Son dakika! AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican görevden alındı!

Son dakika habere göre; AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci'nin istifası sonrası bir başka büyükşehir il başkanı daha görevden alındı. AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, görevden alındı. Delican'ın yerine bu görevi daha önce de yapmış olan AK Parti eski İzmir Milletvekili Aydın Şengül atandı.

AK Parti İzmir İl Başkanlığında Aydın Şengül dönemi başlayacak. AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevinden alınan Bülent Delican'ın yerine AK Parti eski İzmir Milletvekili Aydın Şengül atandı.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde Mimarlık Fakültesi Şehir ve Planlama eğitimi alan evli ve üç çocuk babası Aydın Şengül'ün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü öğrenildi. Şengül, 2007-2009 yılları arasında AK Parti İzmir İl Başkanı olarak görev yapmış, 2011 yılında milletvekili olmuştu.

AYDIN ŞENGÜL KİMDİR?

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Planlama eğitimi alan Şengül, İzmir'de 1994 yılından itibaren Özde Planlama Harita Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi'ni yönetiyor. Evli ve 3 çocuk babası olan Şengül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Şengül, Cumnurbaşkanı Erdoğan, tarafından göreve atandı. Şengül, daha önce de İzmir'de 2007- 2009 yılları arasında il başkanı olarak görev yaptı, 2011 yılında milletvekili oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
izmirde akpkk yı kapatın..biz izmirliler yıllarca önce üfledik o ampulu binaliyi bile seçmedik siz başbakan yaptınız..
birader senin kafan güzel mi chpkk demen lazım . mecliste görüyoruz PKK sevici CHP mensuplarini
o chpkk olmasın
@cem3506 niye diyarbakirda aponun resimleri onunde chp lilermi halay cekti
@cem3506 he zaten osloda diyarbakirda haburda imrali gorusmelerindede chp vardi dimi sizi gidi balik hafizali ak troller
@longsanto Açılım sürecini hatırlatsam. Hele hele feto için ağladığınız o günleri.. Çok değil 3 yıl önceydi. Kesin o sensin.
Kendi yol arkadaşlarına bile demokrasi anlayışları böyleyse kendine muhalif olanlara neler yapabileceklerini varın siz düşünün...
dökülüyor yapraklar ağaç çürümüş
kaç şiddetinde deprem olmuş görevden alıyorsak biz alıyoruz deprem neden olacakmış
sadece belediye başkanlarını almak göz boyamaktır.önemli olan saltanat havasına giren alt kadroları değiştirmektir.burunları havada olanlar onlar..
Yok öyle yan gelip yatmak...İzmir Müslüman olana kadar var gücümüzle çalışacağız :)
@kardelentrafik ŞU SENİN İNANDIGIN MÜSLÜMANLIGI BANA BİR TARİF ETSENE TERS GİBİ GELDİ ÇALANA SUÇ YOK TALANA SUÇ YOK RÜŞVETE SUÇ YOK TECAVÜZE SUÇ YOK KÜÇÜK KIZLA EVLENENE SUÇ YOK VAKIFLARDA ERKEK ÇOCUKLARINA TACAVÜZ EDENLERE SUÇ YOK BUMU SENİN İSLAM ANLAYIŞIN
2019 a kadar elinizden gelen kötülüğü yapın devlete millete inşAllah 2019 akpnin sonu olacak
Deprem dediğin yanlış gördüğünde istifa ile olur. Bu okeyde taş dizmek
ARTIK DEGİŞİM ZAMANI CUMHURİYETİN TEMEL TAŞLARININ YENİDEN İKİ ASIRLIK BAKIMININ YAPILMASI ŞART OLDU İŞLLH
Eğer AKP de deprem olsaydı İzmir yıkılırdi. O kedidir kedi...
değişim şart, bütün iktidarlar 2 dönmeden faza kesinlik le kalmamalı, saltanatlarının yıkılmaması için aklımıza gelmeyen şeyleri başımıza getirirler bu günkü savaş gibi.
REİS DAHA BİRÇOK ZALİM AKPYE YAKIŞMAYAN İHALE VE ÇIKARLARI PEŞİNDE KOŞTURAN BELEDİYE BAŞKANLARI PARTİ İL VE İLÇE BAŞKANLARI VE ÖZELLİKLE BAKANLIKLARIN İL VE İLÇE MÜDÜRLÜKLERİNDE KENDİNİ AKPLİ OLARAK TANITMIŞ KİŞİLER VAR Bİ BUNLARI ARAŞTIRIP İŞE YARAMAYANLARINI MİLLETE TOPLUMA PARTİYE ZARAR VERENLERİDE GÖREVDEN ALSANIZ
ne saçma başlık atiyorsunuz. adamlar krndileri görevden alıyorkwn deprem demenin ne anlamı var ki. bu güne kadar alınanlardan deprem olmadı ki bu günden sonra olsun
Hep görevden almalar alt tan gidiyor, Ne ararsan kendinde arayacaksın. Kral öldü yaşasın yeni kral.
Bülent DELİCAN, İzmir şehri ve halkı için çok mücadele verdi. Kalitesiyle, eğitimiyle, insanlara davranışlarıyla İzmir halkına örnek davranışlar sergiledi.. Umarım ileri zamanlarda Millet Vekili olur. Her bir bitiş yeni bir başlangıçtır. Yeni başkan için de hayırlı uğurlu olsun. AK PARTİ emek veren insanlarını harcamaz başka birimlerde değerlendirir. Şunu unutmayın, burada görevden falan alındı diye reklam peşinde koşanlara sesleniyorum. Sadece değişim oldu. Ak partide küsme falan olmaz biz kardeşiz . Yapılan her şey Türkiye için ve vatandaş için bunu da layıkıyla yaptıklarını düşünüyorum.
Diğer Haberler