değil ama büyük bir sorun Gölcük KOCAELİ de insanlar akşam 8 den sonra dışarda yürüyemez oldu.
TAMAMEN HAKLISIN DOSTUM.TEŞEKKÜRLER
bu kaçıncı olay .elbette hayvan hakları onemli ...peki ama bu zarar gören insan hakları ne olacak...bence sahpsiz köpekler mutlaka özel barınaklarda yaşamalı serbest ,başıboş dolaşmamalı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler